W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Opalenizna i solarium

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sama słodycZ
    Erotoman
    • Jun 2005
    • 482

    #16
    nom niestety ale to nie jest jakas ostra czerwiem poprostu tak sie zarumienisz na krotki czas zanim opalenizna zrobi sie zlota aaale jak jestes ciemny od slonca to po kiego grzyba Ci solarium ??
    Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
    Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

    Skomentuj

    • Bender
      Administrator
      • Feb 2005
      • 3026

      #17
      mowilem - z ciekawosci chce zobaczyc czym sie tak babki jaraja
      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
      Billy Crystal

      Skomentuj

      • Sama słodycZ
        Erotoman
        • Jun 2005
        • 482

        #18
        eee tam mi sie nie podoba wcale na solarium faceci laza zaslinieni i wogole... nic fajnego
        Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
        Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

        Skomentuj

        • Falcon
          Seksualnie Niewyżyty
          • Mar 2005
          • 369

          #19
          solarium?? a fe to do bezplodnosci prowadzi (naduzywanie oczywiscie) i niby po co mi ta opalenizna w srodku zimy he?? zeby przyszpanowac?? jak czlowiek musi szpanowac opalenizna albo telefonem ewentualnie innym gadzetem to bardzo nisko upadl i zal mi go
          Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

          Skomentuj

          Working...