W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wasze gafy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sama słodycZ
    Erotoman
    • Jun 2005
    • 482

    #16
    eheh bez bluzki ! Ty konfidencie spisz dzisiaj na dole !
    Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
    Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

    Skomentuj

    • mat
      Świętoszek
      • May 2005
      • 21

      #17
      Kiedys moja stara wyjechala na wakacje z kolonia, a stary byl w pracy i mial wrocic za 2 dni. To ja z moja lala do mnie na chatke i mielismy tam nocowac :]...( mam 19 lat a ona 18 ) na szczescie nic nam sie nie chcialo ...i poszlismy spac...o 3 w nocy sie budze a tu swiatlo w drugim pokoju sie pali :/...staruszek wrocil wczesniej :/...ale na szczescie nic sie nie czepial :]...dobrze ze spalismy jak on wrocil ...bo czesto jak sobie "baraszkujemy" to prezerwatywy i opakownia lataja po calym pokoju a potem spimy sobie nago ...fart ...rano moja kicia nie chciala wyjsc z mojego pokoju wiec moj stary sie wbil i "dzien dobry, piotr jestem...zapraszam na sniadanie" ...to bylo ich pierwsze spotkanie

      Skomentuj

      Working...