W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jakie opony zimowe? I gdzie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • 495f50
    Perwers
    • May 2011
    • 1118

    #31
    Spoko luzik, cieszę się, że mogłem pomóc

    Szerokiej drogi!

    Skomentuj

    • Banderas
      Banned
      • Jan 2010
      • 115

      #32
      dobre opinie zbiera firma Continental i Michelin sam miałem zimówki michelina akurat przy Sprinterze jak ktoś tym busem jeździł to wie o czym pisze i radziły sobie super.

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5252

        #33
        Kurde, odkopując stary temat odkrywam, że ktoś kogo brałem za fetyszystę aut zaczął karierę przynajmniej w 2011.

        Moja Boże_Bożeno, nie spotkałem jeszcze fetyszysty, którego hopla utrzymywałoby się ponad dekadę.

        Myślałem, że z tego się wyrasta z wiekiem, autentycznie.

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • Azul
          Perwers
          • Jan 2022
          • 850

          #34
          To chyba jednak źle interpretujesz "fetysz"
          Ja zamawiam zawsze z pomocą kolegi, więc przyznam, że nie przywiązuję wagi. A kolega fachowiec, ja wymagań w wlkp nie mam dużych... easy life po prostu.
          Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

          Skomentuj

          • 495f50
            Perwers
            • May 2011
            • 1118

            #35
            Napisał Raine
            Kurde, odkopując stary temat odkrywam, że ktoś kogo brałem za fetyszystę aut zaczął karierę przynajmniej w 2011.

            Moja Boże_Bożeno, nie spotkałem jeszcze fetyszysty, którego hopla utrzymywałoby się ponad dekadę.

            Myślałem, że z tego się wyrasta z wiekiem, autentycznie.
            Hm, czy to o mnie było? Panie drogi, u mnie samochody to od berbecia...

            Skomentuj

            Working...