W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pozorowany gwalt

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • magdziolinka
    Świętoszek
    • May 2007
    • 10

    Pewnie ze prawdziwy gwałt to nic przyjemnego. Ale ja np. mam taka fantazje... Umawiamy sie z moim facetem ze idziemy do jednego klubu ale idziemy do niego osobno,na miejscu tez udajemy ze sie nie znamy. Rzucamy tylko na siebie pożądliwe spojrzenia. Ja go prowokuje strojem i zachowaniem, a w jego oczach widać ze chciałby mnie zerżnąć. Po zabawie w klubie w końcu wychodzę on ostrożnie niezauważony przeze mnie podąża za mną. Jest już późno i ciemno a na ulicy prawie nie ma ludzi. W końcu dogania mnie i zachodzi od tylu. Zakrywa usta żebym nie krzyczała. Zaciąga mnie gdzieś w zaciemnione miejsce i siłą zmusza żebym ssała jego penisa, pcha mi go głęboko w gardło i lekko uderza dłonią w mój policzek. Potem za włosy podciąga mnie do góry, odwraca tyłem do siebie, zadziera do góry spódnicę, rwie rajstopy i i zdziera ze mnie majtki. Z impetem wchodzi we mnie. Rznie mnie mocno i dla własnej przyjemności. Wreszcie kończy we mnie i odchodzi..... Mmmm może kiedyś uda sie zrealizować ;>

    Skomentuj

    • monia:P
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2007
      • 287

      Ja tez nie nie moge o czyms takim nawet czytac. Sama prawie padlam ofiara gwaltu 4 razy mimo iz mam tylko 17 lat i zaden z tych razy nie byl o pozniej porze. wszystkie do ok godziny 18. normalnie tez chodzilam ubrana. dlatego mojejmu chlopakowi nigdy nie pozwole na takie cos. wie ze tego nie toleruje, ale nie wie dlaczego. jakby zlamal moja zasade ten zwiazek by sie skonczyl. bo ja mam czuc sie bezpieczna a nie.
      Dlatego radze Ci uwazac przy dobieraniu slow. Bo kobiete ktora to przezyla napewno bardzo boli.
      'Nie ważne ile jest się razem...
      Ważne jak piękne są to chwile...'

      szczęśliwa z moim Kochanym

      Skomentuj

      • padme
        Erotoman
        • Mar 2006
        • 666

        napisał OwIeCzKa
        i czasami zygam
        to już jest z lekka niesmaczne
        "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

        Skomentuj

        • magdziolinka
          Świętoszek
          • May 2007
          • 10

          Dziewczynko co Ty możesz wiedzieć o seksie mając 17 lat? Nigdy nie użyłabym stwierdzenia, że gwałt (prawdziwy) może być w jakikolwiek sposób przyjemny. W moim przypadku chodzi mi bardziej o poczucie władzy jaką ma nade mną mój facet. O to ze bierze mnie gdzie chce, jak chce i kiedy chce. Jestem jego i lubię kiedy on to mocno daje mi do zrozumienia. W moim spojrzeniu jest to też wielki dowód zaufania jakim go darze. Oddaje mu sie cala i wiem, że on tego nie wykorzysta i nie zrobi mi krzywdy. Nigdy nie pozwoliłabym na coś takiego nieznanemu facetowi. I podzielam Wasze zdanie, że gwałt to traumatyczne i tragiczne przeżycie. Jednak my mówimy tu o odgrywaniu ról. Zaznaczam jednak, że toleruję to wyłącznie w naszym życiu seksualnym. Na codzień jesteśmy wzorowym przykładem partnerskiego układu.

          Skomentuj

          • monia:P
            Seksualnie Niewyżyty
            • Feb 2007
            • 287

            Tylko wiesz gwalt z partnerem tak naprawde nigdy gwalten nie bedzie. Dopoki Ty bedziesz gdzies tam podswiadomie tego chciala to zawsze bedzie dominacja. Moj chlopak chcial bym go zgwalcila co jest nie mozliwe bo on tego chce. gdyby nie chcial naprawde to juz by bylo gwatem moje dominujace zachowanie. ale to sie da wyczuc.
            'Nie ważne ile jest się razem...
            Ważne jak piękne są to chwile...'

            szczęśliwa z moim Kochanym

            Skomentuj

            • Rojza Genendel

              Pani od biologii
              • May 2005
              • 7704

              Napisał Lilian
              monia z ta roznica ze ciezko faceta zgwalcic, o le to mozliwe. staje mu bo on tego chce, a to juz nie jest gwalt
              Zawsze można go zaatakować od drugiej strony...
              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

              Skomentuj

              • OwIeCzKa
                Erotoman
                • Nov 2005
                • 444

                Heyyy,

                Mam teraz 5 miesiecznego synka i zadko tu ostatnio wpadam. Fajnie sobie poczytac ten temacik :-). Ciesze sie ze tylu ludziom to sie spodobalo, chociaz na poczatku nie kazdy rozumial co chcialam przekazac. Teraz juz po slubie i z dzidziusiem, kiedy jestem czasmi tak padnieta ze nie mam ochoty na sex milo powspominac jak to szalenie bylo kiedys. W sumie tak nie dawno temu. Nie to zebysmy wogule zaprzestali takich zabaw ale napewno sa one zadziej. Juz nie ma okazji tak popic jak kiedys, a wiadomo ze alkochol to najleprzy srodek na wymyslanie nowych, wyuzdanych zabaw :-P ale z drugiej strony to jest fajne ze mam juz meza i moge z nim robic wszystko i nikt mi nic nie zarzuci :-P to moj maz. Odziwo po slubie on stal sie odwazniejszy, a myslalam ze mnie juz nie zaskoczy. Ostatnio powiedzial mi ze chcialby zebym miala penisa :-D Zastanawiam sie nad kupieniem pasa ze sztucznym czlonkiem. Napewno sie ucieszy hehe jak teraz sobie przypomne ze na poczatku nie pozwalam mi dotykac swojego tyleczka... chlopaki zgadzajcie sie bo nie wiecie co tracicie :-)
                Społeczeństwo, społeczeństwo
                Dyscyplina, posłuszeństwo
                Psychopaci i zboczeńcy
                Społeczeństwo, społeczeństwo

                Skomentuj

                • Anula
                  Świętoszek
                  • Jun 2007
                  • 34

                  Napisał magdziolinka
                  Pewnie ze prawdziwy gwałt to nic przyjemnego. Ale ja np. mam taka fantazje... Umawiamy sie z moim facetem ze idziemy do jednego klubu ale idziemy do niego osobno,na miejscu tez udajemy ze sie nie znamy. Rzucamy tylko na siebie pożądliwe spojrzenia. Ja go prowokuje strojem i zachowaniem, a w jego oczach widać ze chciałby mnie zerżnąć. Po zabawie w klubie w końcu wychodzę on ostrożnie niezauważony przeze mnie podąża za mną. Jest już późno i ciemno a na ulicy prawie nie ma ludzi. W końcu dogania mnie i zachodzi od tylu. Zakrywa usta żebym nie krzyczała. Zaciąga mnie gdzieś w zaciemnione miejsce i siłą zmusza żebym ssała jego penisa, pcha mi go głęboko w gardło i lekko uderza dłonią w mój policzek. Potem za włosy podciąga mnie do góry, odwraca tyłem do siebie, zadziera do góry spódnicę, rwie rajstopy i i zdziera ze mnie majtki. Z impetem wchodzi we mnie. Rznie mnie mocno i dla własnej przyjemności. Wreszcie kończy we mnie i odchodzi..... Mmmm może kiedyś uda sie zrealizować ;>
                  no ja tak jak magdziolinka mam do tego takie podejscie-generalnie wiekszosc kobiet marzy o tym zeby byc zgwalcona tylko nie w taki sposob jak np. na filmi :Gwalt" wiadomo!ja tez mam takie fantazje erotyczne tylko rzecz jasna zie chcialabym zrobic to z moim chlopakiem poniewaz mu ufam i wiem ze po takiej "akcji"nie wyladaowlabym w szpitalu z zlamana szczeka i polamanymi zebrami.ale taka nutka hardcore to mi osobiscie by sie przydala no i wiadomo ze w taki sposob bawila bym sie tylko z moim chlopakiem,a prawdziwego gwaltu to nie chcialabym przezyc....nikt by nie chcial wiec nie rozumiem oburzenia na forum

                  Skomentuj

                  • Esmael
                    Świntuszek
                    • Jun 2007
                    • 61

                    Echhhhh ... Dziewczyny maja takie fantazje a moja kobita nie pozwala dać se klapsa w tyłek ...
                    Nie ma ryzyka - nie ma zabawy ...

                    Skomentuj

                    • rozporek
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Oct 2005
                      • 335

                      Napisał rimmingator
                      im wiecej twoich postów tym bardziej zazdroszcze twojemu facetowi
                      Jest już kolejka.
                      <Flora> potrzebuję jakiejś porady dotyczącej mężczyzn... pomożecie?
                      <Shadowdean> Połykaj

                      Skomentuj

                      • Misiunia3
                        Erotoman
                        • Feb 2009
                        • 462

                        Chętnie zabawiłabym sie w cos takiego ale ze swoim facetem. Uwielbiam ostry seks, ostre rżnięcie. Ta dominacja zupełna mężczyzny, jego siła, klapsy, brzydkie teksty i ten dziki namiętny, pełen porządania wzrok mojego faceta...mrrr.
                        Grzesznica...

                        Skomentuj

                        • blackangel

                          ja często przez mojego ukochanego jestem "gwałcona" oczywiście pozorowany bo wiadomo kto w realu by chciał być zgwałcony? wiadomo że nikt :/ podczas pozorowanego gwałtu z moim chłopakiem jest dużo elementów SM i BDSM

                          Skomentuj

                          • kocica30
                            Banned
                            • Jun 2009
                            • 9

                            Ja tez tak lubiedoswiadczyŁam tego od poprzedniego partnera(oczywiscie udawany gwaŁt)i chce jeszcze!!!!!ale obecnego partnera to niestety nie krĘci

                            Skomentuj

                            • Dominujacy
                              Ocieracz
                              • Aug 2009
                              • 183

                              Powiem tak, cztery niezbędne rzeczy do pozorowanego gwałtu:
                              1) beczka zaufania do partnera
                              2) ustalenie jak daleko można się posunąć
                              3) bezpieczne słowo - po którego wypowiedzeniu partner przerywa - niezależnie od wszystkiego
                              4) druga beczka zaufania
                              Dominujący
                              First and Last and Always
                              God's busy. Can I help you?

                              Skomentuj

                              • leonard
                                Świętoszek
                                • Sep 2009
                                • 20

                                Kilka razy się pobawiłem z partnerką w udawany gwałt, ciekawe przeżycie. Zerwałem z niej ubranie, zakleiłem ręce i usta taśmą, nogi przywiązałem do łóżka a potem brutalnie się za nią zabrałem... : )

                                Skomentuj

                                Working...