W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Tokio Hotel

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Belaya
    Banned
    • Mar 2006
    • 92

    #31
    fifkal, znam się na muzyce (rockowej i metalowej), słucham z 50 zespołów, ale na niczym nie gram (chciałam grać na bębnach, ale się starzy oburzyli że to dla przerosnietych facetow). Starczy? Chyba że uważasz mnie za nooba (bosh, coz za slowo okropne) bo nie brzdękam na gitarce Metallici

    Skomentuj

    • hackzone
      Świntuszek
      • May 2005
      • 75

      #32
      To wszystko gówno! Czytaj mój podpis to będziesz wiedzieć kto jest bogiem
      The official home of Static-X featuring tour dates, videos, music and exclusive merchandise.

      Muzyka od której rosną jaja

      Skomentuj

      • kiciunia
        Seksualnie Niewyżyty
        • May 2005
        • 197

        #33
        TH sucks... jak zobaczylam po raz pierwszy teledysk to sie zastanawialam czy to nie jest przypadkiem damska grupa potem jeszcze jak ogladalam jakis reprtaz z niemieckiej gali na ich temat, to juz wogole!!! <bleh> Ich bezdenna glupota i zenujace wypowiedz do kamery.. te glosiki jak po kastracji .. tragedia... w dodatku na koncert poszli w tych samych ciuchach w ktorych jechali w autobusie...a make up od rana mieli <rzygi>
        Gdyby Mi Się Tak Chciało Jak Mi Się Nie Chce...

        Skomentuj

        • Ziom
          Świntuszek
          • Apr 2005
          • 94

          #34
          Jeszcze do niedawna zastanawiałem się, czy ten wokalista to on czy ona.
          Nie lubie ich, ponieważ ich muzyka nie wpada mi w ucho. Pozatym pachnie mi to niezłym pozerstwem. W szkole dorwałem jeden z magazynów dla nastolatek - był wywiad z TH.
          Stwierdzili, że wszyscy ich nie cierpią, bo zazdroszczą im kasy, sławy i że są tacy "JOŁ".
          Mają prywatne lekcje z nauczycielami, bo w szkole ich tępili uczniowie i nauczyciele...
          To tyle...
          DOPE
          AND
          WEED
          IS ALL
          WE NEED!

          Skomentuj

          • fifkal
            Świętoszek
            • Feb 2006
            • 23

            #35
            ale ja tu nikogo nie obrażam. tylko serio chciałbym podyskutować z kim kto sie zna dobrze na muzyce bo mam pewne wątpliwości co do kawałka schrei.

            Skomentuj

            • Exile
              Seksualnie Niewyżyty
              • May 2005
              • 334

              #36
              Napisał fifkal
              ale ja tu nikogo nie obrażam. tylko serio chciałbym podyskutować z kim kto sie zna dobrze na muzyce bo mam pewne wątpliwości co do kawałka schrei.
              A jakież to masz wątpliwości??więsz akurat na temat tego kawąłka nie wiele wiem bo jak tylko go słysze to przełączam!!
              I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

              Skomentuj

              • Enea
                Perwers
                • Dec 2005
                • 1010

                #37
                wczoraj poszłam udzielać korepetycji kiedy weszlam do pokoju moja uczennica słuchała aurat tego czegoś, usiadłam na kanapie i zobaczylam ze nagla pojawia mi sie wysypka na rekach zniknela kiedy dziewczyna wylaczyla to coś.. Wniosek : mam alergie na TH

                Skomentuj

                • Belaya
                  Banned
                  • Mar 2006
                  • 92

                  #38
                  hackzone - haa, static-x rox a szczególnie uzależniona jestem od "push it" i "the only"

                  Skomentuj

                  • fifkal
                    Świętoszek
                    • Feb 2006
                    • 23

                    #39
                    Napisał Exile
                    A jakież to masz wątpliwości??więsz akurat na temat tego kawąłka nie wiele wiem bo jak tylko go słysze to przełączam!!
                    Bo tamtym kawałku (chyba poslucha, go dokąłdnie) odniosłem wrażenie że kolo na gitarce nei jest w ciemie bity. i nie napieprza cały czas na 3 riffach.

                    Skomentuj

                    • Belaya
                      Banned
                      • Mar 2006
                      • 92

                      #40
                      nie jest? to sobie przeczytaj jego teksty w wywiadach badz w tv.

                      Skomentuj

                      • Exile
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • May 2005
                        • 334

                        #41
                        Wiesz to że gra więcej niż 3 riffy w jego przypadku nic nie zmienia nie wierze że naprawde są jego i żeby były jakieś skomplikowane.
                        I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

                        Skomentuj

                        • ff_guy
                          Świntuszek
                          • Mar 2005
                          • 65

                          #42
                          Dzieci, ktore uwierzyly bandzie stylistow i specom od marketingu, ktorzy doskonale opracowali plan kreujac te potwory na takie, by podobaly sie bezmozgim nAsTkOm. Opieraja sie zapewne na znajomosciach w firmie fonograficznej (jak przyznalo B27). Poprostu kicz, komercha i tyle mialbym na ta chwile do powiedzenia. Obrzydza mnie ten zespol.
                          Proponuje przeniesienie do innego dzialu, bo jakos tu w nic nie pasuje ;]
                          YOU're behind the wheel... tonight

                          Skomentuj

                          • Paveo
                            Ocieracz
                            • Feb 2006
                            • 139

                            #43
                            Kiedy śpiewali Schrei uważałem ich raczej za hetero, ale kiedy zobaczyłem jak teraz zamierzają wyglądać, szczegolnie Bill to myśle, że gdybym był homo to napewno namiocik zacząłby rosnąc.
                            Czy wogule ten nowy wygląd podoba sie dziewczynom?

                            Skomentuj

                            • Loveless
                              Świętoszek
                              • Apr 2006
                              • 17

                              #44
                              hotel w Tokyo może być ale Tokyo Hotel to już nie dla mnie, za stara się czuję na taką muzykę...być może w podstawówce by mnie to wzięło
                              God's in his Heaven -
                              All's right with the world!

                              from: Robert Browning (1812-1889)
                              Pippa Passes

                              Skomentuj

                              • Asiaczek
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Apr 2006
                                • 218

                                #45
                                Nie chce nikogo nie obrazac ale dla mnie to sa dzieciaczki ktore nie maja pojecia co to jest rock...robia sie na wielkich rockmenowa...sa po prostu załośni...
                                "Jestem pułapką w pułapce, zamieszkiwanym mieszkańcem, obejmowanym objęciem, pytaniem na odpowiedz na pytanie".
                                W. Szymborska

                                Skomentuj

                                Working...