W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Tokio Hotel

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fifkal
    Świętoszek
    • Feb 2006
    • 23

    #16
    powiem Ci tak. przy GC nauczyłem sie muzyki po pierwsze grać riffami i mam do nich sentyment. wiem że Benji na gitarze jak zaczynali był cienki jak barszcz zabielany z jajkiem (teraz tez nie jest wirtuozem) gitarztysta solowy jest lepszy ale to nie ta liga co Emppu z Nightwisha. MAM sentyment doi GC.

    Skomentuj

    • Daron
      Świntuszek
      • Feb 2006
      • 47

      #17
      Napisał fifkal
      sie na muzyce nie znasz to co ja Ci poradze, hehe
      Tiaa kto tu sie nie zna, ten sie nie zna. Nie bede wdawał sie w konfrontacje, bo z muzyka robi sie jak z klubami pilkarskimi, kochasz barce nienawidziesz realu, a drugi odwrotnie. Nie lubie GD i TH i tyle.
      System Of A Down
      "And if you go, I wanna go with you.
      And if you die, I wanna die with you,
      take your hand and walk away "

      Skomentuj

      • Enea
        Perwers
        • Dec 2005
        • 1010

        #18
        a ja tam zawsze lubiłam i lubie do tej pory Green Day, jakoś nie przypominają mi TH

        Aha i moze jestem stara ale nie rozumiem co jest takiego fajnego w dewastacji cudzego mienia?? gdyby moje dziecko zrujnowalo mi mieszkanie tak jak na teledysku TH to pierwsze co bym mu podarowala to sprawa o niszczenie cudzego mienia... nienawidze wszelkich objawów wandalizmu
        0statnio edytowany przez Enea; 01-03-06, 14:51.

        Skomentuj

        • Exile
          Seksualnie Niewyżyty
          • May 2005
          • 334

          #19
          W tym przypadku może jesteś stara ale zazwyczaj i marzeń do spełniania troche ludzi powstrzymuje. Muzycznie nie przypominają ale wizerunkowo owszem i jak popatrzeć na ich postępującą komercjalizację!! Ja green day też lubie i lubiłem.

          fifkal to ja wcześniej grałeś jak nie riffami??
          I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

          Skomentuj

          • fifkal
            Świętoszek
            • Feb 2006
            • 23

            #20
            @fifkal to ja wcześniej grałeś jak nie riffami??@

            HEHE. akordami.

            Skomentuj

            • Belaya
              Banned
              • Mar 2006
              • 92

              #21
              o matko, jak ich widzę to mam odruch wymiotny :/ byle gdzie popatrze, na jakieś pisemko w stylu "bravo" to są wiecznie na okładce... no cholera jasna, kilku idiotów się zebrało i zaczęło naśladować najbardziej kiczowaty zespół (The Rasmus). Nie mogę, kurna, włączyć mtv, vive czy vive+ bo ci idioci lecą... 13latki się nimi zachwycają, a do muzyki TH nie zaliczam (prędzej do katastrofy na skalę światową). Tak swoją drogą to ten cały Bill jak kurczak wygląda xD

              Skomentuj

              • gucio5tys
                Perwers
                • Dec 2005
                • 1075

                #22
                Tak swoją drogą to ten cały Bill jak kurczak wygląda xD
                podkrążone oczy to cecha ptasiej grypy
                Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                Skomentuj

                • Rafał
                  Banned
                  • Mar 2006
                  • 58

                  #23
                  A fuj nienawidze ich to jest dla dzieci, tak samo jak i Blog27

                  Skomentuj

                  • bombelek88
                    Ocieracz
                    • Jan 2006
                    • 133

                    #24
                    czemu ja za to lubie tokio hotel bo sa przystojni młodzi i wogule bill umie spiewac a nie to co blog27:/ nie nawidze tych kur**
                    K o c h a m M o j e g o S k a r b a N a j m o c n i e j N a Ś w i e c i e

                    Skomentuj

                    • Belaya
                      Banned
                      • Mar 2006
                      • 92

                      #25
                      taa... bardzo przystojni.. a ten gitarzysta gra, jakby miał orgazm przy tej gitarzy Bill wygląda jak kurczak a basista jak ***** (sorx for all homo, ale inaczej sie go nie da okreslic!). Gosciu na bebnach sie jeszcze nie rzuca w oczy szczegolnie...

                      Skomentuj

                      • BlackPussy
                        Erotoman
                        • Jul 2005
                        • 640

                        #26
                        ja tam sie teraz dowiaduje ze on(A) ma Bill na imie
                        To moze taka hmmm anegdotka
                        Ojciec do mnie ostatnio podczas ogladania Schrei:
                        -Popatrz jak ta dziewczynka jest wymalowana...****iszcze
                        -Tato to jest chłopak
                        -*******isz...

                        Kobieta jest jak lilia
                        subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

                        ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

                        Skomentuj

                        • fifkal
                          Świętoszek
                          • Feb 2006
                          • 23

                          #27
                          Napisał bombelek88
                          czemu ja za to lubie tokio hotel bo sa przystojni młodzi i wogule bill umie spiewac a nie to co blog27:/ nie nawidze tych kur**
                          A moge wiedzieć ila masz lat??

                          @Belaya

                          A znasz sie na muzyce?? w sensie czy jesteś muzykiem. bo chciałbym podyskutowac na temat gry tego dzieciaka.

                          Skomentuj

                          • bombelek88
                            Ocieracz
                            • Jan 2006
                            • 133

                            #28
                            hmm...jakby ci tu powiedziec ja mam 18 lat...i nie kazdemu moze podobac sie to samo a o gustach sie nie dyskutuje!!:/ tobie moze podobac sie co innego i innym co innego...
                            K o c h a m M o j e g o S k a r b a N a j m o c n i e j N a Ś w i e c i e

                            Skomentuj

                            • tjeN
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jul 2005
                              • 201

                              #29
                              fifkal jak chcesz to dyskutuj, chętnie porozmawiam o ich "talencie" muzycznym.

                              Skomentuj

                              • Exile
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • May 2005
                                • 334

                                #30
                                Napisał fifkal
                                @Belaya

                                A znasz sie na muzyce?? w sensie czy jesteś muzykiem. bo chciałbym podyskutowac na temat gry tego dzieciaka.
                                Wiesz sorry fifkal ale mam wrażenie że reprezentujesz lekki przerost formy nad treścią?? A co ty może jesteś muzykiem bo od ilu lat grasz na gitarze?? Wybacz ale nie wszyscy muzycy to znawcy muzyki bo wielu zamyka sie tylko w swojej. Zagraj pare tysięcy koncertów to bedziesz mógł mówić komuś że nie jest muzykiem i sie na muzyce nie zna a póki pitulisz sobie w domu to nie uważaj sie za bożyszcze. Nie jestem fanem Tokio Hotel i da mnie okropnie syfią.Ale na podstawie tego nie udowdnie komuś że sie nie zna na muzyce!!
                                I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

                                Skomentuj

                                Working...