W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dziwne...chyba jestem BI

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • oral lover
    Świntuszek
    • Jul 2005
    • 99

    #16
    gościu no to co w końcu zrobiliście?? bo nie rozumiem jaki masz cel w takich pół słówkach?? albo powiedz o co Ci chodzi albo zamilcz na wieki

    Skomentuj

    • Jakub
      Perwers
      • Jun 2005
      • 702

      #17
      "nadzianie na pal" penetracja żywym penisem u niego bojest facetem może oznaczać penetracje analną przez parntera myśle że już będzie co dla niektórych łatwiej

      P.S.
      Też jestem za nie używaniem takiego słownictwa, da sie to nazwać bardziej normlanie chodz nie zawsze tak oficjalnie jak ja przed chwilą

      Skomentuj

      • house86
        Świętoszek
        • Jun 2005
        • 45

        #18
        hehe... Jakub masz rację , oral lover - nie denerwuj się, zlość piękności szkodzi, co prowadzi do stresu i wyjdzie Ci jeszcze pryszcz na czole <lol>. Wracając do tematu, nie, seks analny się nie odbył, oralny owszem... ale co to za nowość, żadna,... jacuzzi, dwa kieliczki wina i wtedy nastąpił... (wiadomo co) - erupcja wulkanu <lol> Ale było klawo... Pozdrawiam
        ...mmmmrrrr

        Skomentuj

        • oral lover
          Świntuszek
          • Jul 2005
          • 99

          #19
          kto powiedział że sie złoszcze? ale widzisz trzeba tak yło od razu

          Fakt ja też jestem za nazywaniem rzeczy po imieniu w sposób kulturalniejszy niż "nadzianie na pal" ale w naszym społeczeństwie chyba o to niestety ciężko

          Skomentuj

          • house86
            Świętoszek
            • Jun 2005
            • 45

            #20
            no tak, masz rację, Polska jest diabelnie tolerancyjnym krajem, zresztą "u nas" nic nie jest dobrze i dobrze nie będzie nigdy, trza się z tym pogodzić...
            ...mmmmrrrr

            Skomentuj

            • Fall69
              Świętoszek
              • Aug 2005
              • 4

              #21
              A czy Tobie tak to przeszkadza, ze moze się coś stac. Będzoesz miał doświadczenie i moze Ci sie odmieni, a byc może nie..
              E tam ja bardzo lubię gejów
              Iluż mężczyzn nie umie inaczej poruszyć serca kobiety, jak tylko je raniąc. (Stendhal)

              Skomentuj

              • house86
                Świętoszek
                • Jun 2005
                • 45

                #22
                Ja się wcale tego nie boję... wrecz przeciwnie... zresztą mam już pewne doświadczenie w tych sprawach... Dzięki Niemu i nie zamienie go, a nikogo innego :*
                ...mmmmrrrr

                Skomentuj

                • sraken gdak
                  Świętoszek
                  • Sep 2005
                  • 11

                  #23
                  szczyt psychicznych schorzeń jeszcze takie rzeczy mówić{bo jest sie anonimowym}
                  Wyjdź ****** na ulice i powiedz że jesteś Bi {najlepiej w dużym mieście w jakiejś nieciekawej dzielnicy wieczorem}jak jesteś taki mądry

                  Skomentuj

                  • Raine
                    Administrator
                    • Feb 2005
                    • 5252

                    #24
                    Hehe, to jakbyś wszedł do kościoła i powiedział głośno podczas mszy, że masz AIDS
                    Sam nie zrobiłem nigdy czegoś takiego, ale mam znajomego, któremu czasami totalnie odpala - chciał zobaczyć reakcje ludzi i troszkę się zdziwił

                    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                    Regulamin Forum.

                    Skomentuj

                    • mirakla
                      Perwers
                      • Feb 2005
                      • 805

                      #25
                      Człowieku nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze!!!Ile ja bym dała za spotkanie z dziewczyną bi lub homo...
                      I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                      Skomentuj

                      • Sedzia
                        Ocieracz
                        • Aug 2005
                        • 107

                        #26
                        Moim zdaniem podoba się bo on ma twój charakter i podoba ci sie ze zwgledu na charakte bo podświadomie chciałbyś żeby twoja partnerka miała taki charakter!!!!! Ja tam niewidze problemu ale czy inni niebedo widzieli ????

                        Napisał mirakla
                        Człowieku nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze!!!Ile ja bym dała za spotkanie z dziewczyną bi lub homo...

                        Ja mam kolezanke bi ciągle gada a dziewczynach że podoba im się ich charakter ale mi mo to kocha swojego mena
                        0statnio edytowany przez Hagath; 03-02-09, 05:02.

                        Skomentuj

                        • house86
                          Świętoszek
                          • Jun 2005
                          • 45

                          #27
                          Rany bi czy nie bi, co to za różnica, każdy żyje swoim życiem, a to, ze ktoś kogos nie rozumie, to albo wpieprza sie w jego sprawy,a lbo jest kompletnym debilem, niepotrafiacyn zrozumiec, ze np. związek - facet z facetem, czy kobieta z kobieta, potrafią być najszczęśliwszymi ludźmi na świecie...
                          ...mmmmrrrr

                          Skomentuj

                          • tomekas5
                            Świętoszek
                            • Sep 2005
                            • 15

                            #28
                            ja teszchyba potwierdzam chyba jestem bi i chciałbym z kims bi pogadac jak by co to mój nr gg to 7519901

                            Skomentuj

                            • interloper
                              Świętoszek
                              • Oct 2005
                              • 7

                              #29
                              Napisał house86
                              Rany bi czy nie bi, co to za różnica, każdy żyje swoim życiem, a to, ze ktoś kogos nie rozumie, to albo wpieprza sie w jego sprawy,a lbo jest kompletnym debilem, niepotrafiacyn zrozumiec, ze np. związek - facet z facetem, czy kobieta z kobieta, potrafią być najszczęśliwszymi ludźmi na świecie...
                              Popieram!!!

                              Skomentuj

                              • house86
                                Świętoszek
                                • Jun 2005
                                • 45

                                #30
                                ...a dziękuję, za wyrozumiałość
                                ...mmmmrrrr

                                Skomentuj

                                Working...