W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Homofobia

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • TRS Broskow
    Perwers
    • Dec 2005
    • 961

    #46
    Włóczykij, ciekawa teoria, ale chyba nie poparta faktami, przynajmniej nie tymi które tutaj wymieniłeś.

    Skomentuj

    • Włóczykij
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jun 2005
      • 301

      #47
      naukowo ci tego nie udowodnię. To tylko moja obserwacja. To jak z narkotykami - istnieje ryzyko, że będziesz chciał czegoś mocniejszego. NIe musi tak się stać, ale może.

      Skomentuj

      • gentel-men
        Świętoszek
        • Dec 2005
        • 13

        #48
        Napisał Włóczykij
        (...) To tylko moja obserwacja. To jak z narkotykami - istnieje ryzyko, że będziesz chciał czegoś mocniejszego. NIe musi tak się stać, ale może.
        Dobrze mówi wódki mu dać!

        Odkąd sięgam pamięcią to narkotyki u mnie w podstawówce były ale nie było tyle chętnych na ten szajs no bo wszyscy wtedy smakowali w piwie i wódce (a szczęściarze dodatkowo wiedzieli jak pipka smakuje ;P ). A teraz? Większość ludzi z mojej dawnej klasy już "nadrobiło" zaległości w narkotykach. Jak to się mówi: zakazany owoc najlepiej smakuje. Niektórzy tłumaczą to checią spróbowania czegoś nowego, inni biorą bo jest to "modne" (już kiedyś komuś mówiłem że to co modne to jest do dupy) a jeszcze inni bo "lepiej kopie".

        I jeszcze jedno. Skoro pedofil, nekrofil, zoofil i reszta badziewia to ludzie, to czemu tego nie zaakceptować i nie pozwolić im na parady równości? Że co!? Społeczeństwo nie akceptuje? A no więc już się wyjaśniło czemu rząd nie pozwala na takie parady homoseksualistą.

        -- Ja czyli ciemnogrodzianin i homofob wspaniały

        PS Jak się często browarki pije to co może się stać? No bo chyba przesadzam. Hehehe ale za to nerki czyste jak kryształki! ;D
        "*Wiedz* gdy smierć się o ciebie upomni..., *Wiedz*, że wtedy skrzyżuje jej ostrzę z mym własnym..., *Wiedz*, że gdy wszyscy wokół ciebie umrą..., *Wiedz*, że będę żył dla dobra twojej sprawy."

        Dak'kon - Planescape: Torment

        Skomentuj

        • Włóczykij
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jun 2005
          • 301

          #49
          Akurat ja za homofoba się nie uważam. Nie tępię homoseksualizmów, nie paliłbym ich, nie karał, nawet gdybym miał taką możliwość.

          A to, że uważam to za inność (nie jest to alternatywa het*******ualizmu) to inna sprawa. Wiem, że czasy takie nastały, że aby być nowoczesnym to trzeba homo'som przyklaskiwać, ale mnie na to nikt nie namówi. Nie opluwam, ale też nie głaszczę.

          Skomentuj

          • Hazdrubal
            Świntuszek
            • Nov 2005
            • 73

            #50
            Jeśli już jestesmy przy temacie homofobii, to wszystkich zainteresowanych odsyłam do tegoż oto linku:


            Niejaki Wojtek Wierzejski, poseł LPR zabłysnął na nieboskłonie polskiej sceny politycznej, komentując we właściwy sobie sposób , pytanie dziennikarki dotyczące planowanej na przyszły miesiąc Parady Równości. Nie sadziłem, że w kraju, który przez wieki uchodził za ostoję tolerancji, kraju który chce pretendowac do miana nowoczesnego państwa demokratycznego, będą miały miejsce takie wydarzenia.
            Gdybym usłyszał to od jakiegoś przygłupawego chłopaczka, który spędza całe swoje życie na ławeczce pod blokiem, co najwyżej zareagowałbym ironicznym uśmiechem, ale w momencie gdy takie słowa padają z ust człowieka, bedącego reprezentantem narodu, robi mi się niedobrze...
            Jeżeli wiesz wszystko, to znaczy, że zostałeś źle poinformowany...

            Skomentuj

            • TRS Broskow
              Perwers
              • Dec 2005
              • 961

              #51
              No tragedia, niech lepiej jego spałują...

              Skomentuj

              • OMFG
                Erotoman
                • Mar 2006
                • 613

                #52
                A ten caly Giertych pala nie jest przypadkiem z LPR?

                Skomentuj

                • Hazdrubal
                  Świntuszek
                  • Nov 2005
                  • 73

                  #53
                  Ano ten cały Giertych, miłościwie nam panujący Minister Edukacji Narodowej, i przemożny członek przenajwspanialszej koalicji w dziejach całej historii polskiego parlamentaryzmu, jest drogi OMFG z LPR
                  A propos, słyszeliście o jego nowych projektach dotyczących polskiego szkolnictwa:
                  Język polski ma być przemianowany na Jezyk Wszechpolski
                  Matematyka na Licz Pomnażaj Rozwiązuj
                  Zamiast W-F będzie Samoobrona
                  Z kolei Przysposobienie Obronne zostanie wykreslone z listy przedmiotów, bo skrót sie brzydko kojarzy...
                  Jeżeli wiesz wszystko, to znaczy, że zostałeś źle poinformowany...

                  Skomentuj

                  • gucio5tys
                    Perwers
                    • Dec 2005
                    • 1075

                    #54

                    ciekawe, że ci wszyscy ludzie mają zawsze wyższe wykształcenie
                    prezydent - prawnik
                    minister edukacji - humanista
                    1 viceminister - złodziej ;P
                    Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                    "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                    Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                    Skomentuj

                    • Hazdrubal
                      Świntuszek
                      • Nov 2005
                      • 73

                      #55
                      Chciałbym coś ogłosić 4932 obywatelom, którzy oddali głos na pana Wierzejskiego: niech Wasze córki przyjdą do domu z koleżankami, a synowie z kolegami, i oświadczą : "tato, mamo to jest mój nowy partner, z kótrym chcę spędzić resztę zycia.."
                      Jeżeli wiesz wszystko, to znaczy, że zostałeś źle poinformowany...

                      Skomentuj

                      • pinacolada
                        Świętoszek
                        • Jun 2006
                        • 23

                        #56
                        Ortodoksyjna homofobia mnie drażni, aczkolwiek siebie spokojnie moge zaliczyc do grona "umiarkowanych homofobów"

                        Skomentuj

                        • tommmkos1
                          Świntuszek
                          • Nov 2005
                          • 72

                          #57
                          Nie lubię i nie akceptuję postaw homofobicznych na tej samej zasadzie jak nie akceptuję antyklerykalizmu, faszyzmu, czy jakichkolwiek poglądów opieranych jedynie na przypuszczeniach albo domniemaniach. Wrzucanie wszystkich do jednego worka jest moim zdaniem przejawem defektu psychicznego.

                          Jednocześnie nie daję sobie wmówić, że osoby homoseksualne, albo będący w takich związkach to... normalni ludzie, tacy jak ja. I właśnie z tego względu, że taki oczywisty pogląd jest mi bliski w niektórych środowiskach okrzyknięty zostałem... homofobem. Płakać i śmiać się chce jednocześnie! Pozdrawiam zatem wszystkich homofobów! ;-)

                          Skomentuj

                          • malinkaa7
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Jun 2006
                            • 242

                            #58
                            Moim skromnym zdaniem również uważam, że Polska jest bardzo nietolerancyjna to widać. Niemalźe wszyscy faceci krytykują gejów wyzywają, a nawet w telewizji pokazują "homofobicze"zachowania ludzi np podczas różnych parad homoseksualistów.. Jestem raczej przeciwna by takie pary mogły adopotwać dzieci, ale nieprzeszkadza mi wcale że łączą sie w te pary homoseksualne. Miłość panuje nad nami, a że kościół jest stanowoczo przeciw homoseksualizmu to już inna sprawa..pozatym chyba nigdy się neizmieni ich nastawienie wobec tej grupy ludzi..bo wkońcu to co jest w Biblii to święte...ale wkońcu to Pan Bóg nas stworzył takich jacy jesteśmy.. ;-)

                            Skomentuj

                            • Włóczykij
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jun 2005
                              • 301

                              #59
                              Napisał malinkaa7
                              Jestem raczej przeciwna by takie pary mogły adopotwać dzieci,
                              więc też jesteś (wg chorych obrońców) homofobem (lub -fobką)

                              Skomentuj

                              Working...