W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pierścień erekcyjny

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pasz
    Ocieracz
    • Feb 2012
    • 120

    Pierścień erekcyjny

    Cześć, do czego służy, wzmocnienia erekcji przed wtryskiem czy utrzymaniem erekcji po? Czy polecacie jakieś konkretne modele?
  • e-rotyczny
    Świntuszek
    • Mar 2022
    • 54

    #2
    Pierścień służy do wzmocnienia erekcji przed wytryskiem. Dzięki niemu penis staje się też wyraźnie grubszy i uwidaczniają się żyły, dzięki czemu partnerka odbiera go jako większego.


    Ważne aby wybrać model z dobrego jakościowo materiału. Lepiej dać 20-30zł za coś lepszego i być zadowolonym. Ja korzystałem z takich jak poniżej i mogę śmiało polecić.
    Załączone Pliki

    Skomentuj

    • Szczęśliwi
      Świętoszek
      • Jul 2022
      • 1

      #3
      K: Ktoś z was stosował i chciałby się podzielić wrażeniami?
      Piszemy z jednego konta więc dla rozróżnienia On zaczyna wypowiedzi od M: (mężczyzna) a Ona od K: (kobieta)

      Skomentuj

      • BionicMan
        Świętoszek
        • Jul 2022
        • 23

        #4
        Ja stosowałem. Lekarz zaproponował mi to na zaburzenia erekcji. W moim przypadku to nie wiele pomogło. Jak ktoś ma zdrowa, normalna erekcje to da to efekt ze penis będzie bardziej nabrzmiały. Wg mnie jest to nie wygodne podczas noszenia. Zbędny gadżet.

        Skomentuj

        • onWponczochach
          Ocieracz
          • May 2022
          • 144

          #5
          Raz probowalem z zona podobnego wynalazkuw sumie mialo ksztlt motylka i mialo podrazniac lechtaczke partnerki. No cóż...po chwili ściągnąłem bo zwyczajnie mnie to bawilo fakt że przenosilo drgania na penisa, ale w tym wszystkim wywolywalo głównie śmiech

          Skomentuj

          • maniek104
            Świętoszek
            • May 2007
            • 9

            #6
            Mnie uciska na tyle mocno, że po kilku minutach jest dyskomfort, po kilkunastu robi się nie miło. Ale efekty są. warto spróbować.
            tylko nie kupuj tych sylikonowych bo pękają.

            Skomentuj

            Working...