W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Lewatywa jako element gry wstępnej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ddt30
    Świętoszek
    • Feb 2007
    • 38

    #16
    Napisał Szlajfka
    A czy po zrobieniu lewatywy od razu ma się parcie na kibel czy może samemu trzeba "zainicjować akcję"? Bo z czystej ciekawości chciałabym sobie kiedyś zrobić, a nie chcę jakiś niespodziewanych wypadków
    to zalezy czy robisz tylko po to aby oczyscic sie przed seksem analnym czy ma to miec charakter dluzszej zabawy erotycznej z partnerem i czy masz jakies doswiadczenie czy jestes poczatkujaca i nauczylas sie juz "trzymac" wode. Inna jest technika wykonywania lewatywy oczyszczajacej i inna erotycznej. Oczyszczajaca robisz tak, ze na ogol gruszka szybko pod cisnieniem wpuszczasz wode (ja czasami robie wezem od prysznica ale nie polceam bo tu trzeba miec doswiadczenie a mozna zrobic sobie czy partnerowi krzywde) i za chwile masz parcie i wyproznienie. Co do erotycznej - przed nią najpierw polecam zrobic zwykla aby sie oczyscic. Potem koncowke gruszki czy jeszcze lepiej irygatora trzeba wlozyc glebiej. Wode nalezy wpuszczac bardzo powoli (najlepiej sila wlasnej ciezkosci wieszajac worek do irygatora wyzej) i szczegolnie i nowicjuszy robic przerwy. Na poczatku osoba przyjmujaca lewatywe moze lezec na boku, potem gdy wprowadzi sie jej nieco na brzuchu.Bardzo wazne jest aby osoba przyjmujaca lewatywe byla bardzo rozluzniona. Potem nalezy polozyc sie na brzuchu.Woda powinna byc letnia, o przyjemnej nieco cieplej temperaturze. Nie polecam dodawania do wody niczego. Po wprowadzeniu ok. litra - jesli osobie przyjmujacej lewatywe uda sie wode zatrzymac polecam polozyc sie na brzuchu, na chwile zatrzymac wlew. Wtedy partner powinien delikatnie piescic partnerke (czy partnerka partnera - zalezy kto komu robi) delikatnie uciskajac brzuch.

    Efektem takiej lewatywy powinna byc w doslownym tego slowa znaczeniu rozlewajaca sie pulsujaca przyjemnosc idaca od odbytu i genitalii poprzez brzuch do zoladka. Czuje sie bardzo przyjemne uczucie przelewania wody i przyjemne,delikatne skurcze jelit.
    Wazna jest jednak umiejetnosc zatrzymania wody i skurczow wypierajacych wode.
    Jesli chce sie zakonczyc - wystarczy usiasc na muszli, wowczas sila ciezkosci spowoduje skurcze wypierajace i wydalanie wody ale potrwa to dluzej - na takie wyproznienie trzeba sobie zarezerwowac nawet 45 minut.

    Jesli nie jestescie doswiadczeni i robicie to pierwszy raz zrobcie to najlepiej kladac partnerke na reczniku w lazience (w wannie jest niewygodnie chyba, ze jest bardzo duza ) bo prawie pewne jest ze na samym poczatku nie opanujecie odruchu wypierania, liczyc sie wiec nalezy ze ten pierwszy raz moze nastapic niekontrolowana erupcja i ubrudzicie sie lub partnera kupka lub zabrudzona kupka woda. Pisze to specjalnie aby Ci, ktorzy to sprobuja pierwszy raz liczyli sie z takim zdarzeniem i byli na to przygotowani

    Ale jesli sie "pocwiczy" mozna uzyskac bardzo wiele przyjemnosci a z czasem pelna kontrole nad tym co sie tam wpuszcza i potem wypuiszcza

    ddt30

    Skomentuj

    • C.O.Para
      Ocieracz
      • Nov 2006
      • 154

      #17
      Tu znajdzesz odpowiedzi:

      Skomentuj

      • Holy inquisitor
        Erotoman
        • Aug 2009
        • 756

        #18
        Lewatywa jako element gry wstępnej.

        Widzę, że3 na tym forum jest wiele zwolenników seksu analnego. Pytanko jak w temacie. Czy ktoś próbował i co o tym sądzicie, bo jak dla mnie jest to zabieg czysto higieniczny, przygotowujący do dalszych igraszek i nie kręci mnie to. Ale wiem, że są ludzie co się tak zabawiają.

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #19
          Na samo słowo "lewatywa" podwijam kieckę i uciekam z wrzaskiem. Koszmar! Nigdy w życiu! Fuj!
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • jet-set
            Ocieracz
            • Oct 2006
            • 117

            #20
            Fakt, że lewatywa głownie kojarzy nam się jako zabieg, czy też niezbyt przyjemna konieczność. Jakoś niespecjalnie też lubimy się wypróżniać kiedy jest ktoś przy nas, nawet bardzo bliski.
            Jednak samo przygotowanie do lewatywy, te wszelkie medyczne akcesoria, wężyki, kanki itp. oraz wiążąca się z tym atmosfera może być bardzo seksualna, do tego na pewno odpowiedni strój i zabawa w lekarza gwarantowana.
            Jeśli chodzi o samą lewatywę to wspaniałe jest i samo wkładanie kanki, jak i moment kiedy woda zaczyna wpływać, jeżeli jeszcze druga osoba masuje nam w tym czasie krocze i brzuch - jest wspaniale. Oczywiście to wszystko trzeba umieć i robić to z wielką ostrożnością.
            Jet-Set
            lepiej żałować że się coś zrobiło niż żałować że się tego nie odważyło zrobić

            Skomentuj

            • Wujek

              #21
              Jestem zdania co Aśka i Rojze - nie nie nie
              brr lewatywa jako coś seksualnego? bodziec? podniecającego? Nieee

              Skomentuj

              • wyuzdana90
                Świętoszek
                • Oct 2009
                • 13

                #22
                jak dla mnie lewatywa to tylko i wyłącznie w samotności, przed upojną nocą z różnymi zabawami ...

                Skomentuj

                • brzoskwineczka
                  Perwers
                  • Sep 2009
                  • 824

                  #23
                  A że tak zapytam - jak SAMI robicie SOBIE lewatywę?
                  ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

                  "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

                  Skomentuj

                  • wyuzdana90
                    Świętoszek
                    • Oct 2009
                    • 13

                    #24
                    kupuje się w aptece zestaw jednorazowy napełnia go wodą i do dzieła, wystarczy ten zbiorniczek powiesić troszkę wyżej niż pupa i cała filozofia

                    Skomentuj

                    • oczak
                      Erotoman
                      • May 2007
                      • 377

                      #25
                      Trochę niesprawiedliwie traktuję życie, ale chyba podniecało by mnie robienie lewatywy mojej dziewczynie w nastroju erotycznym, ale samemu bym się temu zabiegu nie poddał.

                      Jakoś mnie podnieca widok dziewczyny z wężykiem w tyłku i myśl, że jej pupka wypełnia się wodą. Trochę to porąbane, ale takie coś rodzi się w moich fantazjach najbardziej skrytych.

                      Czy te fantazje mają szanse na spełnienie? Człowiek żyje nadziejami...
                      0statnio edytowany przez oczak; 18-10-09, 11:25.
                      oczak :::: Pragnę życia seksualnego, którego zostałem pozbawiony.
                      --------------------------------------------------------------------------------------------------
                      Erotoman aktywny na forum od połowy 2008 roku.

                      Skomentuj

                      • Łobuz
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Apr 2007
                        • 218

                        #26
                        Może i porąbane (jak całe te życie) ale pewno podniecające (ja tam bym chciał).

                        Skomentuj

                        • massimo
                          Świętoszek
                          • May 2009
                          • 26

                          #27
                          Higieniczny jak najbardziej, ale dla mnie tez przyjemny czuć fajne ciepło, trochę to dziwne ale przyjemne

                          Skomentuj

                          • leon
                            Świntuszek
                            • Mar 2005
                            • 53

                            #28
                            Zreszta nigdy nie robilam lewatywy sama, przygotowujac sie do anala.

                            A nie bałaś się że wyjdzie ubrudzony penis i będzie lipa ??

                            Skomentuj

                            • Dacota
                              Świętoszek
                              • Apr 2010
                              • 5

                              #29
                              kiedyś widziałem taką japońską kreskówkę, gdzie traktowano to jako zabawę erotyczną, i powiem szczerze nawet mnie to kręciło hehehe

                              Skomentuj

                              • Nolaan

                                #30
                                Eeee, lewatywa? Trochę to za mocne jak dla mnie jest.

                                Skomentuj

                                Working...