W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Abstynent w oczach innych

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bi.girl
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2009
    • 380

    #46
    osobiście piję i na imprezy chadzam, ale to co napisane wyżej to szczera prawda, od tego się nie umiera
    but if you gimme your love, you won't regret it.
    now gimme your touch, you won't forget it.

    Skomentuj

    • Maoam
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 714

      #47
      Napisał Zl0ty
      Postanowiłem to odkopać. Jestem abstynentem ok ale jak zdołałem spostrzec ludzie nie wstydzą sie tego, że piją wręcz przeciwnie chwalą sie tym Nie ogarniam tego, niby dobrze ze nie pije a inni to tylko się tym chwalą. To jakieś błędne koło. :?
      Wiesz, w pewnym wieku ludzie się chwalą tym, ile wypili, a największą dla nich atrakcją są imprezy mocno zakrapiane alkoholem, ale ci, którzy wydorośleją i zmądrzeją, zmienią za parę lat podejście. Dlatego głowa do góry- najważniejsze, że Ty dostrzegasz plusy swojego wyboru. Poza tym, mówię Ci, obudzenie się po imprezie z kacem, nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy. I to właśnie Cię ominie
      Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
      Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
      I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
      Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

      Skomentuj

      • Ygreko
        Erotoman
        • Sep 2006
        • 557

        #48
        W oczach innych? dziwak, odmieniec, socjofob.
        Takie określenia słyszę za każdym razem jak wchodzi się na temat ostatnich imprez (na których nie bywam).

        Skomentuj

        • sxg
          Świętoszek
          • Mar 2009
          • 2

          #49
          Właśnie, też jestem studentem - jest sporo takich pacanów(zwłaszcza spadochronów), którym ciężko wytłumaczyć swoje poglądy. Najważniejsze mieć swój styl, a nie być dziwakiem. Trzymaj się Zł0ty mam podobne zdanie do Twojego.
          Pozdrawiam!

          Skomentuj

          Working...