W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

6 tyg. służba w wakacje /wojsko/

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piotrek.pp
    Świętoszek
    • May 2007
    • 5

    6 tyg. służba w wakacje /wojsko/

    Czy ktoś z was odrabiał wojsko w wakacje przez 6 tyg. szkolenia? Moglby cos o tym napisac?
  • Delvis
    Ocieracz
    • Jun 2007
    • 136

    #2
    bylem niestety pierszym rocznikiem i jak to robilem byl wielki burdel i nic sie nie udalo nadal wisi mi to nad glowa:/
    Czy ktoś taki istnieje?
    Podobno istnieje....

    Używam Debian: Gnome + Compiz FusioN
    przeglądarka: Opera

    Skomentuj

    • piotrek.pp
      Świętoszek
      • May 2007
      • 5

      #3
      delvis, ale powiedz cos wiecej...? byles skoszarowany? mocno trenowali fizycznie? zastanawiam sie czym sie taka sluzba rozni od zasadniczej...?

      Skomentuj

      • MetroBoy
        Świntuszek
        • May 2005
        • 56

        #4
        Pisze to o czym slyszalem:

        Znajomy byl na takim 6 tyg. szkoleniu rok temu, i ze naprawde bylo fajnie... ze raz byl wycisk raz bylo super, masz wszystko duzo szybciej wiec zaraz idziesz i uczysz sie stzrelac... jezdzisz na poligony babzesz sie w blocie i zaraz wracasz do domu. Znajomy mowil ze bedzie to wspominal dobrze. Nie ma takich akcji jak kocenie czy cos... zapomnij o tym, takich rzeczy to juz nawet prawie nie ma w zasadniczej sluzbie wojskowej...

        jesli znajde mejle i ty bedzisz tego chcial to zapytam go o to... zeby napisal cos wiecej jak to wyglada...
        Kim jestem?

        Kims kto wie o Tobie wszystko patrzac Ci w oczy...

        Skomentuj

        • brzydki27

          #5
          taka służba jest obecnie dla absolwentów wyższych uczelni, jeden z małolatów tu ode mnie był w jakiejś jednostce we Wrocławiu na takim "szkoleniu", przez te 6 tygodni to mówił ze zrobił może z 20 pompek do cywila wyszedł ze stopniem starszego kaprala

          Skomentuj

          • Delvis
            Ocieracz
            • Jun 2007
            • 136

            #6
            wiec bylo tak zdalem smieszny egzamin na 5 potem zanioslem ksero index!!! bo papierek pokazal sie juz po sesji do swojego wku. oczywiscie nikt nic o tym nie slyszal. jak zeby to. no to zamiesiac powiedzieli mi ze to juz nie wazne. i tak mam dodatkowa ocene w indexie ktora nie jest mi do niczego potrzeba a papier lezy w szuwladzie
            Czy ktoś taki istnieje?
            Podobno istnieje....

            Używam Debian: Gnome + Compiz FusioN
            przeglądarka: Opera

            Skomentuj

            Working...