W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

1 spotkanie z dziewczyna

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ryan
    Świntuszek
    • Jul 2006
    • 45

    #46
    DMTN:
    a gdzie w tym wszystkim jest miłość? wiesz w ogóle co to za uczucie? nie wyobrażam sobie, żeby w ten sposób traktować dziewczynę... to dla ciebie zabawa?

    Donguralesko
    spotkanie za pośrednictwem koleżanki...? nie polecam

    Skomentuj

    • majonez
      Świętoszek
      • Nov 2005
      • 19

      #47
      Ja polecam przede wszystkim podczas rozmowy patrzeć dziewczynie w oczy, a nie latać wzrokiem po okolicy. I jeszcze może nie gadać za wiele głupot, bo jak masz gadać coś głupiego to lepiej się nie odzywać ;]

      Skomentuj

      • Ryan
        Świntuszek
        • Jul 2006
        • 45

        #48
        latwo powiedzieć patrzysz na dziewczyne i masz mówić coś mądrego albo patrzeć albo mówić nie można dwóćh rzeczy na raz

        Skomentuj

        • rafal7550
          Świętoszek
          • May 2006
          • 48

          #49
          Napisał NIELETNI
          znamy sie tylko z komunikatora wiem wiem pewnie powiecie kiedyś pisałem na tym forum coś innego ale mam jej foto ładna dziewczyna więc zaryzykuje.

          Ja też swoją tak poznałem. A teraz jesteśmy prawie pół roku razem i całujemy sie bardzo często. początkowe rozmowy na gadu to było ponad 2000 wypisanych wiadomości dziennie. Z nikim tyle nie klikałem co z nią

          Skomentuj

          • chłopczyk
            Świętoszek
            • May 2006
            • 34

            #50
            Slyszalem kiedys ze sa randkowe dni w tygodniu tzn.dni w ktorych chodzi sie na spotkania. Wiecie cos o tym???

            Skomentuj

            • rozporek
              Seksualnie Niewyżyty
              • Oct 2005
              • 335

              #51
              Co za bzdura.. I pewnie seks na kalendarzyk.
              <Flora> potrzebuję jakiejś porady dotyczącej mężczyzn... pomożecie?
              <Shadowdean> Połykaj

              Skomentuj

              • damianski
                Świntuszek
                • Aug 2006
                • 94

                #52
                Napisał chłopczyk
                Slyszalem kiedys ze sa randkowe dni w tygodniu tzn.dni w ktorych chodzi sie na spotkania. Wiecie cos o tym???
                nie czytaj bravo girl ani nie sugeruje sie opinią ludzi którzy takie żeczy czytają...

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  #53
                  Napisał chłopczyk
                  Slyszalem kiedys ze sa randkowe dni w tygodniu tzn.dni w ktorych chodzi sie na spotkania. Wiecie cos o tym???
                  Owszem, najlepiej umawiać się w piątek i sobotę, bo wtedy człowiek jest odprężony, nie myśli o pracy i nie musi co chwilę patrzeć na zegarek.
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • Schiller
                    Erotoman
                    • Oct 2005
                    • 426

                    #54
                    I w niedziele, bo wtedy oficjalnie i dumnie można iść do kościoła np.
                    Leben...I Feel You

                    Skomentuj

                    • damianski
                      Świntuszek
                      • Aug 2006
                      • 94

                      #55
                      Napisał Ryan
                      latwo powiedzieć patrzysz na dziewczyne i masz mówić coś mądrego albo patrzeć albo mówić nie można dwóćh rzeczy na raz
                      Zawsze można mądrze spojrzeć na dziewczyne

                      Skomentuj

                      • damianski
                        Świntuszek
                        • Aug 2006
                        • 94

                        #56
                        A i taki mały myk jeszcze jest gdy robi sie taka niezręczna cisza.

                        Patrzysz gdziewczynie w oczy i zaczynasz i zaczynasz się powoli uśmiechać i ona się wtedy delikatnie peszy i spyta się "co?"( w sięsie czy ubrudziłam się i wyglądam śmiesznie)

                        ale ty mówisz że nic robisz takie wrażenie jakbys nieświadomie sie w nia zapatrzył i byłbyś i chciałbyś to ukryć

                        wiesz rozumiesz

                        Skomentuj

                        • Sun Kwo
                          Ocieracz
                          • Oct 2006
                          • 128

                          #57
                          Stary poszukaj w swoim mieście herbaciarni jeżeli taka jest.

                          Mówię ci jaki klimat! Miejsce idealne i majątku nie stracisz

                          Skomentuj

                          • Angi
                            Świętoszek
                            • Jun 2007
                            • 12

                            #58
                            Kultura, nie spozniac sie (choc ona pewno sie spozni), nie bluzgaj, mysl zanim cos powiesz i sluchaj co mowi
                            reszta sama przyjdzie

                            Skomentuj

                            Working...