Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Dojrzewanie
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 01-08-06, 21:14   #1
Filipek
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Postów: 8
Nie wstydzicie się nagości pod prysznicem np. w szatni?
a więc mam pytanie do was moze nie jest to problem ale dla mnie to dziwne a mianowicie : po lekcji wf szczególnie po lekcji intesywnego biegania zawsze ide pod prysznic tylko jest problem z moimi kumplami zawsze jak sie myje a robie to bez niczego nie byłoby lekcji gdzie ktos nie gapil sie na mnie jak jestem nago a jak wychodze to wogóle wszyscy gały na mnie a najgorsze jest to ze tylko ja z całej klasy biore prysznic bo reszta sie wstydzi tu moje pytanie:
1. Czy to normalne w tym wieku zeby chłopacy tak reagowali czy zyje w klasie gejów??
2.Czy wy takze myjecie sie bez niczego na basenie po lekcji wf czy bierzecie prysznic ( i czy moze wam tez to sie przytrafia)i przebieracie sie bez krempacji??
Bo cos mi sie zdaje ze albo oni sa dziwni albo ze mna jest cos nie tak i powoli mam dosc i mi głupi ze sam sie myje a reszta na mnie gały bardzo prosze o odp.
Filipek jest offline   Reply With Quote
Old 01-08-06, 21:24   #2
Rojza Genendel

Pani od biologii
 
Zarejestrowany: May 2005
Miasto: Szyję buty i zabijam smoki :-)
Postów: 7 704

Płeć: Kobieta
Polacy to straszne flejtuchy.
Sama zauważyłam, że przed basenem kobiety w szatni biorą prysznic w KOSTIUMACH KĄPIELOWYCH albo i wcale. I w tychże kostiumach idą do sauny. W związku z czym ja się trochę brzydzę chodzić na basen.
No, ja łaziłam pod prysznic nago, i też się kobity na mnie gapiły. Ich problem.
Mnie to nigdy nie spotkało, ale koleżanka brała prysznic nago i jakaś kobieta o*******iła ją, że jak ona może tutaj, przy dzieciach, bezwstydnie. Podkreślam, damska szatnia...
__________________
Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

Ostatnio edytowany przez Rojza Genendel; 01-08-06 at 21:41.
Rojza Genendel jest offline   Reply With Quote
Old 01-08-06, 21:38   #3
Filipek
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Postów: 8
no właśnie jak byłem na obozie w czechach w szwecji na wegrzech tam na basenach szczególnie w czechach kontrolują czy ktos myje sie przed wejciem naago czy w stroju wogóle to tam nie ma przebieralni bo i po co tylko my jestesmy zakopleksionym narodem który wstydzi sie samego siebie rozumiem jakby prysznice np nie były odzielnne ale sa podzielonne wiec chyba wszyscy maja to samo dla mnie jest to chore w usa normalnie po kazdym wf maja 20 minut na prysznic a u nas 4 minuty na przebranie spoceni zziajani na lekcje matematyki nie daj boze jak jest test eh...
Filipek jest offline   Reply With Quote
Old 01-08-06, 22:09   #4
pikaczu
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Postów: 12

Płeć: Mezczyzna
Jak miałem nascie lat i chodziłem do szkoly sredniej mieszkałem w internacie tam było jedno na caly internat pomieszczenie z prysznicami nie raz z kolegami z pokoju bo chodziliśmy w malych ekipach z racji źe nie było duźo miejsca i jakoś źaden z nas nie miał oporów kąpac się nago nawet głupio było kąpac się w slipkach bo spoglądali jak na odmieńca.Miałem praktyki zawodowe w byłym NRD ,po pracy równieź w szatni były prysznice oczywiście dla kobiet i męszczyzn osobne i tam równieź wszyscy chodzili nago.
pikaczu jest offline   Reply With Quote
Old 01-08-06, 23:47   #5
TRS Broskow
Perwers
 
Zarejestrowany: Dec 2005
Postów: 961

Płeć: Mezczyzna
U mnie na wf-ie nigdy nikt nie korzystał z pryszniców, były po to aby być, wszyscy się wstydzili i nikt się nie wyłamywał. Gdybyś tak był w mojej klasie i się prysznicował nago to też bym na ciebie dziwnie patrzył, choć u nas do pryszniców były zamykane kabiny.
TRS Broskow jest offline   Reply With Quote
Old 02-08-06, 00:13   #6
universe
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Apr 2006
Postów: 51

Płeć: Mezczyzna
U mnie w liceum po lekcjach WFu bralismy prysznic - nie wszyscy bo tylkoz 5 osob...ale jednak. a zawstydzenie? kapalismy sie w gaciach z jednego wzgledu chyba - drzwi od przysznicy byly zepsute i zawsze otwarte ... a prysznice przydzielone na 2 szatnie 1 prysznic. ale pozniej z przebraniem sie - zmiana gatek na suche i czyste - nie bylo problemow. sam nie wiem czym bylo to spowodowane.
co do basenu - nie chodze na basen zbyt czesto.... ale jak juz jestem to dziwnie to zabrzmi....biore prysznic w kapiel-gaciach...ale jak ide do sauny to nago....a jak wiadomo po saunie znowu trzeba sie umyc....i w tedy juz mi nie przeszkadza ze ktos patrzy.

filipek - luzik - moze dorosna w koncu i sie przyzwyczaja do tego....a dziwnie patrza? bo pewnie sami sie wstydza...albo maja kompleksy :/
universe jest offline   Reply With Quote
Old 02-08-06, 00:24   #7
Bera
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Postów: 1
LOL ja po wfie to sie komplaismy we 2 z kolega pod prysznicem bo byl 1 akurat w tej szatni a trzeba bylo sie strzeszczac i jak wyszedlem i polazlem nagi do szatni tam gdzie byli tez pierwszo i drugo klasisci to cos sie patrzyli ale nic nie gadali bo by dostali wpierpapier. Nie wiem jak mozna sie dziwnie patrzec na nagiego goscia i ogolnie cos do niego miec. Przeciez mamy to samo lol. jak bym u dziewczyn wyszedl to co innego ale jak goscie cos do tego maja to znacyzx ze sa jakimis gejami :/. Dlatego mowie ci komp sie a jak beda sie zle patrzyli to ich posmyraj fiutkiem bo rekach albo ogolnie udawaj ze ich ruchasz i bedzie po sprawie . Pozdro
Bera jest offline   Reply With Quote
Old 02-08-06, 02:18   #8
Twister
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2006
Postów: 40

Płeć: Mezczyzna
a u nas było wporządku, kto chciał to się kąpał, a kto nie to luz qmple łazili na gola i spoko czasem sie wzielo recznik i strzelilo kogoś na gołe dupsko także to kwestia przyzwyczajenia bądź ludzie nie mają czego zaprezentować i albo sie gapia albo opieprzają jak w przypadku rozje
Twister jest offline   Reply With Quote
Old 02-08-06, 12:42   #9
rozporek
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Oct 2005
Postów: 335
Jak masz 20 gości w klasie i kąpiesz się sam paradując przed nimi nago to oni tak samo zastanawiają się czy nie jesteś gejem, tak jak ty zastanawiasz się widząc to .
rozporek jest offline   Reply With Quote
Old 02-08-06, 13:17   #10
Filipek
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Postów: 8
yh....o tym nie pomyslałem ......hm....no ale by sie chyba tak nie gapili.... wiecie co chyba bede sie mył z dziewczynami taa.... to bedzie najlepszy pomysłp
Filipek jest offline   Reply With Quote
Old 02-08-06, 16:40   #11
universe
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Apr 2006
Postów: 51

Płeć: Mezczyzna
Zawsze chcialem miec w szkole koedukacyjne prysznice - ale nic z tego niestety :-(
universe jest offline   Reply With Quote
Old 02-08-06, 17:35   #12
Filipek
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Postów: 8
hm....a ja je wywalczyłem u dyrka nie pytajcie jak to zrobiłem ale prysznic damski z meskim dzieli tylko sauna po której mozna przejsc do "boxu" dziewczyn
Filipek jest offline   Reply With Quote
Old 02-08-06, 20:14   #13
foksia
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Postów: 94

Płeć: Kobieta
U mnie nie było żadnych problemów z nagością, prysznicami, niezależnie czy w szatni po wf czy na basenie. Poprostu wszystkie podświadomie sobie uświadomiłyśmy że jesteśmy podobne i niema czego sie wstydzić.

Oczywiscie nie afiszowałam się z moją nagością , prysznic nago ale w przebieralni w ręczniczku.
foksia jest offline   Reply With Quote
Old 02-08-06, 22:17   #14
kit
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Postów: 55
Robisz prawidłowo, reszta to dzieciaki które muszą dorosnąć.
kit jest offline   Reply With Quote
Old 02-08-06, 23:37   #15
themati
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Miasto: 3m
Postów: 128

Płeć: Mezczyzna
Jesli chodzi o szkole, to nie mialem prysznicow w szatniach, tzn. dzialajaych przysznicow

A na basenie sie nie rozbieram, ale to glownie dlatego, ze sa tam kamery (w "przedziale szafkowym"). Rozbierac sie tam, zeby przejsc chocby pod prysznic, oznacza, ze panie, ktore siedza przy monitorach wszystko zarejestruja.

a 2 sprawa to, ze sprzataczki wchodza sobie do tych szatni kiedy chca
themati jest offline   Reply With Quote
Old 03-08-06, 00:54   #16
Bender
Administrator
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: New New York
Postów: 3 026

Płeć: Mezczyzna
Zawstydz chlopakow. Jak sie beda patrzec, to spytaj sie co sie tak patrza - pyty nie widzieli? Mozesz ich takze wziac pod wlos i powiedziec ze sa brudasami, ze tacy smierdzacy ida na lekcje
__________________
Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
Billy Crystal
Bender jest offline   Reply With Quote
Old 03-08-06, 01:35   #17
ktos-z-daleka
Wspomógł BT
 
Zarejestrowany: Nov 2005
Postów: 345

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał kit
Robisz prawidłowo, reszta to dzieciaki które muszą dorosnąć.
tez tak mysle. ja sie kapalem normalnie jak mnie pan bog stworzyl i wcale sie nie krepowalem. krepuje isch nagosc, a jak smierdza przez pol dnia i nie ma w klasie czym oddychac to ich nie krepuje? moze warto ich o to zapytac?
__________________
Uczciwą pracą ludzie się bogacą, a pierwszy milion zawsze trzeba ukraść
ktos-z-daleka jest offline   Reply With Quote
Old 03-08-06, 01:55   #18
Trzynasty
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Postów: 156

Płeć: Mezczyzna
Jak byłem mały to należałem do kilku sekcji sportowych (oczywiscie nie na raz). W sekcji piłkarskiej zawsze się kąpaliśmy nago bo tak sie jakoś utarło i nigdy z tym nie było problemów. Nawet było kupę zabawy, pierwsze doświadczenia z okresu dojrzewania, bo obok miały szatnie dziewczęta z sekcji lekkoatletycznej. Natomiast kiedy chodziłem na sekcje pływania to się nigdy nie kąpaliśmy pod prysznicem nago. Moze to wynikało z tego że jak wychodzilismy z basenu po treningu to juz sie nam zdawalo że nam żadnych pryszniców nie potrzeba i mamy dość wody.

Na marginesie dodam taką małą historyjkę ktorej bylem bohaterem. Kiedys stoje nagusieńki pod prysznicem, myje się niczego nie świadom, a tu nagle na udzie czuje jakby w tym miejscu lał sie na mnie jakiś cieplejszy strumień. Odwracam się i patrze a tu mój kumpel sika mi na nogę. Dodam że mieliśmy wtedy moze 11 lat i tak poza tym wszystko dzis z nami jest ok. On ma dziewczynę, ja mam dziewczynę - nie tą samą.

Pozdrawiam i życzę przyjemnych pryszniców (takich prawdziwych)!
Trzynasty jest offline   Reply With Quote
Old 03-08-06, 10:36   #19
ona sama
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jul 2005
Postów: 141

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał rojze
Polacy to straszne flejtuchy.
Sama zauważyłam, że przed basenem kobiety w szatni biorą prysznic w KOSTIUMACH KĄPIELOWYCH albo i wcale.
Rojze, wiesz co jest najlepsze? To że w Polsce tak strasznie sie tego wstydzimy jak wyglądamy nago, a na basenach na Słowacji czy w Czechach po basenie pod prysznicem paradujemy tak jak nas Pan Bóg stworzył. To jest po prostu śmieszne i nic wiecej... Ostatnim razem kiedy byłam na Słowacji starsze babki (ok 50 lat) brały prysznic nago, przyszły jakieś 14-16 latki tez norma a wejdzie jakaś babka pośrodku z małym dzieckiem które siedzi nago a ona w stroju i strasznie sie drze, że wstydu nie mamy.
Jaki z tego wniosek? Zacofana, wstydliwa Polska (Aż wstyd mi to pisac )
ona sama jest offline   Reply With Quote
Old 03-08-06, 11:54   #20
Paveo
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2006
Miasto: Gdańsk
Postów: 139

Płeć: Mezczyzna
Filipek nie wiem ile masz lat, ale cos czuje, że nie za dużo i dlatego nie dziwie się reakcji twoich kolegów. W wieku 14-15/16 raczej większość się bardzo wstydzi, pewnie nawet jakby musieli iśc do lekarza mieliby problemy.
Ja osobiście jeszcze nigdy nie byłem w szkole gdzie można byłoby korzystać z prysznicy (drzwi zawsze były zamknięte), teraz, kiedy idę do LO gdzie w klasie będzie tylko 7 chłopaków to raczej juz nie będzie żadnego wstydu.

PS: Musze ci powiedzieć, że gdybym widział jak jeden chłopak z 20 w szatni korzysta z prysznica to też bym trochę zaskoczony. Więc nie dziwie sie im, że gapią się, ale dziwie się, że nie przyłączą się do ciebie, oczywiście, jeśli jest wystarczająco dużo czasu do początku następnej lekcji
Paveo jest offline   Reply With Quote
Old 03-08-06, 12:52   #21
gucio5tys
Perwers
 
Zarejestrowany: Dec 2005
Miasto: Korea Płd.
Postów: 1 075

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał Trzynasty
Na marginesie dodam taką małą historyjkę ktorej bylem bohaterem. Kiedys stoje nagusieńki pod prysznicem, myje się niczego nie świadom, a tu nagle na udzie czuje jakby w tym miejscu lał sie na mnie jakiś cieplejszy strumień. Odwracam się i patrze a tu mój kumpel sika mi na nogę. Dodam że mieliśmy wtedy moze 11 lat i tak poza tym wszystko dzis z nami jest ok. On ma dziewczynę, ja mam dziewczynę - nie tą samą.

Pozdrawiam i życzę przyjemnych pryszniców (takich prawdziwych)!
Hahaha Stare, dobre czasy ze szkoły sportowej Pamiętam podobną sytuację, moja klasa zawsze była zdrowo *******nięta Jeden koleś wziął fiuta do ręki i zaczął sikać (pod prysznicami) na wszystkich, na wysokości klatki piersiowej i brzucha - wszyscy od niego uciekali
__________________
Alkohol - typowy rozluźniacz języka
"Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!
gucio5tys jest offline   Reply With Quote
Old 03-08-06, 21:12   #22
CrowdShaker
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Postów: 3
wstyd
Ja tez sie dziwie Polsce,jak bylem u brata w niemczech,to równiez sie wstydziłem.Lecz tylko do czasu.Miałem klopot,brat chciał isc ze mna do Sauna Paradise,ja sie obawiałem ze mam cos nie tak z moim ciałem wiecie ze mam za małego czy cos,lecz jak juz sie zdobyłem na odwage i zdjołem kapielówki to po jakims czasie z orientowałem sie ze nikt mi nie patrzy co ja mam miedzy nogami czy na tyłek.A tam chodziły ładne dziewczyny,starsze małzenstwa jak i dzieci i nikt sie nieczego nie wstydził i nie robił zadnego wiekszego zamieszania jak to bywa w Polsce.Chciałem jeszcze dodac ze kiedys czytajac gazete zauwarzyłem artykół jak to 14letni chłopak omało sie nie utopił,poniewaz skoczył do wody i mu szorty spadły ,był nagii wstydził sie i próbował nurkowac za tymi szortami.Nie dał rady i zaczoł sie topic,wiec raczej trzeba sie troszke od normy polskiej odbic i nie wstydzic sie własnego ciała.Pozdrawiam
CrowdShaker jest offline   Reply With Quote
Old 03-08-06, 21:14   #23
gucio5tys
Perwers
 
Zarejestrowany: Dec 2005
Miasto: Korea Płd.
Postów: 1 075

Płeć: Kobieta
artykUł
http://sjp.pwn.pl/
__________________
Alkohol - typowy rozluźniacz języka
"Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!
gucio5tys jest offline   Reply With Quote
Old 04-08-06, 19:06   #24
CrowdShaker
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Postów: 3
dzieki wiem ze popełniam duzo błedów,jestem jak to nie którzy mówia debilem lecz to choroba dyslekcja
CrowdShaker jest offline   Reply With Quote
Old 08-08-06, 18:21   #25
Falcon
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Zabrze
Postów: 369

Płeć: Mezczyzna
w szkole prysznicow nie bylo ale w klubie czy na basenie sie nie krepuje czasem ktos dziwnie patrzy ale zawsze sobie mysle a moze kompleksy leczy albo cus?? to niech mu bedzei
__________________
Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach
Falcon jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Dojrzewanie

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:23.
   Archiwum