Old 10-08-05, 10:09   #1
Micho
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Aug 2005
Miasto: PL
Postów: 49

Płeć: Mezczyzna
Stulejka...
Czy można życ ze stulejką? bo ja chyba mam widząc ze zdjęć na necie i cze można uprawiac sex ze stulejką bo jak sie masturbóje to mam wytrysk i jest wszytsko OK tylko czy mozna uprwwiac sex i zyc z tym...

Ostatnio edytowany przez Micho; 10-08-05 at 10:13.
Micho jest offline   Reply With Quote
Old 10-08-05, 11:20   #2
STUPID ANIMAL
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2005
Postów: 19

Płeć: Mezczyzna
STULEJKA
występuje bardzo często i nie zawsze mężczyzna czy chłopak zdają sobie sprawę, że to jest poważny problem,
który powinien zostać szybko usunięty

STULEJKA
polega na tym, że nieprawidłowy napletek zsuwa się z żołędzi członka - trudno lub wcale a nie powinno być z tym problemu
Napletek powinien zsuwać się swobodnie odsłaniając całą żołądź i nigdzie nie ściskać lub naciągać żołędzi
i wędzidełka czy powodować jakiekolwiek przykre odczucie.



STULEJKA
czyli chorobowo zmieniony nieprawidłowy napletek - może istnieć od urodzenia lub być nabytym

z powodu przebytych licznych - i często niezauważalnych - stanów zapalnych napletka i występować w różnych postaciach:

1.) stulejka pełna - napletek jest zaciśnięty i nie jest możliwe odsłonięcie żołędzi

2.) stulejka niepełna "1" - napletek pozwala na częściowe odsłonięcie żołędzi

3.) stulejka niepełna "2" - napletek pozwala na odsłonięcie żołędzi ale wyłącznie poza stanem erekcji penisa

4.) stulejka niepełna "3" - napletek pozwala na odsłonięcie żołędzi ale podczas erekcji zaciska się w rowku zażołędnym


STULEJKA
może być przyczyną infekcji dróg moczowych, infekcji skórnych penisa, osłabienia potencji, niechęci do seksu,

samogwałtu (onanizmu), nerwic, zaburzeń psychicznych i osobowościowych, nie trzymania moczu,
moczenia nocnego, niepłodności a nawet może stać się przyczyną wystąpienia choroby nowotworowej penisa

STULEJKA
zmniejsza doznania seksualne podczas stosunku ponieważ skóra napletka izoluje żołądź,
która jest najbardziej erogennym i wrażliwym miejscem penisa

WĘDZIDEŁKO
często stulejce towarzyszy nieprawidłowe wędzidełko, które także powinno zostać zoperowane,
ale bywa, że można tę wadę wykryć tylko podczas zabiegu chirurgicznego stulejki.
Czasem nieprawidłowe wędzidełko występuje samodzielnie - powodując przykre doznania, ciągniecie, nadrywanie, pieczenie
połączone z pojawianiem się zranień, krwawień a nawet z jego zerwaniem - w konsekwencji mogą wystąpić infekcje bardzo niebezpieczne dla zdrowia i męskiej sprawności



STULEJKA I WĘDZIDEŁKO
Wszystkie rodzaje nieprawidłowego napletka (czyli stulejki) powinny być możliwie szybko likwidowane chirurgicznie.
Nie ma innej skutecznej i bezpiecznej dla zdrowia metody pozbycia się stulejki.
Także jakiekolwiek nieprawidłowości wędzidełka wymagają plastycznej chirurgicznej korekty.



ZABIEG CHIRURGICZNEGO LECZENIA
STULEJKI I KOREKTY WĘDZIDEŁKA
Profesjonalnie wykonywany zabieg chirurgiczny jest bezbolesny i zaraz po nim każdy pacjent idzie do domu.
STUPID ANIMAL jest offline   Reply With Quote
Old 10-08-05, 11:50   #3
Falcon
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Zabrze
Postów: 369

Płeć: Mezczyzna
ale przyjemnne to to nie jest wiem cos o tym brr jak se przypomne ale trzeba to zrobic bo sex z tym to nic specjalnego
Falcon jest offline   Reply With Quote
Old 10-08-05, 12:38   #4
Raine
Administrator
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: Wielkopolska
Postów: 5 246

Płeć: Mezczyzna
Zajrzyj tutaj - znajdziesz tam link do strony o stulejce - nie ma, jak specjalisci
__________________

To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




Regulamin Forum.
Raine jest offline   Reply With Quote
Old 14-08-05, 22:39   #5
wtf
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2005
Postów: 1
eeeee... ja pier***e ku***, o w ku**e mam stulejke niepełną "3" no to zaje***cie napletek zsówa mi sie z żołędzia, ale jak mi stoi to dalej jush nie chce zejsc... no moze 2 cm max... ale sie wku***lem
wtf jest offline   Reply With Quote
Old 15-08-05, 02:46   #6
master7
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Jul 2005
Postów: 273

Płeć: Mezczyzna
Może jakiś forumowy zapaleniec przygotuje opracowanie o stulejce.

Moderatorzy mogliby coś takiego przykleić na stałe w tym dziale żebyśmy nie musieli o tym więcej czytać, a zainteresowani znaleźli wszystkie informacje na ten temat.
__________________
...sen łagodzi na chwilę myśli schemat...
master7 jest offline   Reply With Quote
Old 15-08-05, 08:59   #7
Jakub
Perwers
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Postów: 702

Płeć: Mezczyzna
człowieku z tego co sie znajduje na forum o stulejce można napisać prace doktorancką, to jest lenistow bo niechce im sie szukać, każdy kolejny temat o tulejce powinien być zamykany odrazu, dziwie sie że pozostawiono ten, jak wcześniejsze zamykano
Jakub jest offline   Reply With Quote
Old 18-08-05, 12:55   #8
STUPID ANIMAL
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2005
Postów: 19

Płeć: Mezczyzna
Ja mialem cos w podobie.......
ale po masturbacjach mi coś tam........

i juz jest ok
STUPID ANIMAL jest offline   Reply With Quote
Old 21-08-05, 20:37   #9
nobody
Banned
 
Zarejestrowany: Aug 2005
Postów: 5

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał wtf
eeeee... ja pier***e ku***, o w ku**e mam stulejke niepełną "3" no to zaje***cie napletek zsówa mi sie z żołędzia, ale jak mi stoi to dalej jush nie chce zejsc... no moze 2 cm max... ale sie wku***lem
to chyba wędzidełko cie blokuje dalej a nie nalepek - to chyba normalne?
nobody jest offline   Reply With Quote
Old 31-08-05, 11:05   #10
Frodo
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2005
Miasto: Kraków
Postów: 48

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Micho
Czy można życ ze stulejką? bo ja chyba mam widząc ze zdjęć na necie i cze można uprawiac sex ze stulejką bo jak sie masturbóje to mam wytrysk i jest wszytsko OK tylko czy mozna uprwwiac sex i zyc z tym...
Żyć mozna ale co to za życie ...

Serio: do masturbacji ściąganie napletka nie jest w sumie konieczne więc można się masturbować mając stulejkę. Nie wpływa ona też na zdolność do wytrysku. Tak wię tym się nie sugeruj...
Inna jest sprawa ze stosunkiem. W momencie wprowadzania członka do pochwy napletek normalnie zsuwa się wskutek tarcia o ścianki pochwy (chyba, że był już ściągnięty wcześniej). Jeśli jest to niemożliwe albo bolesne (jak to ma miejsce w przypadku stulejki) to odbycie stosnku może być niemożliwe!

A tak w ogóle co to znaczy, że "chyba masz" stulejkę. Napisz może jakie masz konkretnie problemy to Ci się coś poradzi...
Frodo jest offline   Reply With Quote
Old 31-08-05, 14:03   #11
Raine
Administrator
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: Wielkopolska
Postów: 5 246

Płeć: Mezczyzna
master7 - dopiero teraz doczytalem o Twojej inicjatywie. I w sumie masz racje - przyklejam zatem topik na gorze, dzieki za pomocna sugestie
__________________

To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




Regulamin Forum.
Raine jest offline   Reply With Quote
Old 10-10-05, 13:35   #12
yogi
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2005
Postów: 9
siemka mam 16 lat czy to aby nie za późno aby udać się do chiruga z wyminioną powyżej dolegliwością?
yogi jest offline   Reply With Quote
Old 10-10-05, 15:43   #13
Jakub
Perwers
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Postów: 702

Płeć: Mezczyzna
nie nie jest zapuźno [omijam zgryźliwy komętarz tego pytania )
Jakub jest offline   Reply With Quote
Old 10-10-05, 18:59   #14
myszaty
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Oct 2005
Postów: 224

Płeć: Mezczyzna
Ze stulejką żartów nie ma i każdy osobnik chcący normalnie funkcjonować, a podejrzewający schorzenie u siebie, winien się zgłosić do lekarza i więcej na forum o tym nie pisać... bo jak tak dalej pódzie to za moment kobiety zaczną skarżyć się na kształt ścianki macicy i zbyt suchą waginę podczas stosunku!!!
myszaty jest offline   Reply With Quote
Old 10-10-05, 20:16   #15
yogi
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2005
Postów: 9
A jeszcze jedno a czy można się pozbyć tego jakąś inną metodą niż operacja?
yogi jest offline   Reply With Quote
Old 10-10-05, 20:18   #16
myszaty
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Oct 2005
Postów: 224

Płeć: Mezczyzna
oczywiście... zależy to od rodzaju Twojego schorzenia... nie każda stulejka kończy się "oskalpowaniem". Lekarz powie Ci co i jak, aczkolwiek w moim przypadku wystarczyło "rozszerzenie" skóry napletka...
myszaty jest offline   Reply With Quote
Old 11-10-05, 18:58   #17
yogi
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2005
Postów: 9
A można wiedzieć w jakim wieku sie zgłosiłeś do lekarza?
yogi jest offline   Reply With Quote
Old 11-10-05, 19:31   #18
myszaty
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Oct 2005
Postów: 224

Płeć: Mezczyzna
Zabieg poszerzania skórki napletka robiony miałem w wieku 6 lat. Od tamtej pory kuśka sprawuje się dobrze... sikam prosto znaczy się
myszaty jest offline   Reply With Quote
Old 11-10-05, 20:08   #19
yogi
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2005
Postów: 9
jeszcze mam jedno pytanko czy lepiej wybrać całkowite obrzezanie czy plastyke? No i ewentualnie czy w publicznym szpitalu można samemu wybrać czy znieczulenie ma być miejscowe czy może pełne?
yogi jest offline   Reply With Quote
Old 11-10-05, 20:16   #20
myszaty
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Oct 2005
Postów: 224

Płeć: Mezczyzna
chłopie ****a... zapytaj lekarza
myszaty jest offline   Reply With Quote
Old 11-10-05, 22:38   #21
Redchemist
Erotoman
 
Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: miasto pow. 1 mln mieszkańców:)
Postów: 396

Płeć: Mezczyzna
Ups...obawiam się,że to chyba moja dolegliwość Oby nie było za późno:?
__________________
Varium et mutabile semper femina
Redchemist jest offline   Reply With Quote
Old 21-10-05, 15:06   #22
srajtasiemiec
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2005
Postów: 2
no to ja mam taki problem: w wieku 8lat miałem operacje na stulejke, po niej napletek schodził choć troszku bolało gdy maczełem ***a w jakieś substancji na gojenie czy coś, mam teraz 14lat i chyba znowu mam stulejke, bo gdy ściągam napletek szczypie mnei skóra na nim czy to możliwe że znowu mam stulejke i co zrobić, troche mi głupio do lekaża iść nie ma jakiś mąsci albo cuś?
EDIT aha dodam jeszcze że w zimie zaczołem się masturbować i ledwo co skóra schodziła z żołędzia a teraz schodzi z prawie całego napletka czy jest taka opcjia że sama sie rozciągnie?

Ostatnio edytowany przez srajtasiemiec; 21-10-05 at 15:24.
srajtasiemiec jest offline   Reply With Quote
Old 21-10-05, 17:59   #23
myszaty
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Oct 2005
Postów: 224

Płeć: Mezczyzna
Nie jest to nawrót stulejki. Bardzo często tak się zdarza. Próbuj ściągać napletek do końca, najlepiej podczas kąpieli. Jeśli Ci się nie uda zgłoś się do lekarza a ten na pewno Ci pomoże (powtórny zabieg nie jest konieczny)
myszaty jest offline   Reply With Quote
Old 22-10-05, 14:55   #24
srajtasiemiec
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2005
Postów: 2
możebym i go ściągnął, ale nic sie mi nie stanie? bo to boli jak go prubuje ściągnąć tak ponad połowe zejdzie i zaczyna lekko szczypać dalej nie próbowałem, nie ma jakieś masci orzciągającej skóre albo znieczulającej?
srajtasiemiec jest offline   Reply With Quote
Old 22-10-05, 15:11   #25
myszaty
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Oct 2005
Postów: 224

Płeć: Mezczyzna
Niestety nie ma takiej maści. Jeśli Cię boli ściąganie, to udaj się do lekarza, będziesz miał fachowo obsłużonego ptaka.
myszaty jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Dojrzewanie

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:34.
   Archiwum