W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

nauczycielka i ja [femdom]

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • KcKO
    Świętoszek
    • Feb 2016
    • 1

    nauczycielka i ja [femdom]

    te wydarzenia miały miejsce 4 dni temu.
    Od pewnego czasu robie zdjęcia pewnej nauczycielce okolo 30 lat fajna pupa zawsze chodzi w obcisłych spodniach lub sukienkach i obcasach, zdjecia dupc. jak ona tego nie widzi we czwartek postanowiłem zrobic najlepsze zdj jakie do tej pory mi sie udalo bylo to na lekcy siedzialem w pierwszej ławce a ona siadła mi na książkach. patrząc na wykonane zadanie na tablicy i to był ten moment wyciągłem telefon i zaczolem robic jej zdjęcia koledzy się śmiali a pani nie wiedziała o co im chodzi (przynajmniej tak myślałem). pod koniec lekcji nauczycielka kazała mi zostać na przerwie. gdy koledzy wyszedli ja zostałem kazała mi usiąść w ławce więc tak zrobiłem. po czym zaczeła mnie okładać po twarzy i pluła na mnie (ja jestem drobnej postury) szybko wstałer i zapytałem o co jej chodzi ona mnie złapała za szyje i mówiła ze wie ze jej robie zdjęcia. kazała mi pokazać telefon i tak zrobiłem zobaczyła też galerie a tam 70 jej zdjęc i kazała mi się położyc na podłodze po czym usiadła mi na twarzy i tak przez 20 min cała przerwa prawie nie mogłem oddychać musiałem lizac jej odbyt i pupe miałem przygniecioną twarz po 20 minutach usuneła te zdjęcia napluła mi do buzi i uderzyła powiedziała że jak to zrobie jeszcze raz to mnie udusi. historia która się wydarzyła naprawde nawet mam 1 zdj ktore zapisałem na komputerze moze je pokaze jak bedzie duzo odsłon i komentarzy
  • ocokaman123
    Świętoszek
    • Dec 2015
    • 6

    #2
    czekam na zdjecie

    Skomentuj

    • breathed
      Seksualnie Niewyżyty
      • Aug 2005
      • 269

      #3
      dżizas, tego się czytać nie da... A przecież w trakcie pisania niepoprawne słowa są pokreślone...
      No, chyba że kolega pisał jedną ręką...

      Skomentuj

      • Piotrus,.,.
        Świętoszek
        • Mar 2011
        • 3

        #4
        Albo pisał jak pani siedziała mu na twarzy

        Skomentuj

        • Deadside
          Świętoszek
          • Apr 2016
          • 6

          #5
          Można jeszcze dopracować historyjkę by była pikantniejsza

          Skomentuj

          • Cannoli
            Świętoszek
            • May 2016
            • 1

            #6
            Kurczę, wpadłem zobaczyć licząc na nieco dłuższe opowiadanie. Gdybyś to trochę rozwinął byłoby fajnie.

            Skomentuj

            • solstafir
              Banned
              • Aug 2012
              • 779

              #7
              Jakby byly szczegoly to moze bym uwierzyl

              Skomentuj

              Working...