W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kocham ją.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • M. Shine:)
    Świętoszek
    • Feb 2006
    • 17

    #16
    hmm.. znam ten ból!
    tyle ze ja mialam ten plus, ze moje kolezanki albo poprostu ci co wiedzieli chyba nie chcieli widziec i udawali ze nie wiedza <ale bezsens>
    mysle ze musisz to poprostu przezyc! albo jak napisal Marog6 zagadaj do niej i sprobuj! nie poddawaj sie:*
    mi tez bylo ciezko..ale pozniej jak sie "wszystko zaczelo" bylo z gorki!

    3mam kciuki! :*

    __________________________________________________ _
    "Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki."

    Skomentuj

    • master7
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jul 2005
      • 273

      #17
      No i pięknie i niewesoło.
      Ja to nie wiem jak bym się czuł wchodząc spocony pod prysznic ze stadkiem nagich dziewcząt i jeszcze mając świadomość, że nie mogę pokazać, że któraś z nich mi się podoba.

      Możesz wykonać jakiś gest neutralny w wydźwięku. Tak żeby się do niej zbliżyć i zależnie jak zareaguje pokierować sytuację na przyjaźń albo na partnerstwo.

      No chociaż masz antykoncepcję z głowy :p
      ...sen łagodzi na chwilę myśli schemat...

      Skomentuj

      • Ardein
        Ocieracz
        • Oct 2005
        • 115

        #18
        Napisał master7
        No i pięknie i niewesoło.
        Ja to nie wiem jak bym się czuł wchodząc spocony pod prysznic ze stadkiem nagich dziewcząt i jeszcze mając świadomość, że nie mogę pokazać, że któraś z nich mi się podoba.

        Możesz wykonać jakiś gest neutralny w wydźwięku. Tak żeby się do niej zbliżyć i zależnie jak zareaguje pokierować sytuację na przyjaźń albo na partnerstwo.

        No chociaż masz antykoncepcję z głowy :p
        tak i zostanie potraktowana jak kumpela a nie partnerka.....

        Skomentuj

        • Belaya
          Banned
          • Mar 2006
          • 92

          #19
          no właśnie, nie bardzo, bo nawet najbardziej niewinne i aseksualne spojerzenie na dziewczyne z klasy jest czytane jako zboczone i obleśne robieranie wzrokiem, czyli - po klasie się już rozniosło...

          Skomentuj

          • master7
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jul 2005
            • 273

            #20
            Myślałem ,zę ktoś to napisze przede mną ale jak się nikomu nie chce...

            To teraz nie masz się czym przejmować - skoro chodzą o Tobie takie plotki to normalnie się z nią gdzieś umów - tak jak z facetem. Jeśli wiedząc, że jesteś les umówi się z Tobą to jesteś na dobrej drodze. A jeśli nie to co? Pomyśli, że jesteś les?? Już tak myśli.

            Tylko nie dostarcz jej "dowodów" na piśmie ani w postaci elektronicznej bo jeśli jest szują to wykorzysta je, żeby Cię ośmieszyć. Tylko w 4 oczy, najlepiej bez świadków.
            ...sen łagodzi na chwilę myśli schemat...

            Skomentuj

            • Belaya
              Banned
              • Mar 2006
              • 92

              #21
              oż nie no, co ty! Ja jestem cichutka, niepopularna, a ona jhest straszna lacha, i do tego 100% hetero - mowila, zebym "nie robila sobie nadziei" :/ ja jej praktycznie nie znam z charakteru!

              Skomentuj

              • Paveo
                Ocieracz
                • Feb 2006
                • 139

                #22
                No to nie fajnie teraz ta sytuacja wygląda po tym co dodałaś. Wiesz spróbowac zawsze można. Nawet jesli sie wstydzisz podejść to podrzuć jej kartke na której napiszesz, że chciałabys sie znią spotkać, i dopisac, że jeśli sie zgadza to niech gdzieś po szkole zaczeka. Proste i fajne. Wcześniej pisałaś, że jestem pewna swojego homo, więc nie masz nic do stracenia.

                Jesli ona sie nie skusi to niestety bedziesz musiała poprzestać na wpatrywaniu się w nią. Niestety sam też wiem, co to za ból.

                Skomentuj

                • SIGN
                  Świętoszek
                  • Feb 2005
                  • 27

                  #23
                  jednym słowem ( no dwoma) bądź sobą... trzymam kciuki a innych miej gdzieś...

                  Skomentuj

                  • DajMiTęNoc
                    Perwers
                    • May 2005
                    • 1153

                    #24
                    Napisał Belaya
                    Zakochałam się w koleżance z klasy... i to na serio. Gapie się na nią jak ostatni debil, nie mogę sie powtrzymać. No i... chyba to odkryła. Ostatnio robi mi różne aluzje... nie chcę, żeby się dowiedziała, co czuję! Od dawna wiem, że wolę dziewczyny, ale zbytnio się tym nie chwalę, wie o tym 3 osoby: jednej powiedziałam, i żałuję, jedna się sama domyśliła i jedna dorwała mi się do pamiętnika. I... no cóż, te osoby od tego czasu raczej się do mnie nie odzywają (całe szczęście, że chociaż cicho siedzą!). Przez całą moją "karierę gimnazjalną" było cicho, nikt się nawet nie domyślał, ale teraz zaczęło się roznosić. Cały czas pod moim adresem lecą jakieś aluzje. Nie chcę zostać "tą lesbą, zbolem", czy zmieniać szkoły! Pomóżcie!! co robić!?

                    Napisał Belaya
                    nie mogę zmienić obiektu wzdychań, szczególnie jak go widzę 3 razy w tygodniu nagiego po w-fie x3 a zmieniać szkoły nie chcę...


                    Nie wiem czy zauważyliście ale ktoś tu się pogubił te dwa posty są zupełnie inne pod pewnym względem. Jak sie dokładnie wczytacie zauważycie, chyba, że ja coś źle odebrałem czytając ten temat ale wydaje mi się, że Balaya pogubiła się w swojej historii.

                    Najpierw pisze, że jest lesb i wzdycha do kolerzanki(jej) a później przez przypadek chyba, że wzdycha na pkt jego na w-f.
                    Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                    Skomentuj

                    • Rojza Genendel

                      Pani od biologii
                      • May 2005
                      • 7704

                      #25
                      Mi się wydaje, że druga wypowiedź też dotyczy dziewczyny, którą Belaya nazywa obiektem wzdychań. Słowo obiekt jest rodzaju męskiego, zatem logicznie brzmi "widzę go".
                      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                      Skomentuj

                      • DajMiTęNoc
                        Perwers
                        • May 2005
                        • 1153

                        #26
                        , próbujesz polenizować, a moim zdaniem ona sie pogubiła trochę.
                        Zrozumiałbym jeśli by napisała tak jak ty, "widzę go" w cytacie bo to przenośnia a za raz "za nią"(przenośnią) napisała nagą na w-f. Ale zdanie było zupełnie źle zbudowane, żeby dociekać przenośni.


                        Moim skromnym zdaniem
                        Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                        Skomentuj

                        • ff_guy
                          Świntuszek
                          • Mar 2005
                          • 65

                          #27
                          TO jest piekne. A mianowicie mowie o milosci. Niezaleznie jakiej i miedzy jakimi plciami. Ale to jest poprostu piekne. Nie boj sie, moze jestes poprostu bardziej dojrzala uczuciowo. Ludzie w gimnazjum (a sam w nim jestem hehe) nie sa jeszcze do konca pewni swojej orientacji. Byc moze ty juz jestes. Potem to ci tylko beda zazdroscic. Ale lepiej sie z tym nie chwalic, poki co nie zrozumieja. Ani nie probowac flirtowac z kolezankami.. bo mozesz zostac uznana za najgorsza .... Oni jeszcze tego nie zrozumieja. Ale nie przejmuj sie i staraj sie z tym jakos zyc.
                          Dojrzeja do tego.
                          YOU're behind the wheel... tonight

                          Skomentuj

                          • Bender
                            Administrator
                            • Feb 2005
                            • 3026

                            #28
                            Nie kazdy jest orlem z gramatyki czy ortografii. Wiec nie czepiaj sie imho. Ludzie robia bledy - taka nasza cecha.
                            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                            Billy Crystal

                            Skomentuj

                            • OwIeCzKa
                              Erotoman
                              • Nov 2005
                              • 444

                              #29
                              Napisał DajMiTęNoc
                              Nie wiem czy zauważyliście ale ktoś tu się pogubił te dwa posty są zupełnie inne pod pewnym względem. Jak sie dokładnie wczytacie zauważycie, chyba, że ja coś źle odebrałem czytając ten temat ale wydaje mi się, że Balaya pogubiła się w swojej historii.

                              Najpierw pisze, że jest lesb i wzdycha do kolerzanki(jej) a później przez przypadek chyba, że wzdycha na pkt jego na w-f.
                              moim zdaniem to chodzi o obiekt, wynika to z postu wyzej jej odpowiedzi.
                              Społeczeństwo, społeczeństwo
                              Dyscyplina, posłuszeństwo
                              Psychopaci i zboczeńcy
                              Społeczeństwo, społeczeństwo

                              Skomentuj

                              • Belaya
                                Banned
                                • Mar 2006
                                • 92

                                #30
                                dmtn - zeby powtorzen nie bylo nie tak caly czas "ona, ona, ona, ona" itd

                                Skomentuj

                                Working...