W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

?? Pierwszy raz ??

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tonic
    Świętoszek
    • Dec 2005
    • 14

    ?? Pierwszy raz ??

    Witam, jestem początkującym użytkownikiem tego forum, więc przepraszam z góry jeśli powtórzę się z postem... A mianowicie chodzi o to, że: moja dziewczyna jest uprzedzona jeśli chodzi o facetów (kiedyś kilkakrotnie ją "oszukali"), więc nie jest zbyt ufna. Praktycznie od początku naszej znajomości wyjątkowo mi zaufała i tak jest do tej pory, że ufa mi można powiedzieć bezgranicznie (prawie - przeszłość). Wiem, że jest jeszcze dziewicą i nie wiem czy ja mam jej zaproponować seks, czy też powinno to wyjść samo z siebie? Proszę o rady...
  • Marishka
    Świętoszek
    • Dec 2005
    • 13

    #2
    A ile macie lat i ile jesteście ze sobą ? Uprawiacie chociaż petting albo coś czy tak odrazu sex chcesz jej proponować ?

    Skomentuj

    • tonic
      Świętoszek
      • Dec 2005
      • 14

      #3
      Ja 18, ona 17. Petting już był ;-) Jesteśmy już ze sobą od 2,5 miesiąca...

      Skomentuj

      • Marishka
        Świętoszek
        • Dec 2005
        • 13

        #4
        No to jak jesteście ze sobą 2.5 miesiąca to nie wiem czy to nie troche za szybko skoro ona jest jeszcze dziewicą. Jeśli ona ci naprawde ufa to nie rozpędzaj się tak szybko bo możeż ją łatwo zranić. Chyba wytrzymasz troche bez sexu jeśli naprawde ją kochasz. Rozkręcajcie się powoli nie ma się co spieszyć w takich sprawach

        Skomentuj

        • Swistaq
          Świętoszek
          • Feb 2005
          • 33

          #5
          o stary to nie spiesz się, możesz ją spłoszyć, skoro ma złe wspomnienia z facetami, powoli, powoli jak to mówi moja qmpela, woda zmiękczy w końcu skałę najlepiej jakbyś zrobił jakiś romantyczny wieczór we dwoje i wtedy ewentualnie nałóżku spróbować. tylko pamiętaj jak nie będzie chciała, to uszanuj to

          Skomentuj

          • tonic
            Świętoszek
            • Dec 2005
            • 14

            #6
            Czyli powiadacie, że najlepiej teraz się nie spieszyć i dać jej trochę czasu? Ok, mam jeszcze jedno pytanie: jak uważacie czy lepiej, żeby jej pierwszy raz był z prezerwatywą czy też bez? Bo w sumie to już nie wiem, po tym jak przeczytałem kilka innych postów?

            Skomentuj

            • Marishka
              Świętoszek
              • Dec 2005
              • 13

              #7
              Podstawowe pytanie : kochasz ją i chcesz żeby to było coś poważnego czy raczej niebardzo ? Bo jeśli odpowiesz tak to poczekaj. Lepiej żeby ona naprawde tego chciała a nie była pod twoją presją. Bez prezerwatywy to raczej nie próbuj bo może być potem niespodzianka A najlepiej to tabletki no ale jak już mówiłem dopiero wtedy jak będzie an to gotowa

              Skomentuj

              • tonic
                Świętoszek
                • Dec 2005
                • 14

                #8
                Jeszcze wcześniej do żadnej dziewczyny nie czułem tego co do Niej... Kocham Ją... i chcę, żeby to było coś naprawdę poważnego... Ok, ale jeśli będzie gotowa, a tabletek nie będzie brała jeszcze to co? Wiadomo, że prezerwatywa to też pewnego rodzaju zabezpieczenie, ale jak we wcześniejszych postach było napisane... dziewczyny wolą swój pierwszy raz przeżyć bez prezerwatywy... Czy to prawda?

                Skomentuj

                • Enea
                  Perwers
                  • Dec 2005
                  • 1010

                  #9
                  Napisał tonic
                  jak uważacie czy lepiej, żeby jej pierwszy raz był z prezerwatywą czy też bez?
                  no nie no rozwalasz mnie wiesz.... jasne ze w gumce ty chcesz zeby laska potem nie spala nocami?

                  Skomentuj

                  • Marishka
                    Świętoszek
                    • Dec 2005
                    • 13

                    #10
                    Nie wiem czy wolą bez ale wiem jedno Pomyśl 1500 razy zanim coś zrobisz. Ja jeszcze nie kochałem się z moim Słońcem a już mamy niezłą nerwe bo jej się okres spóźnia a uprawialiśmy petting. Gdybym wtedy wiedział że będe się potem tak denerwował to był jeszcze długo poczekał. Jesteśmy ze sobą już rok ale jeszcze nie planujemy się kochać, wolimy poczekać, zwłaszcza po tym co przechodzimy od 2 dni Jeśli ją kochasz to wytrzymasz tyle ile będzie trzeba
                    0statnio edytowany przez Marishka; 13-12-05, 01:27.

                    Skomentuj

                    • tonic
                      Świętoszek
                      • Dec 2005
                      • 14

                      #11
                      Dzieki za rady Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      • Marishka
                        Świętoszek
                        • Dec 2005
                        • 13

                        #12
                        Napisał tonic
                        Dzieki za rady Pozdrawiam
                        Nie ma za co Lepiej czymaj za mnie kciuki żebym jeszcze nie został tatusiem

                        Skomentuj

                        • tonic
                          Świętoszek
                          • Dec 2005
                          • 14

                          #13
                          Ok, będę trzymał Spokojnie, jeśli to był tylko petting...

                          Skomentuj

                          • Marishka
                            Świętoszek
                            • Dec 2005
                            • 13

                            #14
                            No kurcze to jest psychoza To był tylko pettinig ale okres się spóźnia i strach jest

                            Skomentuj

                            • tonic
                              Świętoszek
                              • Dec 2005
                              • 14

                              #15
                              Spokojnie... 2 dni to nie jest dużo... Mam znajomego, który uważał, że dziewczyna nie jest w ciąży bo okres miała normalnie... A tu jak się okazało po 3 miesiącach, że od 3 m-cy jest juz zapłodniona... Spokojnie... będzie dobrze

                              Skomentuj

                              Working...