W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Myślałem, że rozumiem kobiety, ale chyba nie

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • manus dei
    Erotoman
    • Feb 2005
    • 420

    #46
    Zawsze wyciągam i wiem że do związków się nie nadaję i do dupy z tym wszystkim... tylko jedna noc i cześć jak czapka... to że spieprzyłem to nic, przeżyję jakoś... bywało gorzej... tylko ehhhhhhh... druga strona cóż.... chciała dobrze i wyszedłem na złego faceta
    "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #47
      Manus, teraz to przesadzasz.
      Może napiszesz dokładnie o co chodzi (tu, albo na priva) w końcu?
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • manus dei
        Erotoman
        • Feb 2005
        • 420

        #48
        Jak będę wieczorem w domu to powiem co i jak, teraz muszę się napić... dużo...
        "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #49
          Wieczorem z kolei to ja bedę pić.
          Do rana.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • manus dei
            Erotoman
            • Feb 2005
            • 420

            #50
            Rojze czy Ty nie możesz pić w tym samym czasie co ja? może nie tyle co ja bo to niezdrowe....
            "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

            Skomentuj

            • Rojza Genendel

              Pani od biologii
              • May 2005
              • 7704

              #51
              Mogę pić prawie zawsze i prawie wszędzie. Ale nie zawsze jest z kim.
              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

              Skomentuj

              • manus dei
                Erotoman
                • Feb 2005
                • 420

                #52
                kurcze... ja to piję prawie zawsze... i zawsze mam z kim
                "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

                Skomentuj

                • Micho
                  Świntuszek
                  • Aug 2005
                  • 49

                  #53
                  huehuehue

                  Napisał Open
                  zemścić się czy nie ? o to jest pytanie ? chce zyc normlanie
                  Open chociaż mam 13 lat to zemścił bym sie na tej suce

                  PS. co oznaczają Szkliste oczka

                  Skomentuj

                  • Traucer18
                    Świętoszek
                    • Dec 2006
                    • 24

                    #54
                    Wiem jak się czujesz, bo sam byłem z dziewczyna półtora roku przez te półtora roku zrywała ze mna 11 razy !!! ze dwa razy było tak że zerwała ze mna i poszła do mojego qmpla, raz było tak że powiedizała mi że sie jej znudziłem, kolejny raz zerwała podobno bo posłuchała kogoś, a ja byłem tak w niej zakochany że zawsze jej wybaczałem i do niej wracałem, aż nastąpił taki moment że sie kompletnie załamałem i przez 7 miesięcy nie mogłem sie pozbierać. Po 8 miesiącach sie jakoś pozbierałem, spotkałem sie z koleżanką którą znałem od roku i zakochałem sie w niej. A moja była chce znowu do mnie wrócic , wiem że nadal coś do niej czuje, ale wiem że mnie bardzo skrzywdziła i bał bym sie być z nia kolejny 12 raz by znowu mnie zostawiła !!! Ale teraz jestem szczęśliwy z moim Aniołkiem i to dla mnie najważniejsze. !!!
                    Dla mnie wolnością jest to co wy omijacie każdego dnia ! ! !

                    Skomentuj

                    • DarkAngel
                      Perwers
                      • Nov 2006
                      • 1020

                      #55
                      Współczuję Ci, Traucer18, przeszłości .
                      Ciesz się, że teraz jest już OK.

                      Ja bym takiego czegoś nie wytrzymał.
                      Chyba nie mógłbym 2x zaufać, na nowo...
                      U mnie zaufanie to rzecz święta, ten kto je straci - traci je na zawsze.

                      Cóż, a odnośnie tematu: kobiet momentami nie da się zrozumieć . Widać, że inaczej postrzegają świat niż my. Tak czy siak to jest właśnie piękne. Nic nie jest wtedy monotonne.

                      PS. No, pomijam sytuację, gdy dziewczyna jest niedojrzała emocjonalnie, ale to inna bajka. Na szczęście ja nie mam z tym problemów, jeśli chodzi o mego Skarba.
                      >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                      Skomentuj

                      Working...