W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Szczypanie cewki po oddaniu moczu i wytrysku

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • damian90
    Świętoszek
    • Aug 2007
    • 10

    Szczypanie cewki po oddaniu moczu i wytrysku

    czołem. mam coś takiego (tak to łączę przynajmniej), że kiedy oddam mocz przed zabawą swoim małym, po wytrysku czasem pojawia się szczypanie cewki. pojawia się to zwłaszcza wtedy kiedy czasem po wytrysku muszę znowu oddać mocz, wtedy szczypie naprawdę mocno. trwa to do kilkunastu minut, ale jest to ogromnie niekomfortowe. nie pamiętam od kiedy to mam, tłumaczę to tym, że minęło za mało czasu pomiędzy sikaniem a wytryskiem. dotąd nie miałem dziewczyny, ale ostatnio poznałem pewną, z którą być może do czegoś dojdzie i wolałbym uniknąć tego po stosunku z nią, a ewentualnie wiedzieć co powiedzieć. potrzebuję rady. 1. czy to co mam jest w ogóle normalne, czy iść z tym do lekarza? 2. jeśli to się zdarza też innym to, czy macie na to jakieś sposoby jak tego uninąć, albo zaradzić, albo jakieś sprawdzone środki, no i czy mam rację w tym jak to tłumaczę. pozdrawiam
  • T-omek
    Świętoszek
    • Oct 2010
    • 19

    #2
    Mi to wygląda na zapalenie cewy.
    Jakiekolwiek pieczenie przed/po stosunku nie jest normalne.
    Na początek kup sobie urofuraginum, a jak nie pomoże to urolog wita.

    Bez gumy to nawet nie podchodź do laski

    Skomentuj

    • SexWibracje
      Świętoszek
      • Nov 2015
      • 30

      #3
      Mam podobne zdanie i również na Twoim miejscu czym prędzej wybrałbym się do urologa na badania,a jeżeli będziesz chciał uprawiać seks to oczywiście warto się zabezpieczyć aby nie zarazić partnerki.

      Skomentuj

      Working...