W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak poradzic sobie z taka pokusa

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Hulk
    Świętoszek
    • Sep 2009
    • 11

    #31
    ja miałem taką sytuacje. Kochałem... wtedy jescze swoja byłą, która mi nie dawała żadnych fizycznych przyjemności ;P Byłem na urodzinach mojej znajomej. Miałem 19 lat no i jakoś tak popiliśmy wszyscy. Normalnie mnie nie rusza większa dawka alkoholu bo duży jestem, ale tym razem mieszanka dała w łeb. Spiewałem, grałem na gitarze i na pianinie i wpadłem w oko jednej dziewczynie. No i ..., wykorzystała mnie Xd. a ja się nie opierałem. ocknąłem się w pokoju ze spodniami na kostkach i z jej biustem na twarzy.
    Żałowałem jak cholera. Ubrałem się w 5 min i wróciłem do domu mysląc tylko o tym czy ktoś widział. Dziś żałuje że nie zostałem ;P.

    Skomentuj

    • hazeme
      Świętoszek
      • Jul 2010
      • 44

      #32
      Dziś żałuje że nie zostałem ;P.
      Mądry Hulk po szkodzie. Aczkolwiek, wracając do tematu, takie sytauacje są groźne. Wystarczy tylko zrobić zły kroczek i od razu ktos cię wyda. Skąd ja to znam...

      Skomentuj

      • Hulk
        Świętoszek
        • Sep 2009
        • 11

        #33
        A tak serio to chyba jeśli sie wie że ma sie tą jedyna i wszystko jest tak jak powinno być to żadna pokusa nie jest wstanie złamać nas. Ja nie bylem pewien ale gdy zorientowałem się gdzie się znajdują moje spodnie zaprzestałem incydentu.

        Skomentuj

        • edi_23
          Świętoszek
          • Mar 2009
          • 12

          #34
          Odpowiedz jest prosta jak konstrukcja cepa: jezeli wiazesz ze swoja dziewczyna tak powazne plany jak piszesz i kochasz ja, to pomysl sobie jak by wygladalo Twoje zycie bez Niej i ze to co robisz moze do tego doprowadzic, bo co by bylo jakby ktos widzial Ciebie z inna. Chyba proste, jak kochasz i sznujesz to nawet po alkoholu powinienes powiedziec: nie, nie, nie i jeszcze raz nie. Pomysl co by bylo gdyby to ona zrobila cos takiego, co bys wtedy czul. Postaw siebie takiej sytuacji kiedy to ona robilaby cos z innym.

          Skomentuj

          • AD_69
            Świntuszek
            • Jul 2010
            • 67

            #35
            Napisał Hulk
            jeśli sie wie że ma sie tą jedyna i wszystko jest tak jak powinno być to żadna pokusa nie jest wstanie złamać nas
            Amen!

            Skomentuj

            Working...