W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Problem z wytryskiem, maść receptą ?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lukaszbwr
    Świętoszek
    • Mar 2009
    • 3

    Problem z wytryskiem, maść receptą ?

    Witam. Z pozoru mój problem może wydawać się iluzoryczny, a odpowiedź na niego prosta i błaha. Jednak ja uważam nieco inaczej.

    Mam 21 lat. Jestem ze swoją kobietą już 2 lata. Jest moją pierwszą partnerką seksualną. Przez rok uprawialiśmy seks sporadycznie, z różnych powodów było to raz na 2-3 miesiące. Teraz kochamy się częściej, jednak ze względu na szkołe i pracę w róznych miastach jest to średnio raz w tygodniu. Czasem zdarza się dwa, trzy dni pod rząd ale to sporadycznie.

    Problemem jest oczywiście przedwczesny wytrysk. I nie chcę pytać jak go zwalczyć, bo wiem, że trzeba dużo treningu, dużo czasu i cierpliwości. Tyle tylko, że już mam dość czekania, kończę szybko raz, potem drugi a zawsze minie trochę czasu zanim się przemyję, ubiorę następną gumkę itp, a wiadomo że to burzy cały nastrój, namiętność a czasem nie ma czasu by kochać się godzinami tylko jest ochota na szybki numerek.

    Jest to dla mnie duży kłopot, ze względu na to, że dziewczyna niewiele ma z tego seksu, minetka niespecjalnie zdaje egzamin, zresztą ona chce się kochać. Jest cierpliwa, nie marudzi, nie daje nic po sobie poznać ale ja chcę żeby jej było dobrze i dla mnie zawsze to jest męczące, po takim seksie jestem zły na siebie i rozgoryczony.

    Nie chce czekać kolejnych dwóch lat, zwłaszcza że nie ma widoków na częstszy seks. Nie chcę też brać psychotropów, które porysują mi beret.

    Zastanawiam się poważnie nad sexshopowymi maściami znieczulającymi . I tu pojawia się moje pytanie- czy to naprawdę tak pomaga? I najważniejsze - jeśli za dwa lata będziemy mieszkać razem to czy po odstawieniu maści nie uzależnie się od niej i bez niej w ogóle będę jeszcze szybszy?

    Proszę o jakieś rady, może ktoś testował którąś maść i zna coś szczególnie godnego polecenia?

    Pozdrawiam
  • Bujda
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 725

    #2
    A próbowałeś prezerwatyw ze środkiem znieczulającym? Może zacznij od tego. I nie myśl podczas seksu tylko o tym, żeby za szybko nie skończyć. Psychika też odgrywa ogromną rolę.
    Komm doch bitte, bitte, bitte, noch ein bisschen näher…

    Skomentuj

    • 3tom
      Ocieracz
      • Feb 2009
      • 154

      #3
      Taką maść czy krem opóźniający wytrysk najlepiej jak sam wypróbujesz na Sobie. Każdy jest inny i u jednego to zadziała, a u drugiego nie.
      Możesz jeszcze iść do seksuologa.

      Skomentuj

      • lukaszbwr
        Świętoszek
        • Mar 2009
        • 3

        #4
        próbowałem durex performa, efekt taki sam. Spróbuję jakiejś maści z sexshopu, jeśli nic nie pomoże to pewnie udam się do seksuologa, chociaż tam to już receptą najczęściej są tabsy, które robią dziury w mózgu

        Skomentuj

        • ankka84
          Erotoman
          • Feb 2009
          • 491

          #5
          zwal konia kilka razy przed.moze to pomoze

          Skomentuj

          • Yoshua
            Perwers
            • Mar 2007
            • 1374

            #6
            namiętność a czasem nie ma czasu by kochać się godzinami tylko jest ochota na szybki numerek.
            myslisz, ze skad ma wiedziec kiedy taki szybki numerek bedzie? ma sie caly czas onanizowac wg Ciebie?
            " - Fajny masz korek od wanny.
            - Taki tam...
            - ...Ale gra empetrójki"

            Skomentuj

            • lukaszbwr
              Świętoszek
              • Mar 2009
              • 3

              #7
              Otóż to

              generalnie mógłbym zachować się jak większość samców, potraktować sprawę jako szybkie samozaspokojenie i olać.

              Tyle że zależy mi na dziewczynie i chciałbym żeby miała przyjemność z naszych igraszek, a zawsze jak ona zaczyna coś czuć to ja już kończę.

              Zastanawiam się tylko jak może podziałać maść. Po odstawieniu może być lepiej niż teraz, bo już będzie ileś tych stosunków więcej i może spadnie napięcie, ale może być jeszcze gorzej (uzależnienie od środka znieczulającego)

              Skomentuj

              • 3tom
                Ocieracz
                • Feb 2009
                • 154

                #8
                Przecież nie musisz stale to używać, ale spróbować możesz.
                Poza tym jak jesteś z dziewczyną to trochę wyluzuj, nie myśl stale o seksie. Wystarczy, że Ci stanie. Jak jesteś już podniecony to rób Sobie takie przerwy w myśleniu. Pomyśl sobie o czymś mniej przyjemnym, np. o dentyście. Tylko nie wyłączaj się na zbyt długo, żeby Ci nie oklapł.
                To Ci pozwoli przedłużyć stosunek, bo wszystko zależy od naszego umysłu.

                Skomentuj

                Working...