W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co pamiętacie z młodości?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • km50
    Świntuszek
    • Oct 2023
    • 54

    #46
    Mam magnetofon kasetowy firmy Technics i czasami choć rzadko używam. Kupiłem go z drugiej ręki za 20 ojro na niemieckim bazarze, kiedy jeszcze ceny takich sprzętów były atrakcyjne. Dziś za 80 złociszy takiego decka w dobrym stanie się nie kupi. Wcześniej miałem głównie polski sprzęt.

    Skomentuj

    • Kalilah
      Administrator
      • Mar 2012
      • 2723

      #47
      Napisał Astraja
      -Przysmak, który mama robiła, tzw szyszki z ryżu preparowanego.
      -Oranżada w woreczku, kupowana między innymi w sklepiku szkolnym
      -wrotki regulowane
      -guma turbo i donald
      -Szklanki w metalowych koszyczkach
      -układ w salonie niemal w każdym mieszkaniu fotel-stół-fotel, choć podobno u niektórych nadal się to zdarza
      -zeszyty ze złotymi myślami, zbierane kartki
      -moje ukochane chipsy Ruffles o smaku kurczaka. Wycofali w 1999.
      -stare, charakterystyczne lampki na choinkę i bombki <3, wieszanie cukierków.
      -cukierki u babci, trzymane w takich pięknych kryształach i jej fotel bujany.
      -napój Lift jabłkowy.
      -gra tetris.
      -ciepłe lody, kogel-mogel, cukierki irysy.
      -białe serwetki, położone dosłownie wszędzie gdzie się dało.


      Prodiżu mama używa do tej pory. Blok czekoladowy robiłam w ubiegłym tygodniu
      Chyba jesteśmy z podobnych roczników bo pamiętam te same rzeczy

      Niedawno znalazłam w piwnicy w mieszkaniu dziadków jeszcze termos pomarańczowy i menażkę srebrną, taką na obiad.
      My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

      Regulamin forum

      Skomentuj

      Working...