W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Golenie ciała

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kamil554
    Świętoszek
    • Nov 2021
    • 5

    Golenie ciała

    Witam,
    Panowie podzielcie się swoimi doświadczeniami i opiniami jak lubicie golić swoje miejsca intymne, co sądzicie o goleniu jader na zero i wyżej w miejscu łonowym zostawionych krótkich włosach 2mm czy to jest ok waszym zdaniem ? golenie ciała przynosi wam przyjemność i pewność siebie, czy to jest wasza rutyna w codziennym życiu bardzo liczę na wasze odpowiedzi pozdrawiam.
  • Godefroy_87
    Ocieracz
    • Jul 2020
    • 116

    #2
    Powyżej gole. Ale elektryczną bo po zwykłej pojawiały się krostki i włosy wrastały.Jądra to kremem do depilacji.

    Skomentuj

    • Feniksw
      Seksualnie Niewyżyty
      • Sep 2013
      • 210

      #3
      Czasami golę, zwłaszcza przed wizytą na plaży dla naturystów.

      Na kremach do depilacji się zawiodłem. Nawet Veet Men nie był skuteczny.

      Skomentuj

      • Godefroy_87
        Ocieracz
        • Jul 2020
        • 116

        #4
        Na mnie działa chyba każdy, bo różne kupowałem. Odczekam 8 - 10 minut i włoski schodzą bez problemu. Już po 5 minutach zwykle rozpadają się w palcach.

        Skomentuj

        • pan_ten
          Świętoszek
          • Jan 2024
          • 1

          #5
          Jajka, dookoła penisa i pachy golę maszynką elektryczną. Nie lubię jak jest tam busz bo mi to zaczyna przeszkadzać. Plus wyjścia do sauny itp też wtedy golę.

          Skomentuj

          • hezrox
            Świntuszek
            • Sep 2010
            • 86

            #6
            Rutyna w codziennym życiu. Oczywiście to pierwsza partnerka nauczyła mnie, że goli się to i owo, nawet u facetów. I miała rację. Dla mnie przede wszystkim higiena, jest po prostu "dłużej świeżo" bez włosów. Pachy, jajka, dookoła penisa zwykłą maszynką. Czasem ogolę klatę i brzuch, ale to już elektryczną i nie na zero, bo nie lubię być mega zarośnięty (np. na basenie czy saunach).
            Spójrz w niebo - jaka niewykorzystana przestrzeń...

            Skomentuj

            • Godefroy_87
              Ocieracz
              • Jul 2020
              • 116

              #7
              Napisał hezrox
              Rutyna w codziennym życiu. Oczywiście to pierwsza partnerka nauczyła mnie, że goli się to i owo, nawet u facetów. I miała rację. Dla mnie przede wszystkim higiena, jest po prostu "dłużej świeżo" bez włosów. Pachy, jajka, dookoła penisa zwykłą maszynką. Czasem ogolę klatę i brzuch, ale to już elektryczną i nie na zero, bo nie lubię być mega zarośnięty (np. na basenie czy saunach).
              Ja mam ten plus, że na klacie prawie nie mam włosów. I są jasne.

              Skomentuj

              • Godefroy_87
                Ocieracz
                • Jul 2020
                • 116

                #8
                Podbijam temat. Zainwestowaliśmy w depilator światłem (IPL). Zobaczymy jak się spisze - u mnie pachy, okolice nad penisem, górna część pleców (pojedyncze włoski). Próbuję tez zarost na twarzy i szyji (zostawiając tylko pod nosem i przy ustach). Oby się udało, bo u mnie duże porażenienia po goleniu.

                Skomentuj

                Working...