W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zwiazek z biseksualnym facetem

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • switcher
    Świętoszek
    • Jun 2023
    • 10

    Zwiazek z biseksualnym facetem

    Szukałem tematu lecz nie mogłem znaleźć,

    Jestem w długoletnim związku z kobietom, formalnym, mamy potomstwo. Od paru lat moja kobieta wie i akceptuje moje zabawy analne solo poprzez rożne dilda, zatyczki itp. Akceptuje tez to ze lubie ubrac damski ciuch typu ponczochy, stringi itp do wspolnej zabawy. Lecz ostatnio mnie zapytala czy jestem bi. I w sumie jej odpowiedzialem ze nie wiem, ona na to ze juz od jakiegos czasu tak czuła i ze sie cieszy ze sam w koncu sie do tego przyznałem. Sam facet mnie totalnie nie pociąga, ale penis w tyłku lub buzi juz mnie podnieca i na sama myśl moj maluch twardnieje. Tematu dalej nie ciagnelismy przez rozne domowe obowiazki. Nie chce dalej tematu naciskac, chce jej dac troche czasu i wogole. Ale tak naprawde na co ? Bo sam teraz nie wiem co "dalej" jaki kolejny krok poczynić...

    Drogie Panie, czy miałyście podobną sytuacje lub wiecie ze wasz partner jest Bi i sie w tym realizuje ? Czy pozostawia to w strefie fantazji...

    Panowie jezeli mielismy podobna sytuacje to jak to sie rozwinelo.

    POPROSZE WYLACZNIE ODPOWIEDZI ZGODNE Z TYTUŁEM A NIE ZBĘDNY SPAM
Working...