W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Spotkanie w barze...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • angel
    Seksualnie Niewyżyty
    • Aug 2006
    • 189

    #16
    Robi wrażenie.. Podoba mi się.
    Aż nachodzi ochota na taką 'jazdę' ;]

    Skomentuj

    • GAD
      Świętoszek
      • Apr 2007
      • 33

      #17
      Ekstra, jestem pod wrażeniem.

      Skomentuj

      • zuzek
        Ocieracz
        • Aug 2009
        • 119

        #18
        rewelka, długo będę pamiętać

        Skomentuj

        • Stela7
          Tygryska
          • Aug 2009
          • 985

          #19
          Swietne opowiadanie....przeczytałam już jakiś czas temu,zrobiło na mnie wrażenie,więc uznanie jak najbardziej się należy
          "Miłość mierzy się potrzebą obecności"

          Skomentuj

          • Azul
            Perwers
            • Jan 2022
            • 850

            #20
            Dla mnie 9/10. Owszem, są pojedyncze literówki, są nieliczne powtórzenia.
            Opisy bardzo dobre, niebanalne, fabuła mi się podoba, plus za zakończenie
            Ja tylko wiem, że jak facet mnie rzuca na łóżko, albo zrywa ubranie, to rzadko bywa chwilę później spokojny i czuły... tu są takie przejścia, od głębokiej namiętności i nienasycenia, do powrotu prawie na etap wstępu.
            Ale ja, to ja. Każdy robi to inaczej, mi się też trafiły wyjątki. To że ja opisałabym w inny sposób, nie znaczy że to jedyny właściwy.
            Tworzy klimat, a to najważniejsze
            Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

            Skomentuj

            • anyway90
              Erotoman
              • Mar 2019
              • 524

              #21
              No Azul, ale odkopałaś zabytek
              Bardzo ciekawe opowiadanie! Podoba mi się klamra spinająca całość. Po przeczytaniu wstępu miałam trochę mieszane uczucia co do otwartości bohaterki zakończenie mnie skutecznie zaskoczyło. Brawo! Barwne, często nawet poetyckie, opisy. To lubię opis lodzika wygrywa
              Zauważyłam, że parę dobrych lat temu domagałeś się, Raine, słów krytyki. Zastanawiam się, czy wraz z wiekiem człowiek jest na nią bardziej podatny, czy wręcz przeciwnie

              Skomentuj

              • Raine
                Administrator
                • Feb 2005
                • 5252

                #22
                Nie no, to gdzieś wyrwane z piekielnych czeluści opowiadanie to jakieś grafomańskie popisy oszalałego hormonalnie nastolatka.


                Teraz bym zupełnie inaczej to wszystko ujął, ale chyba nie wypada robić remake własnego tekstu? :-)

                Krytyka OK, ale krytyka dotyczyłaby faceta sprzed lat 15. Ja wiem, że tam są literówki, powtórzenia i tak dalej. Gdybym napisał coś nowego, no to już co innego. Myślę, że przede wszystkim nie pisałbym tego bez żadnego szablonu. Tylko czy nie straciłoby wtedy takie coś autentyczności?

                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                Regulamin Forum.

                Skomentuj

                • Azul
                  Perwers
                  • Jan 2022
                  • 850

                  #23
                  Nie. Nadal byłoby napisane przez Ciebie, więc jak mogłoby nie być autentyczne? Fakt, że masz inną wizję, nie odbiera jej autentyczności.
                  Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                  Skomentuj

                  • anyway90
                    Erotoman
                    • Mar 2019
                    • 524

                    #24
                    Raine no co Ty, żartowałam z tą krytyką

                    Zresztą, nawet jeśli miałabym się do czegoś czepić, to jedynie do przecinków paru. Nie śmiałabym podważać zarysu bohaterów ani sposobu ich zachowań. Nie ma ma przecież jednego klucza. Każda opcja jest dobra, jeśli mowa o ludzkich zachowaniach

                    Czemu nie wypada remake? Jeśli utożsamiałeś się jakkolwiek z odczuciami bohatera, to ujęcie tego po latach mogłoby być ciekawym doświadczeniem. Także, albo nawet przede wszystkim, dla czytelników. Zmiana postrzegania erotyki i seksualności wraz z wiekiem, dojrzałością to bardzo ciekawa sprawa. Mogłoby to też przybrać formę po prostu drugiej części opowiadania. Podobna akcja, w podobnych okolicznościach, ale po latach? Taka wspominkowa tjaaaa, naiwnie wierzę, że napiszesz

                    Skomentuj

                    • Azul
                      Perwers
                      • Jan 2022
                      • 850

                      #25
                      Any! Popieram!
                      Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                      Skomentuj

                      Working...