W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Moje doświadczenie homo

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Unlucky
    Świętoszek
    • Feb 2015
    • 10

    Nigdy nie próbowałem, ciężko jest znaleźć kogoś zaufanego, kogoś kto by sprawił, abym nie był taki nieśmiały

    Skomentuj

    • onona123
      Ocieracz
      • Jan 2014
      • 141

      podejrzewam ze jakby zaczał mnie dotykac w okolicach ud czy posladkow to mimowolnie dostalbym wzwodu

      a jakby mial wymasowac cale ciało to nie wiem, moze bym sie zgodził

      Skomentuj

      • Unlucky
        Świętoszek
        • Feb 2015
        • 10

        Ja w ten weekend spróbowałem z pewną osobą z tego forum. Dlatego też wszystkim niezdecydowanym gorąco polecam. Sam długo nie byłem przekonany, ale wiem, że na tym pierwszym razie się nie skończy.

        Skomentuj

        • onona123
          Ocieracz
          • Jan 2014
          • 141

          opowiadaj jak bylo ;p

          Skomentuj

          • Unlucky
            Świętoszek
            • Feb 2015
            • 10

            Spotkaliśmy się tylko z jednym zamiarem. Miał mnie rozprawiczyć. Wynajęliśmy pokój, spędziliśmy miły wieczór przy winku. Od początku bardzo mnie kręcił. Gdy atmosfera zaczęła robić się gorąca to zaczęliśmy się namiętnie całować, a później rozpiął mi rozporek i powoli dobierał się do mojego penisa. Cudowne uczucie. Chwilkę później sam odważyłem się zdjąć mu spodnie no i zabawiliśmy się w pozycji 69. Gdy dochodziliśmy to najpierw Ja spuściłem się mu do ust, później on mi się odwzajemnił. Jego sperma była boska. Jakiś czas później spytał się mnie czy chcę spróbować seksu analnego. Nie odmówiłem. On był taki delikatny, że jego wejście we mnie było prawie niebolesne, chwilkę później odpływałem, gdy on mnie posuwał co raz mocniej i szybciej. Finisz również był w ustach. Kolejne spotkanie odbędzie się za tydzień. Już nie mogę się doczekać.

            Skomentuj

            • kolyst
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 18

              szczescsiarz :/

              Skomentuj

              • Cap
                Banned
                • Feb 2015
                • 4

                zazdroszczę. jakie miasto?

                Skomentuj

                • Unlucky
                  Świętoszek
                  • Feb 2015
                  • 10

                  Ja jestem spod Gdańska

                  Skomentuj

                  • Michal_symp
                    Banned
                    • Aug 2013
                    • 283

                    Kurczę...

                    Mam już swoje lata, 4 z przodu i stało się nagle coś o co jeszcze rok temu bym się nie podejrzewał! Zaczęło się od nagłej chęci wsadzenia sobie w tyłek korka analnego. Kupiłem, wsadziłem :-)
                    Teraz czytam ten wątek i dzieje się coś, czego nie kumam. Kilkanaście kobiet w życiu, różne perwersje itd i nagle z dnia na dzień myślę jak pogodzić swoje hetero z chęcią, żeby jakiś koleś posunął mnie w tyłek
                    A jak już czytam Wasze wzmianki o trójkącie bi to już w ogóle, masakra, staje mi
                    Szkoda, że jestem z dość małego miasta, wszyscy się tu znają...

                    Skomentuj

                    • Unlucky
                      Świętoszek
                      • Feb 2015
                      • 10

                      Dlatego warto wyjechać na spotkanie z kimś gdzieś dalej, polecam.

                      Skomentuj

                      • onona123
                        Ocieracz
                        • Jan 2014
                        • 141

                        no i stalo sie

                        z zonka zawsze chcelismy isc na wspolny masaz erotyczny

                        wybralismy moze nie w pelni profesjonalny ale jednak salon masazu ale masowali tam i panie i panowie

                        nasz termin ze wzgledu na prace to tylko 1 dzien wolny w tygodniu i przypadlo ze byli sami panowie, a co mi tam, zgodzilismy sie

                        zonka wymasowana wszedzie ale ten temat raczej o mnie jest

                        facet masowal mi blisko krocza wewnetrzna strone ud i dostalem wzwodu przez ten recznik wiec zsunolem go sobie bo i tak juz kazdy widzial

                        dostalem pytanie o masaz intymnej czesci mojego ciała, zonka od razu powiedziała ze tak wiec nie mialem nic do gadania

                        fajnie bylo, czy powtorzylbym to? z checia

                        Skomentuj

                        • Unlucky
                          Świętoszek
                          • Feb 2015
                          • 10

                          Bardzo zmysłowa opowieść. Ja jutro ponownie się wybieram na dzikie harce.

                          Skomentuj

                          • paraSzczecin
                            Ocieracz
                            • Feb 2015
                            • 145

                            Nie mam doświadczeń homo Jak już to mamy skromne i niestety dawne doświadczenie biseksualne z jednym kolegą , w trójkącie Niby tylko lody, ale spodobało się

                            Skomentuj

                            • studkrak
                              Świętoszek
                              • May 2014
                              • 28

                              Napisał onona123
                              no i stalo sie

                              z zonka zawsze chcelismy isc na wspolny masaz erotyczny

                              wybralismy moze nie w pelni profesjonalny ale jednak salon masazu ale masowali tam i panie i panowie

                              nasz termin ze wzgledu na prace to tylko 1 dzien wolny w tygodniu i przypadlo ze byli sami panowie, a co mi tam, zgodzilismy sie

                              zonka wymasowana wszedzie ale ten temat raczej o mnie jest

                              facet masowal mi blisko krocza wewnetrzna strone ud i dostalem wzwodu przez ten recznik wiec zsunolem go sobie bo i tak juz kazdy widzial

                              dostalem pytanie o masaz intymnej czesci mojego ciała, zonka od razu powiedziała ze tak wiec nie mialem nic do gadania

                              fajnie bylo, czy powtorzylbym to? z checia
                              Pogratulować żonki, można iść krok dalej
                              Ekstrawertyk

                              Skomentuj

                              • lowiczaki
                                Ocieracz
                                • Aug 2013
                                • 158

                                Napisał paraSzczecin
                                Nie mam doświadczeń homo ... doświadczenie biseksualne z jednym kolegą , w trójkącie Niby tylko lody, ale spodobało się
                                Czegoś nie kumam kto komu robił tego loda ? bo jeśli on Tobie albo odwrotnie to chyba jednak masz doświadczenie

                                Skomentuj

                                Working...