W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Obciagnac czy nie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grig_email_me
    Świętoszek
    • Jan 2007
    • 17

    Napisał klingshop
    Sam chciałbym takiego czegoś spróbować ale nawet nie wiem gdzie najlepiej szukać .
    Zacznij od podania miasta w profilu.

    Skomentuj

    • adindwa
      Świętoszek
      • Jul 2014
      • 4

      dokładnie. wpiszcie miasta i może się coś uda

      Skomentuj

      • studkrak
        Świętoszek
        • May 2014
        • 28

        Szkoda, tylko że tak ciężko znaleźć odpowiednią osobę. Mieszkam w Krakowie i każda próba kontaktu była niewypałem. Dużo odrażających facetów których kręci kibel w galerii i inne idiotyczne pomysły. Kobiety są konkretniejsze
        Ekstrawertyk

        Skomentuj

        • Ygreko
          Erotoman
          • Sep 2006
          • 557

          Bo źle szukasz

          Skomentuj

          • azx
            Banned
            • Jan 2015
            • 3

            ciężko jest znaleźć kogoś odpowiedniego

            Skomentuj

            • Ygreko
              Erotoman
              • Sep 2006
              • 557

              Jeśli szukasz wyłącznie na obciaganie to będziesz miał samych kiblowych obciagaczy. Zacznij szukać geja, na seks to wtedy masz Szansę że będzie to miało sens. I to też nie pierwszego lepszego. Chyba że lubisz ryzyko.

              Skomentuj

              • azx
                Banned
                • Jan 2015
                • 3

                No właśnie. Wolałbym takiego, z którym przeżyłbym swój pierwszy raz.

                Skomentuj

                • studkrak
                  Świętoszek
                  • May 2014
                  • 28

                  Napisał Ygreko
                  Bo źle szukasz
                  Dobrze szukałem, po prostu trzeba dobrze trafić. Tak jak dobrze trafiłem przy trójkącie z parką
                  Ekstrawertyk

                  Skomentuj

                  • mlodziakwr
                    Świętoszek
                    • Jul 2013
                    • 1

                    Prawda jest zgoła inna... Tak naprawdę to faceci sami tworzą z tego wielki problem. Taka cecha wspólna hetero i "******w"... Dylemat z serii "chciałabym ale się boje...".
                    Owszem nie uważam że dobrym pomysłem jest szukać potencjalnego dawcy w kiblu czy nawet saunie... ale w internecie da się coś złowić, kwestia przejrzenia kilku profili, opisów, wymiany kilku zdań.
                    Niestety 95% propozycji, żeby się spotkać, pogadać, w komfortowych warunkach i ewentualnie na spokojnie spróbować przełamać lody kończy się wymyślaniem masy problemów przez ciekawskich-bi... Tak serio to chyba chodzi tylko o jaranie się tą fantazją. Argument "nie ma z kim, nie wiem gdzie szukać..." to usprawiedliwienie ciotodramów...

                    A na podsumowanie powiem tylko, że u kobiet takie problemy nie występują, są bardziej odważne i otwarte... znaczy mają jaja

                    Skomentuj

                    • Ygreko
                      Erotoman
                      • Sep 2006
                      • 557

                      mlodziakwr, fajnie że im to napisałeś. Tylko nie kilku profili i nie kilka rozmów. Czasami naprawde trzeba sie nakopać.

                      Skomentuj

                      • zagubionytyp
                        Świętoszek
                        • Jan 2013
                        • 16

                        ja mam 2 kutaski chetne do wyssania ze zbiornika ale gdy najtrudniejsze poza mna czyli znalezienie chetnych to teraz strach jest ogromny, ze jednak penis mi nie posmakuje... ale mam metlik w glowie

                        Skomentuj

                        • freedy
                          Świętoszek
                          • Nov 2012
                          • 39

                          Ja jeszcze nigdy nie miałem kontaktu z mężczyzną, a tak bardzo mnie ciągnie.. Nie koniecznie do seksu. Po prostu do jakiejś zabawy oralnej, wspólnej masturbacji. Bardzo mnie pociąga penis i fajna pupa, nic więcej. Szkoda, że to pozostanie chyba tylko w sferze marzeń bo odwagi mi brakuje bardzo, pewnie dlatego, że jestem w związku z kobietą i nie chcę jej skrzywdzić, choć i tak pewnie nigdy bym jej o tym nie powiedział to i tak coś jest na rzeczy.. Może gdybym trafił na odpowiedniego partnera do zabawy? Boje się, że ktoś by nie zachował dyskrecji, że coś by się wydało. Też tak macie? Jest ktoś w podobnej sytuacji kto odważył by się tak zabawić z odpowiednią osobą? Chciałbym się przełamać.

                          Skomentuj

                          • kolyst
                            Świętoszek
                            • Feb 2009
                            • 18

                            Poszukaj w internecie, naprawdę jest sporo ludzi z podobnymi rozterkami, przynajmniej w Poznaniu, które chcą spróbować przy dyskrecji i takim obustronnym powolnym eksperymentowaniu

                            Skomentuj

                            • Kathy
                              Ocieracz
                              • Nov 2011
                              • 125



                              Eksperymentować zawsze warto
                              1) Dzisiaj jest lepsze niż wczoraj
                              "Ssij a droga, mleczna będzie twoja" :-D
                              * **cztery Dorosłe litery To IDEAŁ** *
                              "Nie z kim ,a jak"

                              Skomentuj

                              • studkrak
                                Świętoszek
                                • May 2014
                                • 28

                                Tylko tak jak pisze freedy, dochodzą tu kwestie związku i nie szukanie pierwszego lepszego tylko kogoś podobnego do siebie.
                                Ekstrawertyk

                                Skomentuj

                                Working...