W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy próbowaliście swojej spermy?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Fokarium
    Świętoszek
    • Feb 2013
    • 4

    Próbowałem i od tego czasu regularnie przy masturbacji polykam swoja sperme, często z dłoni ale zdarza mi się spuścić bezpośrednio do ust. Mi smakuje, wygodna sprawa i nic sie nie marnuje nigdy. �� Czasami mam myśli, ze spróbowałbym spermy kogoś obcego np. taki lodzik z polykiem

    Skomentuj

    • cavalii
      Świętoszek
      • Jul 2012
      • 1

      Do Panów. Masturbacja.

      Hej. Pytanie. Lubicie się masturbować, spuścić w swojej buzi i poczuć zapach i ciepło swojej spremy ??

      Skomentuj

      • jacek87
        Świntuszek
        • Aug 2021
        • 85

        Napisał cavalii
        Hej. Pytanie. Lubicie się masturbować,
        Oczywiście! Po prostu uwielbiam.

        Napisał cavalii
        spuścić w swojej buzi i poczuć zapach i ciepło swojej spremy ??
        Nie, dla mnie sperma to problem, który trzeba potem posprzątać. Zazdroszczę kobietom, że mogą się masturbować dyskretniej i bez "dowodów".

        Skomentuj

        • TomaszCracow
          Ocieracz
          • Sep 2019
          • 149

          Lubię się masturbować, nawet bardzo Czasami lubię trysnąć w swoje usta, lubię smak swoich soczków, zresztą jak rękę ubrudzę, czy też tryskam na partnerkę to często zlizuję także swoją spermę.
          Carpe diem

          Skomentuj

          • onanista biseks
            Świntuszek
            • Jan 2014
            • 58

            Ja bardzo lubię, i to od czasów dojrzewania, zawsze mnie podniecał widok spermy, a własnej w szczególności, dlatego spróbowanie jej smaku było naturalną koleją rzeczy, no i to kontynuuję.

            Skomentuj

            • Nuder
              Świętoszek
              • Mar 2021
              • 37

              Zdarzało się posmakować własnej ciepłej spermy interesujące uczucie, tylko czasem pozycja niewygodna.

              Skomentuj

              • krau_li
                Świntuszek
                • Dec 2021
                • 65

                Spermy swojej smakowałem, ale żeby się spuścić do ust, to nie ja. Mi ledwo wykapuje, nie strzelam jak z armaty...

                Mnie kiedyś laska pocałowała zaraz po zrobieniu mi laski. Nie mam z tym problemu, ale nie spodziewałem się, że tym razem nie połknęła, testowała moją reakcję. No i stało się, nie było tragedii.

                Potem z ciekawości po masturbacji spuściłem się na wierzch dłoni i zlizałem wszystko, z czystej ciekawości. Nie odrzuca, nie zachęca, ot, gęste gluciki :-)
                0statnio edytowany przez sister_lu; 07-02-23, 11:41.

                Skomentuj

                • Figaro669
                  Świętoszek
                  • Jan 2022
                  • 9

                  O ile jeszcze w trakcie masturbacji o tym myślę, to zaraz po wytrysku kiedy mam wszystko na dłoni przechodzi mi ochota. Chyba musiałbym celować od razu w usta.

                  Skomentuj

                  • Nuder
                    Świętoszek
                    • Mar 2021
                    • 37

                    Próbowałem. Ostatnio do tego wróciłem strzelając sobie w usta. Wytrysk podniecający a smak całkiem słodki Podobni sperma jest całkiem zdrowa

                    Skomentuj

                    • luki100011
                      Świntuszek
                      • Aug 2006
                      • 63

                      tak, bardzo dobra jak zlizujesz ją z kobiecych piersi
                      Dobry sex to taki po,którym nawet sąsiedzi wychodzą na papierosa :-)

                      Skomentuj

                      • BamMargera
                        Świętoszek
                        • Oct 2005
                        • 9

                        Próbowałem.
                        Bawiąc się sam, leżąc na plecach, nogi za głową i tak skończyłem.
                        Pocałunek z partnerką po seksie oralnym do końca.
                        Lizanie cipeczki po tym jak w niej skończyłem.
                        Gdy skończyłem na zewnątrz, branie spermy do ust i zanoszenie do ust partnerki i głęboki pocałunek.

                        Skomentuj

                        • JeanGrey
                          Świntuszek
                          • Dec 2021
                          • 69

                          każdy facet który oczekuje że kobieta jego spermę przyjmie bez problemu powinien też jej sam spróbować, że wiedzieć przynajmniej czy jest do przełknięcia bo sperma spermie nie równa. Facet który ogólnie dba o siebie i jeszcze wie, co zrobić żeby jej smak poprawić to spoko, ale jak jakiś palący, który żywi się fast foodami będzie smak mial koszmarny i nie powinien wymagać od kobiety żeby to łykała.
                          Ja mając wytryski też próbowałam jaki mają smak, zanim trysnę komuś do buzi

                          Skomentuj

                          • Mati_004
                            Świętoszek
                            • Oct 2018
                            • 8

                            To ja z czystej ciekawości zapytam. Zauważył ktoś z was może jakieś różnice w smaku/zapachu i "konsystencji z upływem wieku? Np za nastolatka coś było inaczej niż teraz?

                            Skomentuj

                            • jacek87
                              Świntuszek
                              • Aug 2021
                              • 85

                              Napisał Mati_004
                              To ja z czystej ciekawości zapytam. Zauważył ktoś z was może jakieś różnice w smaku/zapachu i "konsystencji z upływem wieku? Np za nastolatka coś było inaczej niż teraz?
                              Sperma się zmienia zależnie od dnia, ale z upływem lat nie zauważyłem jakiejś różnicy. "Średnio" wygląda tak samo.

                              Skomentuj

                              • foot_lover
                                Banned
                                • Mar 2022
                                • 12

                                Często zlizuję z ręki po masturbacji, nie mam z tym problemu. Z chęcią zlizałbym ze stóp żony po footjobie

                                Skomentuj

                                Working...