W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zagadany

    Napisał blackberry23

    zagadany, a jaki to kierunek?
    Informatyka

    Skomentuj

    • KoneserSmaków
      Erotoman
      • Jan 2012
      • 560

      Tez studiuje kierunek zwiazany z infa, lasek mamy jeszcze mniej niz na infie, ba w grupie na 30 osob jest dokladnie 0 dziewczyn. Takie gej party, że ja *******e. Generalnie moja dziewczyne spotkałem zupełnie w innym miejscu, tak jak i poprzednie. Trzeba sie ruszyc z chaty,bo wbrew pozorom studia to nie miejsce na przyjaznie i zwiazki

      Skomentuj

      • precious
        Świntuszek
        • Jul 2010
        • 52

        Studiowałam informatykę, kierunek startował z prawie setką chłopa i 11 dziewczynami. W tym czasie sporo facetów się wykruszyło, dziewczyn tylko dwie. Było parę par, niektóre są ze sobą nadal, nawet i zaobrączkowani.
        Problem w tym, że wydaje mi się, że nawet jak jest niewiele dziewczyn na roku, to jak ktoś jest nieśmiały, to nie zagada do nich i nie spróbuje się zbliżyć. Nawet nie wiem, czy komuś się podobałam z roku, same koleżeńskie relacje miałam z chłopakami, ale ciekawość jest, czy komuś się podobałam, ale przez swoją nieśmiałość nie zagadał w żaden sposób...

        Skomentuj

        • Thirsty
          Ocieracz
          • Dec 2013
          • 103

          Nie ma to jak podać kierunek studiów za powód nie zaruchania Poza uczelnią można również wychodzić do klubów, barów, kin i wielu innych miejsc publicznych gdzie spotyka się potencjalne partnerki.
          "Z kobietami jest jak z wódą. Zawsze jak przedawkujesz i budzisz się z bólem łba, mówisz sobie: to był, ****a, ostatni raz.

          A później jest kolejna. I kolejna."

          Skomentuj

          • michalmust
            Ocieracz
            • May 2013
            • 106

            Wiek: 24
            Powód: Nieśmiałość, wręcz paraliżującą w relacjach damsko-męskich. Po prostu nie potrafię skierować samolotu na pas startowy. Więc jestem uziemiony.
            Chciałbym to zmienić. Szkoda mi tych lat. Czuję, że coś tracę.
            Każdy mężczyzna lubi słodycze, ale tylko prawdziwi mają odwagę się do tego przyznać.

            Skomentuj

            • Falanga JONS
              Banned
              • Feb 2012
              • 1156

              Napisał Thirsty
              Nie ma to jak podać kierunek studiów za powód nie zaruchania
              Wszystko może być powodem nieruchania. Poglądy polityczne, sympatie klubowe, gusta filmowe, itp, itd.

              Skomentuj

              • Thirsty
                Ocieracz
                • Dec 2013
                • 103

                Napisał michalmust
                Wiek: 24
                Powód: Nieśmiałość, wręcz paraliżującą w relacjach damsko-męskich. Po prostu nie potrafię skierować samolotu na pas startowy. Więc jestem uziemiony.
                Nie traktuj każdej kobiety jako cel. Buduj relacje na stopie koleżeńskiej.
                "Z kobietami jest jak z wódą. Zawsze jak przedawkujesz i budzisz się z bólem łba, mówisz sobie: to był, ****a, ostatni raz.

                A później jest kolejna. I kolejna."

                Skomentuj

                • michalmust
                  Ocieracz
                  • May 2013
                  • 106

                  Na tym może się niestety skończyć.
                  Każdy mężczyzna lubi słodycze, ale tylko prawdziwi mają odwagę się do tego przyznać.

                  Skomentuj

                  • barmetr
                    Perwers
                    • Feb 2009
                    • 1399

                    Napisał Thirsty
                    Nie traktuj każdej kobiety jako cel. Buduj relacje na stopie koleżeńskiej.
                    To byłoby niewłaściwe podejście.
                    Dziewczyny nie potrzebują kolegów, bo zazwyczaj mają koleżanki.

                    Skomentuj

                    • michalmust
                      Ocieracz
                      • May 2013
                      • 106

                      Właśnie.
                      Każdy mężczyzna lubi słodycze, ale tylko prawdziwi mają odwagę się do tego przyznać.

                      Skomentuj

                      • KoneserSmaków
                        Erotoman
                        • Jan 2012
                        • 560

                        michalmust strach Cię paraliżuje, nie potrafisz z siebie wydusić słowa? Czy jak to wygląda? generalnie kiedyś wyglądało u mnie to podobnie, zamiast porządnie zagadać do dziewczyny, robiłem z siebie idiotę. Postanowiłem się zmienić i udało się, moje życie się zmieniło. Zamiast się na wszystko użalać, poddawać, narzekać że tyle lat minęło proponuję aby ruszyć dupę i zabrać się za siebie, od tego się wszystko zaczyna. A tłumaczenie z tymi studiami jest żenujące. Jedyne co mi przychodzi na myśl, że skoro studiujecie informatykę, to jesteście nerdami i siedzicie tylko w chacie.

                        Skomentuj

                        • michalmust
                          Ocieracz
                          • May 2013
                          • 106

                          Napisał koneser77
                          michalmust strach Cię paraliżuje, nie potrafisz z siebie wydusić słowa? Czy jak to wygląda?
                          Dokładnie tak.
                          Każdy mężczyzna lubi słodycze, ale tylko prawdziwi mają odwagę się do tego przyznać.

                          Skomentuj

                          • KoneserSmaków
                            Erotoman
                            • Jan 2012
                            • 560

                            Najlepiej zacząć przebywać w towarzystwie dziewczyn, jakoś się wkręcić, wtedy zacznie Ci być łatwiej. Zacznij uprawiać sport, to pomoże CI podnieść Twoją samoocene i pewność siebie.

                            Skomentuj

                            • michalmust
                              Ocieracz
                              • May 2013
                              • 106

                              Dzięki.
                              Każdy mężczyzna lubi słodycze, ale tylko prawdziwi mają odwagę się do tego przyznać.

                              Skomentuj

                              • Sollat
                                Erotoman
                                • Feb 2010
                                • 629

                                Zacznij uprawiać sport, to pomoże CI podnieść Twoją samoocene i pewność siebie.
                                Absolutnie nie widzę związku.
                                https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

                                Skomentuj

                                Working...