W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Marzenia erotyczne, które zdecydowanie chcę spełnić

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mr. Nobody
    Świętoszek
    • Aug 2009
    • 25

    A ja miałbym ochotę znaleźć się w środku kanapki, kobieta czuje mnie w środku, a ja jej partnera. Wiem, teraz mnie ukrzyżujecie...

    Skomentuj

    • misiany
      Świętoszek
      • May 2007
      • 1

      Wakacje, Polskie morze, ja młody, ona młoda, plaża, wydmy, noc, koc.

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5252

        Mr. Nobody - zgadaj się z Rojzą, Ona chyba najbardziej lubi klimaty typu "lucky pierre".

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • demo1988
          Świętoszek
          • May 2010
          • 2

          ja chciał bym to zrobic z kims z rodziny i z moja sąsiadka

          Skomentuj

          • malinka:)
            Świętoszek
            • May 2010
            • 25



            A mi się marzy ,żeby ktoś zaplanował"porwanie" i w wielkim busie mnie rżnął na maksa Marzy też mi się seks z dziewczyną lub trójkącik Lubię z moim narzeczonym eksperymentować. Często bawimy się w gwałt. Lubię jak wtedy głęboko we mnie wchodzi Chciałabym też patrzeć na innych jak się bzykają

            Skomentuj

            • red_painterka
              Perwers
              • Sep 2009
              • 997

              Klapsy, bicie pejczem, przeklinanie, ciągnięcie za włosy, wytrysk na twarz, wytrysk na piersi, wytrysk do buzi, wytrysk do oka, ostry seks z dużą ilością 'suk' i 'rżnij mnie', albo 'fuck me', ostra palcówka, ostra mineta, kajdanki, DP, 2m+k, 2k+m, deep throat, S&M, udawany gwałt, gang bang, 2k, seks w stroju pielegniarki, seks w stroju francuskiej pokojówki, seks w mundurku szkolnym, seks w ubraniu, seks w namiocie, seks w jeziorze, seks w pociągu, seks na pksie, seks w gabinecie ginekologicznym, nagrywanie erotycznego DVD, zakładanie prezerwatywy ustami, całowanie się z dziewczyną na imprezie, przygodny seks, seks za pieniądze, anal, z pupy do buzi, z buzi do pupy, 69,96, wibratory ... wszystko to, do czego byłam nastawiona konserwatywnie, trzeba być otwartym na nowości :< - cholera, muszę zdązyć do 2012! :
              0statnio edytowany przez red_painterka; 16-05-10, 12:43.
              Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

              Ignorance is bliss.

              Skomentuj

              • ankka84
                Erotoman
                • Feb 2009
                • 491

                o sama chetnie bym popatrzyla z moja wife jak parka sie bzyka na naszych oczach
                pewnie w przyplywie podniecenia chcialabym dolaczyc-ale to juz pozostawiam w sferze fantazji ktore powinny pozostac nie zrealizowane raczej

                Skomentuj

                • totgeliebt
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Feb 2007
                  • 263

                  ostatnio te dwa sie pojawily
                  1. seks w wibratorem/plugiem/dildo w tyłeczku
                  2. Kończenie w dupce

                  Skomentuj

                  • yoji
                    Świętoszek
                    • Jan 2010
                    • 5

                    Bondage -

                    Jestem ubezwłasnowolniony, a partnerka funduje mi handjoba, nadal, po wytrysku i pieści mojego penisa ręką aż do następnej ejakulacji.

                    Mniej więcej tak, jak na tym nagraniu - http://www.empflix.com/view.php?id=56293
                    0statnio edytowany przez Kata; 17-05-10, 21:39.

                    Skomentuj

                    • spacemonkey
                      Świntuszek
                      • Nov 2009
                      • 88

                      Potrójna penetracja!

                      Skomentuj

                      • marvick_75
                        Świntuszek
                        • Feb 2010
                        • 59

                        w ostatnim czasie musze stwierdzic ze kierunek damskiej dominacji typu piss licking ass musi zostac obrany tylko troche jest ciezko jest to zorganizowac ze wzgledu na duze prawdopodobienstwo odrzucenia propozycji...no
                        .........nylon fetish fan........

                        Skomentuj

                        • julianna
                          Banned
                          • Dec 2006
                          • 1036

                          Napisał yoji
                          Bondage -

                          Jestem ubezwłasnowolniony, a partnerka funduje mi handjoba, nadal, po wytrysku i pieści mojego penisa ręką aż do następnej ejakulacji.

                          Mniej więcej tak, jak na tym nagraniu - http://www.empflix.com/view.php?id=56293
                          no nieźle, robi wrażenie....


                          ....wydepilowany do zera facet...

                          Skomentuj

                          • (nie)przecietny
                            Świntuszek
                            • May 2009
                            • 50

                            Większośc moich fantazji udało mi się spełnic, ale jest jedna która ciągle pozostaje w sferze marzeń

                            Chciałbym kochac się z kobietą totalnie dominującą, która kazałaby mi spełniac jej wszystkie zachcianki, wzięłaby sprawy wyłącznie w swoje ręce.
                            Ja byłbym jej "niewolnikiem" i niemiałbym nic do powiedzenia.
                            Coś ocierające się o klimaty BDSM...
                            Aby być wielkim mistrzem, musisz uwierzyć, że jesteś najlepszy. Jeżeli nie jesteś, udawaj że jesteś.

                            Skomentuj

                            • glizdziarz
                              Banned
                              • Sep 2005
                              • 1981

                              Seks ludyczny jak u Nienackiego w "Raz w roku w Skiroławkach"

                              Skomentuj

                              • red_painterka
                                Perwers
                                • Sep 2009
                                • 997

                                Od dzisiaj rozpoczynam realizację wszystkich marzeń, które wymieniłam we wcześniejszym poście
                                Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

                                Ignorance is bliss.

                                Skomentuj

                                Working...