W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pocałunek z języczkiem z zaskoczenia

Collapse
X

• Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chondryt
    Świętoszek
    • Apr 2011
    • 16

Pocałunek z języczkiem z zaskoczenia

Drodzy Panowie, przeżyliście kiedyś sytuację, kiedy dziewczyna całuje Was z języczkiem z zaskoczenia, gdy się najmniej tego spodziewaliście? Chodzi mi o sytuację, gdy koleżanka ze studiów nagle Was całuje na imprezie lub koleżanka z pracy całuje Was podczas (przerwy w) pracy. Jeśli tak, opiszcie proszę taką sytuację. Oczywiście Panie też mogą pisać, gdy z zaskoczenia pocałowały nieśmiałego kolegę. Myślę, że takie sytuacje są na tyle rzadkie, że warto o nich opowiedzieć, jeśli się przytrafiły.
  • Deszczowy
    Super Administrator
    • Jan 2005
    • 145

chondryt to zależy jakie masz koleżanki czy udało Ci się tego doświadczyć?

Skomentuj

• Kalilah
      Administrator
      • Mar 2012
      • 2704

Ja jestem za to panią będącą całowaną z zaskoczenia przez inne panie. Ale ja to akurat lubię, szczególnie jak jestem rozluźniona po pijaku
      My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

Regulamin forum

Skomentuj

• chondryt
        Świętoszek
        • Apr 2011
        • 16

Napisał Deszczowy
        chondryt to zależy jakie masz koleżanki czy udało Ci się tego doświadczyć?
        Mnie osobiście nie, ale podczas studiów nieraz widziałem takie przypadki. Raz na przykład to kolega, taki blondynek był ofiara. Dziewczyna niby z nim gada, żeby uśpić jego czujność i nagle namiętny buziak z jej strony. Kolega był bardzo zaskoczony, ale i zadowolony. Ale nic nie przebije drugiej sytuacji. Chłopak był wysoki, ale i z tym pomysłowa koleżanka sobie poradziła. Powiedziała, że chce mu coś powiedzieć na ucho, a kiedy ten się przychylił, nakierowała jego głowę, żeby ich usta się zetknęły, no i wepchnęła mu język. Ta druga sytuacja to taki hardcore trochę, ale działo się to na imprezie po alkoholu rzecz jasna.

Skomentuj

• chondryt
          Świętoszek
          • Apr 2011
          • 16

Napisał Kalilah
          Ja jestem za to panią będącą całowaną z zaskoczenia przez inne panie. Ale ja to akurat lubię, szczególnie jak jestem rozluźniona po pijaku
          To też fajnie.

Skomentuj

Working...