W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Sposoby na za dużego...

Collapse
X

• Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Azul
    Perwers
    • Jan 2022
    • 938

Sposoby na za dużego...

Post o temacie, którego nie znalazłam. Tak, grzecznościowy, osoba, w imieniu której tutaj pytam, nie ma pojęcia, że się Was radzę.

Jest chłopak i jest dziewczyna, dla której on (zszokowany) okazał się na tyle duży, że ona ma obawy. Początek znajomości, nie chcą się spieszyć, nie mają dużego doświadczenia.

Jakie macie sposoby na przygotowanie jej na większy rozmiar penisa? Nie wymagają pośpiechu, mogą być psychologiczne, fizyczne, naprawdę wszelakie. Nawet wchodzenie raz na tydzień po 1 cm
    Na pewno ma znaczenie w trakcie zbliżenia:
    - atmosfera
    - ewentualne rozluźniacze alko, ale bez przesady
    - miejsce, intymne, bez widzów...
    - dodatkowe gadżety - może polecicie coś konkretnego, jakąś markę, albo "domowe sposoby"?

Jestem ciekawa wszelkich pomysłów
    0statnio edytowany przez Azul; 11-06-24, 18:10.
    Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.
  • Kajko13
    Świntuszek
    • Apr 2024
    • 66

Jak to mówią jak się popieści to się zmieści. Więc zaczął bym od tego.

Skomentuj

• Azul
      Perwers
      • Jan 2022
      • 938

No tak, spodziewałam się
      Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

Skomentuj

• on91
        Świętoszek
        • Jun 2024
        • 18

Pieszczoty
        Dotykanie
        Mila atmosfera
        Obcowanie z wiekszym ogolnie

Skomentuj

• hezrox
          Ocieracz
          • Sep 2010
          • 105

Prochu nie wymyślimy, pieszczoty pieszczoty, poznawanie siebie, obcowanie nawzajem ze swoimi ciałami, zapewnienie spokoju i wolnych kroków, im bardziej rozluźniona i nakręcona partnerka, tym lepiej. Przede wszystkim wyzbyć się stresu, że nie idzie, że ciężko, że to długo trwa... Stres wszystko utrudnia.
          Spójrz w niebo - jaka niewykorzystana przestrzeń...

Skomentuj

• Azul
            Perwers
            • Jan 2022
            • 938

Zgadzam się z przedmówcami, też jak na razie nic nowego nie wymyśliłam. Może ktoś z Was miał jakieś swoje specjalne sposoby, albo anegdoty, z których można zaczerpnąć pomysły? Dziewczyny, a Wy?

Skomentuj

• nienastolatek
              Seksualnie Niewyżyty
              • Mar 2013
              • 340

Niech najpierw zaprasza kolegę z mniejszym, żeby trochę miejsca zrobił

Skomentuj

Working...