W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Sześcian

Collapse
X
 
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts
 • Raybanan
  Świętoszek
  • Apr 2024
  • 19

  Sześcian

  „Wyobraź sobie sześcian, a w nim tapczan. Złota klatka i pośrodku Ty…”

  W tym sześcianie nie ma okien. Są tylko drzwi, które otworzą się tylko wtedy gdy spiszesz się wystarczająco dobrze, ale jeszcze o tym nie wiesz.

  Czujesz w powietrzu zapach ciężki i słodki. Nie widzisz nic choć oko wykol. Słyszysz rytmiczną muzykę graną na kongach. Tak naprawdę nie wiesz jak i w jakich okolicznościach się tu znalazłeś.

  Powoli dociera do Ciebie, to co się dzieje. Dociera do Ciebie też, to, że jesteś zupełnie nagi. Choć, to irracjonalne wyczuwasz, ze nie jesteś w tym sześcianie sam.

  Nagle czujesz czyjś ciepły oddech na karku i dotyk koniuszków palców na ramionach. Chciałbyś jakoś zareagować, ale jesteś sparaliżowany sytuacją w której się znalazłeś. Na razie możesz tylko przyjmować, to co „ktoś” dla Ciebie przyszykował.

  Dłonie uzbrojone w delikatne palce przesuwają się z ramion w dół do opuszków palców i znów w górę. Nagle uświadamiasz sobie, że jest jeszcze ktoś, bo od bioder do czubków palców u stóp przesuwa się kolejna para dłoni. Te dłonie są zupełnie inne. Duże i szorstkie…

  Wiesz już, ze złotą klatkę dzielisz z nią i z nim.

  Jesteś przerażony i ciekawy co dalej się stanie…
Working...