W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Kolczyki w sutkach - Pytanie do Kobiet

Collapse
X

• Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • switcher
    Świętoszek
    • Jun 2023
    • 16

Kolczyki w sutkach - Pytanie do Kobiet

Witam,

Ostatnimi czasy coraz wiecej widzi sie w internecie kobiet z przebitymi, zakolczykowanymi sutkami. Podoba mi sie to strasznie jako facetowi.
    Pytanie do kobiet, ktora z was ma, jakie uczucie przy codziennym uzytkowaniu, czemu to zrobilyscie, jak z bolem w trakcie robienia kolczyka
    Licze ze jakas kobieta ktora ma lub miala cos ciekawego i madrego powie

Pozdro i milego wieczoru wszystkim !!
  • on91
    Świętoszek
    • Jun 2024
    • 27

Hej
    Nie jestem kobietą,ale moja zona ma owe kolczyki tj sztangi w sutkach.
    Po pytaniach twierdziła ze normalnie kolczyk jak kolczyk. Jesli chodzi o próg bolu to moja zona ma wysoki ale troche to boli. Twierdziła ze przekute na zasadzie raz ale szybko bez cyrtolenia.
    Potem trzeba uważać na rope jaka sie wydziela i dbać o higiene.
    A zrobila to dlatego ze chciala ucho po raz kolejny dziurawić a sywierdzilem zeby na cyckach zrobila i zrobila.

​​

Skomentuj

• Demonia
      Świętoszek
      • Jun 2024
      • 12

Swoje kolczyki mam od 4 lat, zawsze mi się podobały, a moje brodawki sutkowe nie były nigdy bardzo wrażliwe dlatego lubiłam (i lubię) mocniejsze pieszczoty z gryzieniem włącznie. Ból przy przekłuwaniu to dla mnie jakieś 3/10, po jakiejś godzinie dopiero zaczęłam odczuwać ciepło i bardziej rozlany ból, ale to nie było nic strasznego. Nie były jakieś problematyczne w pielęgnacji, ale nawet przy zagojonych zahaczenie o ręcznik czy koronkę jest równie nieprzyjemne jak w trakcie gojenia. Oczywiście higiena nawet zagojonych równa się myciu ich patyczkiem 2xd. Mam wrażenie, że kolczyki uwrażliwiły trochę moje brodawki sutkowe, ale może sobie wmawiam niemniej stanowią śliczną ozdobę i fajne urozmaicenie w łóżku, początkowo partnerzy zwykle troche sie obawiają czy nie sprawiają mi bólu i na ile mogą sobie pozwolić przy tej ozdobie. Przy codziennym "użytkowaniu" nie dają żadnych doznań, trzeba tylko pamiętać żeby nie zahaczyć no i kulki czasem lubią się gubić

Skomentuj

Working...