W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co sądzicie o biżuterii u faceta?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adri
    Świętoszek
    • Apr 2007
    • 32

    Co sądzicie o biżuterii u faceta?

    Pytanie skierowane do obu płci... Interesuje mnie co sądzicie o biżuterii dla facetów i jak faceci w tym wyglądają... liczą się łańcuszki, branzoletki, obrączki, no i kolczyki...
  • Abegan
    Erotoman
    • Sep 2006
    • 591

    #2
    Łańcuszki - tak.
    Branzoletki - mogą być, oby dobrze dobrane.
    Obrączki - po ślubie jak najbardziej, wcześniej nie.
    Kolczyki - nie.
    Abegan

    Skomentuj

    • e-rotmantic
      Perwers
      • Jun 2005
      • 1556

      #3
      Jeśli ktoś nosi biżuterię, to albo jest kobietą, albo męską cipą i jak dla mnie, to takiego kolesia żadna skóra, metal, łysa pała ani tatuaże nie uczynią facetem.

      Skomentuj

      • Hex
        Świętoszek
        • May 2006
        • 25

        #4
        ja uwielbiam zegarki
        Czasami myślę...ale tylko czasami

        Skomentuj

        • ramka
          Ocieracz
          • Feb 2005
          • 181

          #5
          Nie podobają mi się mężczyźni obwieszeni łańcuchami, sygnetami i takiego typu bizuterią.

          Dobry zegarek, obrączka [przed i po ślubie], okulary - tak.

          Aczkolwiek podoba mi się biżuteria, typu koraliki w stylu hawajskim
          Somethin' about us I've got to say, somethin' is between us anyway

          Skomentuj

          • Yoshua
            Perwers
            • Mar 2007
            • 1374

            #6
            Napisał e-rotmantic
            Jeśli ktoś nosi biżuterię, to albo jest kobietą, albo męską cipą i jak dla mnie, to takiego kolesia żadna skóra, metal, łysa pała ani tatuaże nie uczynią facetem.

            ee lol? nawet gdyby byl to jakis gustowny [dobrany, pasujace itd.] prezent od jego dziewczyny? zegarek, obraczka czy tam sygnet? ja bym czegos takiego nie wstydzil sie nosic.
            twoje podejscie smiesznym mi sie zdaje.
            " - Fajny masz korek od wanny.
            - Taki tam...
            - ...Ale gra empetrójki"

            Skomentuj

            • e-rotmantic
              Perwers
              • Jun 2005
              • 1556

              #7
              Napisał Aneczkofil
              ee lol? nawet gdyby byl to jakis gustowny [dobrany, pasujace itd.] prezent od jego dziewczyny? zegarek, obraczka czy tam sygnet? ja bym czegos takiego nie wstydzil sie nosic.
              twoje podejscie smiesznym mi sie zdaje.
              Zapomniałem o obrączce i zegarku, który sam noszę. Obrączki nie noszę, ale już niebawem... Pozostałe odpadają. Jeśli dziewczyna prezentuje swojemu ukochanemu inną biżuterię, to spodziewa się, że on będzie ją nosił, a skoro tak, to akceptuje fakt, że nie związała się z facetem, bądź też jest tego nieświadoma.

              Skomentuj

              • viper_88
                Erotoman
                • Mar 2005
                • 417

                #8
                Z biżuterii, jako takiej, noszę jedynie srebrne, okrągłe kolczyki i srebrny naszyjnik z pierwszą literą mojego imienia od mojej przyjaciółki. Muszę przyznać, że mimo tego faktu, nie czuję się żadną "męską cipą". Co więcej, powiem, że bardzo mi się to podoba i nie miałbym nic przeciwko noszenia jakiegoś sygnetu.

                Skomentuj

                • dziamdziam
                  Świętoszek
                  • Apr 2007
                  • 39

                  #9
                  tylko to co konieczne (obrączki, łańcuch, sygnet klubu itd...)
                  TO CO MI SIĘ PODOBA W KOBIETACH TO ONE SAME...

                  Skomentuj

                  • angel
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Aug 2006
                    • 189

                    #10
                    Żadnej złotej bizuterii, to przede wszystkim.
                    Poza tym toleruję zegarek, jakis kolczyk, koraliki.. oczywiście co za dużo to niezdrowo, pamietajcie panowie :]

                    Skomentuj

                    • logimen

                      #11
                      Lancuszek - owszem
                      Banzoletka - dobrze dobrana i tylko srebrna
                      Kolczyki - nie
                      Obraczka - po slubie, chyba ze ktos sie od lasek nie moze opedzic to moze przed slubem

                      Zegarek to wiadomo ze TAK.

                      Osobiscie nie nosze zadnej bizuterii.

                      Skomentuj

                      • lawlessness
                        Erotoman
                        • Aug 2006
                        • 504

                        #12
                        Zależy jaka. Jakiś łańcuszek, czy zegarek, może kolczyk w brwi, nawet, nawe,
                        Ale np diadem czy złota kolia to już raczej nie przejdzie
                        Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

                        Skomentuj

                        • angel
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Aug 2006
                          • 189

                          #13
                          Napisał lawlessness
                          Zależy jaka. Jakiś łańcuszek, czy zegarek, może kolczyk w brwi, nawet, nawe,
                          Ale np diadem czy złota kolia to już raczej nie przejdzie
                          Rozwalił mnie ten diadem no, ale zgadzam sie. Faceci, nie noście diademów! Nie chcemy, żebyście wyglądali jak..czarodziejki z księżyca a tak na serio to złota kolia u chłopaka to już też szczyt....

                          Skomentuj

                          • adri
                            Świętoszek
                            • Apr 2007
                            • 32

                            #14
                            Spoko, myślałem że będzie gorzej, sam nosze łańcuch srebny oraz branzoletkę do kompletu, nakładam też czasami obrączke ze stali oraz inną branzoletkę ze skóry i srebra ale tylko od okazji, zegarek mi sie znudził a kolczyk mam zamiar zrobić w brwi, ale na ten temat wszyscy wkoło sie burzą.... dzięki za odpowiedzi...

                            Skomentuj

                            • Yoshua
                              Perwers
                              • Mar 2007
                              • 1374

                              #15
                              Jeśli dziewczyna prezentuje swojemu ukochanemu inną biżuterię, to spodziewa się, że on będzie ją nosił(...)
                              wydaje mi sie, ze to jest tez tak, ze ona prezentuje biuzterie jemu raczej po tym jak juz sie dobrze znaja i watpie by dziewczyna sprezentowala cos, z czym od poczatku by wiedziala, ze nie podejdzie w jego gusta.
                              wiec wtedy nawet taka inna bizuteria jest jak dla mnie dopuszczalna. ich/jego rzecz co bedzie nosic
                              " - Fajny masz korek od wanny.
                              - Taki tam...
                              - ...Ale gra empetrójki"

                              Skomentuj

                              Working...