Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Problemy seksualne
Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 24-08-06, 10:58   #1
GigglY
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Postów: 2
Czy poprzez robienie minetki albo loda mozna zarazic sie HIV'em lub innym syfem?
Witam! Ostatnio trapi mnie pewnie pytanie. Otóż zastanawiam sie czy poprzez robienbie minetki albo loda mozna zarazic sie HIV'em albo jakims innym syfem. W ogóle chodzi mi o kontakt jamy ustnej z narządami płciowymi. Jezeli dla kogos to pytanie wydaje sie absurdalne, to prosze niech ze mnie nie smieje, bo raczej jestem poczatkujacy w tych sparawch
Prosze o odpowiedz!
GigglY jest offline  
Old 24-08-06, 11:10   #2
Raine
Administrator
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: Wielkopolska
Postów: 5 246

Płeć: Mezczyzna
Nikt się z Ciebie nie śmieje - jak widzisz.

Oczywiście, jest możliwość zarażenia się wirusem HIV przy seksie oralnym - ślina uznawana jest za bezpieczną (żeby się zarazić, musiałbyś wypić jej kilka wiader ;>), natomiast nietrudno wyobrazić sobie niewielką rankę na języku etc. Jak jest z krwią - chyba sam wiesz najlepiej.
__________________

To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




Regulamin Forum.
Raine jest offline  
Old 24-08-06, 11:11   #3
GigglY
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Postów: 2
No dobrze ale czy po takim zabiegu mozna spokojnie przelknac swoja sline?
GigglY jest offline  
Old 24-08-06, 11:15   #4
Raine
Administrator
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: Wielkopolska
Postów: 5 246

Płeć: Mezczyzna
Powiem tak:
Ogólnie ryzyko zarażenia się podczas minety/loda jest niewielkie. Znacznie mniejsze niż przy substancjach typu krew, sperma etc.

Myślę, że najlepiej na początku znajomości po prostu zrobić razem test. W dzisiejszych czasach to chyba nikogo nie zdziwi.
__________________

To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




Regulamin Forum.
Raine jest offline  
Old 10-10-06, 20:27   #5
JOKER
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Wrocław
Postów: 6

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Raine
Nikt się z Ciebie nie śmieje - jak widzisz.

Oczywiście, jest możliwość zarażenia się wirusem HIV przy seksie oralnym - ślina uznawana jest za bezpieczną (żeby się zarazić, musiałbyś wypić jej kilka wiader ;>), natomiast nietrudno wyobrazić sobie niewielką rankę na języku etc. Jak jest z krwią - chyba sam wiesz najlepiej.
Nie wiem czy się nie naraże, ale chciałbym zwrócić uwage że pytanie dotyczyło "minety" (nie lubie tego określenia),a nie całowania, więc nie chodzi o śline ale o kontakt z innymi płynami ustrojowymi, więc możliwość zakażenia jest większa niż przy całowaniu.
JOKER jest offline  
Old 10-10-06, 20:48   #6
damianski
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Miasto: ostrowiec!!!
Postów: 94

Płeć: Mezczyzna
nie chcem siać popeliny ale chyba gdzieś czytałem czy słyszałem że w takim wypadku jest bardzo duze ryzyko zakażenia ale jak juz wspomniałem nie jestem tego pewien.
damianski jest offline  
Old 10-10-06, 20:55   #7
KrzysiekV
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Venice IT
Postów: 150

Płeć: Mezczyzna
Ogolnie u osoby przyjmujacej plyny ryzyko jest wieksze. U kobiety przy zwyklym stosunku 6 razy wieksze niz u mezczyzny. To samo z minetka, lodem. Jesli cos bierzez do ust, a masz tam rane, chcby mala, to wszystko moze sie dostac do krwi.

Radze uprawiac seks z osoba godna zaufania. No i mozna sie przebadac, jak to juz zostalo powiedziane.
__________________
Prosze nie pisac mi o bledach ortograficznych.
KrzysiekV jest offline  
Old 10-10-06, 22:56   #8
_leon_
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Postów: 52
ale wydaje mi sie ze jak sie robi minetke to mozna sie zarazic hifem poniewaz polyka sie nie sline partnerki tylko wlasnie ta wydzieline w ktorej jet wirus
__________________
-------------
_leon_ jest offline  
Old 11-10-06, 11:26   #9
Dan
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2006
Postów: 44

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał viktoor
ale wydaje mi sie ze jak sie robi minetke to mozna sie zarazic hifem poniewaz polyka sie nie sline partnerki tylko wlasnie ta wydzieline w ktorej jet wirus
doladnie tak jak mowisz poniewa wirusem HIV mozna sie zarazic droga plciowa... a przeciez lizanie narzdow plciowych kobiety to wiadomo co
Dan jest offline  
Zamknięty Temat
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Problemy seksualne

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:36.
   Archiwum