W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ostre ruchanko [anal / scat]

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Alina007
    Świętoszek
    • May 2006
    • 41

    Ostre ruchanko [anal / scat]

    Rok temu na wakacjach poznalam świetnego chłopaka... nie było to typ wrażliwego chłoptasia tylko ogiera, miał dziewczyne, ja miałam chłopaka i tolerowaliśmy to
    Spędziliśmy razem dwa tygodnie poniewaz nsi rodziace przyjaźnili sie. Pływaliśmy nad jeziorem, opalaliśmy się, paliliśmy ognisko jednym słowem dogadywaliśmy się, ale nie było mowy o jakimkolwiek zblizeniu miedzy nami. Pewnego dnia poszliśmy na spacer, zaczeło padać zmokliśmy poniewaz do domu dzieliło nas okolo 2 km i zanim zdołaliśmy sie dostac do domków nie została z nas sucha nitka. Poszliśmy do niego. Rozebraliśmy sie i weszliśmy w ciepłe i miękkie ręczniki i popijaliśmy gorące kakao. nagle on spojrzal na mnie. Nie mogłam sie oprzec. wskoczylam w jego ramiona i zaczelismy to robić... było wspaniale! postawiliśmy na anal poniewaz nie mielismy gumek a miałam dni płodne, wiedzialam ze to bardzo niebezpieczne ale ciaza byłaby jeszcze gorsza. Pieścił moje ciało namietnie, najpierw mnie lizał a potem ja jego... wydawałoby się ze myślimy o tym samym i pragniemy tego samego... najbardziej w mej pamieci utkwilo jedno zdazenie..kiedy poprosił mnie zebym zesrała się na jego pałe.. zrobiłam jak chcial... na jego fiucie pojawiły się brazowe falujące bruzdy gówna ale go to podniecało... jego wielkie ciemne oczy błyszczały było rozkosznie! nigdy nie zapomne tamtego wieczoru. Umowiliśmy sie ze nikomu nie poweimy co miedzy nami zaszło. Nadal chodze z moim chłopakiem i jestem szczęśliwa. Ona pewnie tez jest cały czas z tą samą dziewczyną. Bardzo się ciesze poniewaz tego lata w sierpniu tez sie zobaczymy... moze powtorzymy naszą przygodę? Kto to wie ... ;]
  • Spongebob
    Świntuszek
    • Apr 2006
    • 57

    #2
    troszke naciągana ta historyjka, ale może być ;]
    If you want to be my friend, take my penis in your hand!

    Skomentuj

    • BlackPussy
      Erotoman
      • Jul 2005
      • 640

      #3
      Napisał Alina007
      ...kiedy poprosił mnie zebym zesrała się na jego pałe.. zrobiłam jak chcial... na jego fiucie pojawiły się brazowe falujące bruzdy gówna ale go to podniecało... jego wielkie ciemne oczy błyszczały było rozkosznie!

      bleeeeeeee

      Kobieta jest jak lilia
      subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

      ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

      Skomentuj

      • Alina007
        Świętoszek
        • May 2006
        • 41

        #4
        moze to tak brzmi głupio ale jezeli kogoś kochacie to chyba nie brzydzicie sie jego kupą? Nie mowie w tym wypadku o sobie bo to co zaszło pomiedzy mną a Grześkiem było tylko przygodą i nie podchodze do tego poważnie jakos. Ale pomyślcie o tym. bo przeciez fajnie jest poczuc ciepełko ;] jezeli ktoś z was się na to zdecyduje to proszę o skontaktowanie sie zemna ;] chętnie wysłucham jakie wrazenia ;] pozdrawiam

        Skomentuj

        • TRS Broskow
          Perwers
          • Dec 2005
          • 961

          #5
          Napisał Alina007
          moze to tak brzmi głupio ale jezeli kogoś kochacie to chyba nie brzydzicie sie jego kupą?
          To chyba zależy od sposobu „zaserwowania” i od sytuacji.
          Myślę że nie masz co liczyć na znalezienie entuzjastów tego typu zabaw na tym forum, „wszyscy” cię równo „zjadą”
          Napisał Alina007
          Ale pomyślcie o tym. bo przeciez fajnie jest poczuc ciepełko ;]
          Ciepło ciepelkiem, ale co z zapachem?

          I coś na temat:

          Skomentuj

          • Czarodziejka
            Perwers
            • Sep 2005
            • 963

            #6
            Mamo moja, to kolejne opowiadanie z cyklu : po co to przeczytałam?
            ogólnie ta tematyka mi się nie podoba.

            Skomentuj

            • piegusek
              Seksualnie Niewyżyty
              • May 2006
              • 265

              #7
              alina tys juz pewnie wszystkiego w sexie sprobowala i dlatego teraz masz jazdy ponzej pasa,no wes kobiecino bez przesadyzmu a woskowine zjego uszu tez jesz,zlizujeszbrud z jego ciala,delektujesz sie spikami i kozami z nosa nobo uzyty po nim papier toaletowy napewno zlizujesz

              Skomentuj

              • Alina007
                Świętoszek
                • May 2006
                • 41

                #8
                jezu ludzie! nie przesadzajcie tak! a moj chłopak nic nie wie o tym zdazeniu. Pisze o tym tylko dlatego, poniewaz pisze to w miare anonimowo. a co do woskowyny z uszu to czemu nie? taki nowy ferysz

                Skomentuj

                • BlackPussy
                  Erotoman
                  • Jul 2005
                  • 640

                  #9
                  wow...zdumiewający ten twoj fetysz

                  Kobieta jest jak lilia
                  subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

                  ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

                  Skomentuj

                  • Spongebob
                    Świntuszek
                    • Apr 2006
                    • 57

                    #10
                    Napisał Alina007
                    ...a co do woskowyny z uszu to czemu nie? taki nowy ferysz
                    Fajny fetysz a co powiesz na romantycznym dłubaniu w nosie?
                    If you want to be my friend, take my penis in your hand!

                    Skomentuj

                    • BlackPussy
                      Erotoman
                      • Jul 2005
                      • 640

                      #11
                      to jeszcze przejdzie...gorzej jak ktos wyjada brud spod paznokci albo wylizuje brud miedzy palcami od nog

                      Kobieta jest jak lilia
                      subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

                      ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

                      Skomentuj

                      • Rojza Genendel

                        Pani od biologii
                        • May 2005
                        • 7704

                        #12
                        Moim zdaniem opowiadanie nie jest złe, z tym że słownictwo mogłoby być bardziej subtelne.
                        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                        Skomentuj

                        • sinuhe
                          Świntuszek
                          • Dec 2005
                          • 81

                          #13
                          ten scat to taki light,moze to obrzydliwe,nie wiem nie probowalem, najwazniejsze to to co ludziom sprawia przyjemnosc. Alina moze jakis prywatny kontakt? Moze pokazesz mi miłość nieznaną?:d

                          Skomentuj

                          • Spongebob
                            Świntuszek
                            • Apr 2006
                            • 57

                            #14
                            Napisał BlackPussy
                            to jeszcze przejdzie...gorzej jak ktos wyjada brud spod paznokci albo wylizuje brud miedzy palcami od nog
                            Może to Alinie też się spodoba
                            If you want to be my friend, take my penis in your hand!

                            Skomentuj

                            • Alina007
                              Świętoszek
                              • May 2006
                              • 41

                              #15
                              Spongebob! Lepiej umyj swoje śmierdzące jajka Ludzie nie pisałam tutaj tego zebyście teraz po mnie jechali ;| coś tu nie gra. Myslałam ze na tym forum są poważni ludzie...

                              Skomentuj

                              Working...