Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > SEKS
Odpowiedz

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 22-02-13, 20:46   #51
DarthGreg
Świętoszek

Miasto: Stolyca

Ciekawy temet. Nawet bardzo.
Często o tym myślę i nawet rozmawiamy z moją Panią na ten temat. Fantazjując w trakcie seksu.
Ma wtedy zaj...y orgazm jak nigdy:-). Nie powiem mnie też to podkręca :-).

A czy zrealizujemy to - nie wiem na razie brakuje mi i połówce odwagi.
Choć jest oraz bliżej do tego:-)
Old 24-02-13, 01:48   #52
Sally
Ocieracz

Dzisiaj byłam z moją partnerką na Lady's Night. Było cudownie :-)
Sally jest offline   Reply With Quote
Old 30-06-13, 00:29   #53
sinusoida
Seksualnie Niewyżyty

Miasto: Warszawa

wyciągam wątek na wierzch - czy ktoś w warszawie był i może polecić któryś z klubów? ja myślę o klubie "lava". znudziło mi się bezowocne szukanie kogoś do trójkąta i chyba skoczę na głęboką wodę

mam też konkretne pytanie do praktykujących - o ile w ogóle ktoś się trafi - czy tam się chodzi nago lub w bieliźnie tylko zaraz po wejściu? powyższe opowieści na to wskazywały, ale jakieś takie mało realne mi się wydawały. bo nie wiem czy mam starac się efektownie ubrać, czy sukienka i tak natychmiast pójdzie w odstawkę?
sinusoida jest offline   Reply With Quote
Old 30-06-13, 00:31   #54
radzio_z
Erotoman

To ja już bardziej polecę Ci Usta Club.
Old 30-06-13, 01:54   #55
sinusoida
Seksualnie Niewyżyty

Cytat:
Napisał radzio_z Zobacz post
To ja już bardziej polecę Ci Usta Club.
radziu, a mogę prosić o bardziej rozbudowaną wypowiedź? dlaczego, czym się różnią te dwa miejsca, jak to w ogóle wygląda?
Old 04-07-13, 02:06   #56
Justine&Czeslav
Świętoszek

Miasto: Wroc

Cieszę się, że wątek akurat teraz został odświeżony. Bardzo chcielibyśmy spróbować otworzyć związek, albo w klubie albo w trójkącie z kobietą lub mężczyzną, para też wchodzi w grę. Jesteśmy głodni nowych doświadczeń i otwarci na nowe możliwości. Jednak bardzo się wstydzimy i nie wiemy jakie to może mieć konsekwencje dla naszego związku. Czy nadal będziemy się kochać, czy będziemy sobie ufać i czy któreś z nas nie odejdzie bo pozna coś lepszego. Mamy jednak nadzieję, że nie. Dlatego chciałabym prosić Was o kontakt na priv, może ktoś nam pomoże, poprowadzi i powie, jak zacząć. Z góry dziękuję za wszelkie wiadomości
Justine&Czeslav jest offline   Reply With Quote
Old 04-07-13, 09:51   #57
paul_78
Erotoman

Cytat:
Napisał Justine&Czeslav Zobacz post
Jednak bardzo się wstydzimy i nie wiemy jakie to może mieć konsekwencje dla naszego związku.
Jeśli nie wiecie, jakie to może mieć konsekwencje, to nie jest zabawa dla Was.
drugie ciągnie je ku górze!
paul_78 jest offline   Reply With Quote
Old 04-07-13, 11:58   #58
sinusoida
Seksualnie Niewyżyty

Cytat:
Napisał paul_78 Zobacz post
Jeśli nie wiecie, jakie to może mieć konsekwencje, to nie jest zabawa dla Was.
dokładnie to pomyślałam! albo się jest na tym etapie mentalnie, albo nie.
Old 04-07-13, 12:23   #59
Pios
Świntuszek

Miasto: Wa-wa

To prawda obie strony powinny być na tym poziomie jeśli chcą się w to bawić.
Ja byłem kilka razy w klubie Usta.
Sinusoida jeśli będizesz miała jakieś pytania odnośnie klubu i zachowania to pisz na priv.

Pozdrawiam
Pios jest offline   Reply With Quote
Old 04-07-13, 19:43   #60
radzio_z
Erotoman

Lava Club w tygodniu to Vero Club czyli klub gejowski. Oczywiście to o niczym nie przesądza, ale w Usta Club byłem kilka razy i wrażenia mam pozytywne. W Lava nie byłem i może nic szczególnego temu klubowi zarzucić nie można, ale slyszałem że niekiedy imprezy tam nie wypalają...frekwencja.
Old 04-07-13, 23:15   #61
sinusoida
Seksualnie Niewyżyty

dziękuję za odpowiedzi!

radziu - akurat mnie nie przeszkadza, że lava club jest gejowski w tygodniu, za to o ustach słyszałam, że jest to mało eleganckie miejsce, że taka "stodoła" pośród niczego... nie wiem co o tym myśleć

pios - jutro zasypię cię pytaniami!
Old 05-07-13, 17:01   #62
radzio_z
Erotoman

Czy stodoła? Raczej poprostu domek, jeden z wielu w tamtej okolicy. W środku na mój gust też jest OK.

Jeśli klub spełnia jakiś tam poziom, to resztę tworzą ludzie którzy tam przychodzą. Wiadomo ze zawsze możesz trafić na nieudaną imprezę, ale słyszałem poprostu ze w Lavie zdarzają się problemy z frekwencją.

Usta organizują co jakiś czas imprezę VIP party na którą zapraszają sprawdzonych gości. Dlatego też nie trudniej się na nią wbić, ale jak Ci się uda to impreza na 100% jest udana, bo po pierwsze zawsze jest dużo osób i są do obyte z tematem osoby a nie nowicjusze którzy siądą w kontach i patrzą się co inni zrobią.
Old 28-11-13, 14:39   #63
piotrgr
Świętoszek

Witam ponownie, po dosyć długim czasie. Szkoda że nikt więcej nie pisze o swoich przygodach, przeżyciach w wiadomej tematyce. U mnie niewiele w tej materii, żadnej wizyty klubowej nie było, był tylko mały epizodzik taki domowy, w kameralnych warunkach. Opiszę pokrótce jak było. Otóż był u nas nasz dobry kolega. Siedzieliśmy do późnego wieczora, popijaliśmy dobre winko, oczywiście z umiarem. Co zostało po opróżnieniu winka? otóż właśnie, została butelka. Postanowiliśmy zagrać. Było super chociaż nie rozebraliśmy się do rosołu. My chłopaki do bokserek, moja żonka też do majteczek. Było naprawdę super, atmosfera bardziej podniecająca niż w klubie. Rozbieraliśmy się bardzo powoli, w pewnym momencie żona była w koronkowym staniku, koronkowych majteczkach i rajstopach. Strasznie nas prowokowała, lekko rozchylała nogi, przez majtki i rajstopy lekko prześwitywała dokładnie ogolona muszelka. Po pewnym czasie powiedziała że jest dosyć chłodno i musi coś założyć. Wyszła na chwilę i wróciła ubrana w krótkie futerko i rajstopki na gole ciało bez majteczek. Widok był obłędny, futerko rozpięte, wysuwały się z niego duże piersi ze sterczącymi z podniecenia sutkami. Byliśmy zawstydzeni naszymi sterczącymi gatkami. Zaczęło robić sie późno i trzeba było pomyśleć o spaniu. Usiedliśmy w trójkę na dużym łóżku, zgasiliśmy światło. Nasza pani zdjęła futerko i w samych rajstopach położyła się między nami. Poczułem tylko jak sięga jednocześnie do naszych majtek. Kazała nam je zdjąć,wstydziliśmy się troszkę naszych stojących pałek, ale to szybko minęło. Oliwka była pod ręką, nasze członki zostały naoliwione i wymasowane. Masowała nas jednocześnie, prawie jednocześnie też doszliśmy. Były dwa niezłe wytryski. Potem szybki prysznic i z powrotem do łóżka. Oliwka poszła w ruch i teraz my masowaliśmy naszą panią. Jak się położyła na plecach to była po prostu masakra. Masowaliśmy na zmianę, tzn ja piersi, kolega na dole i zmiana. Fajnie wyglądało jak jego paluszki zaczęły zagłębiać się w muszelce. Po kilku rytmicznych ruchach palcami moja partnerka miała niesamowity orgazm. Gdy ochłonęła powiedziała ze kolega trafił na punkt G. Mieliśmy dalej ochotę podotykać tego punktu, zmieniliśmy ułażenie, tzn pani uklękła wypinając tyłek i kolega zaczął masować ją paluszkami od tyłu. W ten sposób łatwiej sięgnąć do tego punktu. Ja tymczasem byłem masowany od przodu, nie minęła chwila i znowu orgazm naszej partnerki. W tym momencie ja również doszedłem, kolega też został obsłużony ręcznie i pięknie doszedł. Padliśmy jak muchy. Ponowny prysznic i tym razem poszliśmy naprawdę spać.
Pozdrawiam i proszę, dajcie się sprowokować na opis waszych przeżyć i wrażeń.
piotrgr jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > SEKS

Tags
swingers

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania