Powiadomienia

Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Antykoncepcja
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 29-10-09, 21:21   #1
Nikk20
Świętoszek

Pękają...
Czesc wam... Mam problem z prezerwatywami. Spróbowałem raz unimila i pękł, za drugim razem kupiłem durexa extra safe i też nie wytrzymała i pękła. Teraz mam bardzo duże obawy przed kolejnym razem że znowu pęknie. Bo przez to ostatnie dni były dla mnie baaardzo stresujące sami rozumiecie Podobno prezerwatywy są bardzo skuteczną metodą antykoncepcyjną więc dlaczego mi na dwa razy, dwa razy pękły? Może użyć muszę jakichś innych?
Nikk20 jest offline  
Old 29-10-09, 21:25   #2
Ms.Madzia
Erotoman

Miasto: Kędzierzyn - Koźle

Send a message via Skype™ to Ms.Madzia
Może kupujesz prezerwatywy w złym rozmiarze. Za małe? Za duże?
Old 29-10-09, 21:25   #3
kiziamizia
Świętoszek

Przy zakładaniu gumeczki przede wszystkim - zapomnij o pośpiechu, bo wtedy źle ją założysz i będziesz miał skutki - pyk i po gumce. Przed spotkaniem z dziewczyną looknij na ulotkę, tam chyba będą jakieś rysunki instruktażowe
kiziamizia jest offline  
Old 29-10-09, 21:34   #4
Nikk20
Świętoszek

Nie używam za małych bo jestem z tych normalnych rozmiarów A co do zakładania - wg mnie nie jest to skomplikowane, w tym zbiorniczku nigdy nie zostawiam powietrza, zresztą durex pękł niżej a nie zbiorniczek więc już sam nie wiem.. wam się to nie zdarza?
Nikk20 jest offline  
Old 29-10-09, 21:38   #5
Frodo Baggins
Perwers

Wspomógł BT

jak dla mnie - niepojęte, ale być może faktycznie rozmiar penisa jest ogromny.

tylko jak to pogodzić z częstym widokiem gumek wypełnionych przez dzieciaki kilkoma litrami wody ?

Frodo Baggins jest offline  
Old 29-10-09, 21:38   #6
kiziamizia
Świętoszek

każdemu może się zdarzyć (ja raz takie coś zaliczyłam, ale wpadka została zażegnana ) . Może podczas zakładania prezerwatywa została lekko uszkodzona, co w trakcie używania dodatkowo ją osłabiło. Dziewczyna nie ma tipsów?
kiziamizia jest offline  
Old 29-10-09, 21:42   #7
curious
Erotoman

Miasto: The Ketchup city;)

Nam pękały tak często, że porzuciliśmy tę metodę na rzecz hormonów nie wiem czemu tak się działo, może za bardzo szaleliśmy
Old 30-10-09, 02:54   #8
totgeliebt
Seksualnie Niewyżyty

Miasto: US&A/Izrael

chyba źle zakładacie w takim razie. Pamiętajcie, zeby przy zakładaniu ścisnąć kciukiem i palcem wskazującym ten zbiorniczek na spermę, tak żeby w nim nie nagromadziło się powietrze. Nam nigdy nie pękła przy takim zakładaniu. Nawet jak Ci się wydaje, ze nie ma powietrza, to jednak by było lepiej upewnic się tym właśnie sposbem.
totgeliebt jest offline  
Old 30-10-09, 05:41   #9
brzoskwineczka
Perwers

W jakim mieście żyjesz? [Trzeba wiedzieć, gdzie się nie zaopatrywać ]
Czasami sklepy, stacje nie dbają o wymianę i odpowiednie ułożenie gumek. Czasami są przy lodówkach, gdzie, wiadomo, jest najcieplej. Jak używałam jeszcze gumek to zaopatrywałam się jedynie w aptekach. Tam ma się pewność, że są sprawdzane daty i odpowiednio się przechowuje. Niestety nie zawsze mają dość duży asortyment i po Durex Comfort XL musiałam chodzić poza tradycyjne opteki.

"Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk
brzoskwineczka jest offline  
Old 31-10-09, 10:56   #10
Holy inquisitor
Perwers

Miasto: W kątowni obok prostowni.

Mi pękła tylko raz, odleciał zbiorniczek, ale był to już któryś z rzędu numerek i partnerka miała problem z nawilżeniem, a i trochę też szaleliśmy.
Przy normalnym użytkowaniu raczej niemożliwe, chyba że się uszkodzi paznokciem lub są jakieś niewłaściwie przechowywane.
Holy inquisitor jest offline  
Old 01-11-09, 03:16   #11
ktos69
Perwers

ja gumek używam od dwóch lat i nigdy nie pękły. Więc nic mądrego nie wymyślę. Albo źle zakładasz, albo 'jesteś duży' albo kupujesz przeterminowane?
ktos69 jest offline  
Old 01-11-09, 13:44   #12
krzysiek7676
Świętoszek

gdzies musi byc bład !
wg mnie przy zakladaniu !!! innej mozliwosci nie ma bo jesli chlopak traia na zle opakowanie 2 X to lepiej niech zagra w totka
a jak juz zakladasz to jak ci pekaja to zostaw wiecej luzu nie sam zbiorniczek a np z 1 cm jeszcze dodatkowo i zobacz wtedy
mi zdazylo sie pekniecie gumki ze 3 razy w zyciu ale zawsze bylo to tak przypuszczam z mojej winy poprostu za bardzo naciagnieta na malego.
Old 06-11-09, 19:31   #13
Bastian84
Guest

Ja mam taką teorię, że dochodzi do uszkodzenia od tipsów partnerki bądź odrastający włos łonowy partnerki, zarysowuje ją podczas stosunku i ta w krytycznym momencie pęka. Jak ktoś goli włosy na penisie to również taki wybijający się włos gdzieś u nasady, albo wyżej - jak kto ma, mógłby doprowadzić do pęknięcia.

Old 14-11-09, 00:24   #14
kabelek
Świętoszek

To moj pierwszy post,chodz na forum jestem juz od pewnego czasu, wiec witam wszystchi serdecznie.
Wracajac do tematu chcialbym sie podzielic moimi obserwacjami.
Mi peknieta gumka zdazyla sie dwa razy i po pewnych przemysleniach i pozniejszych obserwacjach zachowania gumki mysle,ze znalazlem powod.
Gumka pekla z powodu zbyt mocnego naciagniecia. Gdy partnerka nie jest wystarczajaco nawilozona naturalnie\ze wspomaganiem lubrykantow penis poprostu wbija sie w kierunku zbiorniczka i powoduje nadmierne rozciaganie. Peknac moze bezposednio od naciagania lub,jak to bylo w obu moich przypadkach, w momencie wytrysku od cisnienia wewnatrz zbiorniczka (naciagniete scianki+duza ilosc spermy w zbyt malym zbiorniczku="o kur..",lekarz,ecapelle).
Odkad stosujemy zele przypadek taki nie zdazyl sie ani razu.

Cytat:
Napisał Bastian84
Ja mam taką teorię, że dochodzi do uszkodzenia od tipsów partnerki bądź odrastający włos łonowy partnerki, zarysowuje ją podczas stosunku i ta w krytycznym momencie pęka. Jak ktoś goli włosy na penisie to również taki wybijający się włos gdzieś u nasady, albo wyżej - jak kto ma, mógłby doprowadzić do pęknięcia.
Raczej wrastajacy wlos jest zbyt miekki aby uszkodzic gumke,tipsy predzej,ale chyba zadna,no prawie zadna, dziweczyna nie szczypie tipsami gumy.
kabelek jest offline  
Old 02-12-09, 11:40   #15
lewy_87
Seksualnie Niewyżyty

1: co do skutecznosci prezerwatywy to ja bym ją zapunktował na 100% ;] wiesz kiedy pęknie... wiesz co dalej robić. z tabletkami jest tak, że czasami po prostu mogą nie działać(choroba, biegunka, alkohol, papierosy itp...)

2: tak jak wszyscy napisali + to że jak jest stosunek dość długi to czasami jest tak, że w trakcie stosunku penis nie zawsze jest w 100% "wzwodowy" albo zakłada się go na nie do końca wzwodowego a on po kilku minutach robi się na 100% - czyli powiększa się trochę i rozciąga ta sama sytuacja przy długim stosunku, po 20minutach inaczej już trochę się odczuwa stosunek i czasami na chwilkę penis zmniejszy się o te 10% po czym znów zwiększy i wtedy prezerwatywa się rozciąga... itp... itp...
lewy_87 jest offline  
Old 04-12-09, 19:23   #16
69eyes
Świętoszek

Mi też czasem pęknie ... może masz identyczny przypadek jak ja.

Czy gumka pęka może przy intensywnym, ostrym seksie od tyłu?
Mi pękają zawsze w tej okoliczności ...

Przyczyną zapewne jest nie wina gumki czy założenia a nawilżenia ... panna jak już dojdzie (albo czasem bo w trakcie myśli o Księżnej Dianie lub butach jakie jej kupisz) albo też od po prostu akurat, może być zbyt słabo naturalnie nawilżona na taka ostra jazdę. Guma pęka na skutek tarcia ...

Jeśli twoje przypadki są w sytuacji jaką opisałem to polecam Ci:
1) kupić jakiś krem czy żel nawilżający do stosowania z prezerwatywami - nie żałuj go ... fajnie pachnie i w ogóle.
2) w trakcie ostrego brykania kontrolować stan ogumienia ( z czasem będziesz zwyczajnie momentalnie czuł gdyby doszło do pęknięcia gumki - wtedy oboje pod prysznic ...)
3) nie kończyć nigdy w środku ... zasada starych wyjadaczy - do zapłodnienia zwykle potrzeba większej ilości nasienia, trochę plemników może być w płynie ejakulacyjnym, ale zwykle za mało żeby zapłodnić.

Niezawodność gumek to mit propagowany przez producentów !
69eyes jest offline  
Zamknięty Temat
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Antykoncepcja

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania