Old 25-08-07, 12:09   #1
niewierna
Banned

Skok w bok:(
niestety... mąż pracuje za granicą. Mialam ciezkie chwile w pracy, potrzebowałam wsparcia, dodatkowo syn miał wypadek. Trafił się on, pomógł mi...dalej się potoczyło...Niedługo mąż wraca nawet nie wiem jak się zachować, czuję sie niepewnie, nie wiem jak to będzie przy nim wyglądało. Nie powiem mu o tym romansie. Może ktoś potrafi podpowiedzieć, ktoś miał podobnie. Jak sobie poradzić z tym, boję się że nie umiem kłamać i ukrywac takich rzeczy
niewierna jest offline  
Old 25-08-07, 12:22   #2
celinka 17
Świętoszek

to zależy... mąż zna mężczyzne z którym miałaś romans? czy jest to mężczyzna z sąsiedztwa? jesli tak trudno bedzie to ukryć. a jeśli Twoj kochanek mieszka daleko i kiedy Twoj mąż wróci to nie bedziecie go widywać to myśle że bedzie ok. postaraj sie o tym zapomnieć. przyznanie sie do zdrady jest głupotą.
celinka 17 jest offline  
Old 25-08-07, 12:25   #3
anty
Banned

jakże typowe już dzisiaj
anty jest offline  
Old 25-08-07, 12:29   #4
zakompleksiony
Ocieracz

I to niby mężczyźni zdradzają? ..... szkoda słów ...
zakompleksiony jest offline  
Old 25-08-07, 12:35   #5
jurizly
Banned

Ciesz się. Mój kumpel pojechał do Irlandii ale kupił sprzęt do nagrywania za 800 zł na Allegro i zainstalowl w mieszkaniu. No i co słodkie oczka grała ale jak zobaczyła tasmy to kumpel mówi ,że tego jej spojrzenia i miny do końca zycia nie zapomnie buhahahbuhahahahahahahahaaahhaahh
jurizly jest offline  
Old 25-08-07, 13:05   #6
niezlomny
Świętoszek

Miasto: Pyrlandia

Trzeba było pomyśleć przedtem...Mam szczerą nadzieję, że mąż się dowie.
niezlomny jest offline  
Old 25-08-07, 13:12   #7
laleczka23
Ocieracz

Jasne a twój mąż za granicą to na pewno ma same lekkie i przyjemne chwile w pracy i nie potrzebuje wsparcia.Szkoda gadać,bo na pewno dorosła jesteś i na pewno wiesz jak to wygląda.
laleczka23 jest offline  
Old 25-08-07, 13:13   #8
nadzieja
Banned

Cytat:
Napisał niewierna
niestety... mąż pracuje za granicą. Mialam ciezkie chwile w pracy, potrzebowałam wsparcia, dodatkowo syn miał wypadek. Trafił się on, pomógł mi...dalej się potoczyło...Niedługo mąż wraca nawet nie wiem jak się zachować, czuję sie niepewnie, nie wiem jak to będzie przy nim wyglądało. Nie powiem mu o tym romansie. Może ktoś potrafi podpowiedzieć, ktoś miał podobnie. Jak sobie poradzić z tym, boję się że nie umiem kłamać i ukrywac takich rzeczy
nic nie mów , a na pewno nie zapyta, ale skoro nie umiesz ukrywać, to wpadniesz prędzej czy później
nadzieja jest offline  
Old 25-08-07, 13:15   #9
brzydki27
Guest

pewnie on też święty nie był no chyba że pracuje w Niemczech to same potężne Helgi no nic niewierna kobieto, czeka cię życie pełne aktorstwa, albo brutalne rozstanie powodzenia

Old 25-08-07, 13:29   #10
niewierna
Banned

Rozumiem wasze potępienie mojej osoby. Od tego faceta nie dowie się bo to nieznajomy, zresztą teraz on się przeprowadza do innego miasta. Nie mam innego wyjścia muszę to ukryć, z drugiej strony także nie mam pewności co on robi tam, zostałam w domu z dzieckiem. Do tego kłopoty. To wszystko potoczyło się za szybko
niewierna jest offline  
Old 25-08-07, 13:46   #11
byk
Świętoszek

Nie przejmuj się, niczego nie żałuj i zachowuj się tak, jak gdybyś była wierną Penelopą.
Sytuacja rozwiązuje się sama, skoro on wyjeżdża do innego miasta.

A`propos Penelopy:
Zdradzając męża jeden ścieg robiła.
Na imieniny dywan mu wręczyła.

byk jest offline  
Old 25-08-07, 13:46   #12
brzydki27
Guest

broń Boże nie ma żadnego potępienia!!! taka mała rada na pocieszenie: za każdym razem jak cię ugryzie sumienie pomyśl sobie że on na 99% zrobił to samo z biegiem czasu zapomnisz....

Old 25-08-07, 13:53   #13
nadzieja
Banned

a zakochalas sie w tym nieznajomym? czy to byl tylko seks?
nadzieja jest offline  
Old 25-08-07, 13:59   #14
brzydki27
Guest

a można sie kochać bez miłości? jestem pewien że niewierną i tego jej uwodziciela trafiła strzała Amora

Old 25-08-07, 14:00   #15
niezlomny
Świętoszek

Miasto: Pyrlandia

Cytat:
Napisał kozak27
broń Boże nie ma żadnego potępienia!!!
Jak to nie ma. Jest, choćby z mojej strony. Laska zachowała się nieuczciwie względem swojego męża, to nie jest godne potępienia. Co to za argumenty, że on może też zdradził,marna próba zagłuszenia gryzącego sumienia, co?
niezlomny jest offline  
Old 25-08-07, 14:06   #16
julianna
Banned

Cytat:
Napisał kozak27
a można sie kochać bez miłości? jestem pewien że niewierną i tego jej uwodziciela trafiła strzała Amora
oczywiscie, ze mozna
kozak, jestes chyba bardzo młody i niedoświadczony przez życie
julianna jest offline  
Old 25-08-07, 14:07   #17
gucio5tys
Perwers

Miasto: Korea Płd.

niewierna, a ile lat ma wasze dziecko?
gucio5tys jest offline  
Old 25-08-07, 14:11   #18
brzydki27
Guest

Cytat:
Laska zachowała się nieuczciwie względem swojego męża
Laska potrafiła sie do tego przyznać **** że na internecie ale dobre i to, za samą szczerość nie zasługuje na potępienie.

Cytat:
Co to za argumenty, że on może też zdradził,marna próba zagłuszenia gryzącego sumienia, co?
w jakiej ty bajce żyjesz? facet siedzi na obczyźnie zarabia euro(dolary) i co dzień grzecznie wraca po pracy do hotelu i pisze jej wiersze, maluje pejzaże? oczywiście nie chce generalizować bo znowu moderatorka Asia nie zostawi na mnie suchej nitki ale chyba jesteśmy jacy jesteśmy, znamy swoją wartość.... no chyba że ty jesteś wyjątek w takim razie przepraszam

Cytat:
oczywiscie, ze mozna
kozak, jestes chyba bardzo młody i niedoświadczony przez życie
zbyty były Julianno serce moje jestem akurat stary, brzydki i zniszczony przez życie

Old 25-08-07, 14:16   #19
Xena
Erotoman

Ja bym pary z geby nie puscila. NeVA.
Old 25-08-07, 14:21   #20
julianna
Banned

Cytat:
Napisał kozak27

zbyty były Julianno serce moje jestem akurat stary, brzydki i zniszczony przez życie
to tak jak ja
julianna jest offline  
Old 25-08-07, 14:23   #21
nadzieja
Banned

Cytat:
Napisał kozak27

nie wygaduj bzdur ok???
masz 27 lat i jestes stary?
a brzydki będziesz jak bedziesz miał organizm zniszczony używkami, a wątpie ze pijesz i ćpasz
nadzieja jest offline  
Old 25-08-07, 14:27   #22
różowy_jeż
Ocieracz

Jeśli się czasami kłucicie, to wydaje mi sie że wyjdzie przy kłutni, jedyna rada to trzymać jezyk za zębami... no chyba że jest to tolerancyjny facet

Jeszcze mi się nasuneło takie powiedzenie: czego oczy nie widzą tego sercu nie żal (a propo kamerki)

Ostatnio edytowany przez różowy_jeż; 25-08-07 at 18:20.
różowy_jeż jest offline  
Old 25-08-07, 14:30   #23
gucio5tys
Perwers

Miasto: Korea Płd.

Cytat:
Napisał różowy_jeż
Jeśli się czasami kłucicie, to wydaje mis ie że byjdzie przy kłutni, jedyna rada to trzymać jezyk za zębami... no chyba że jest to tolerancyjny acet
Jeżu, nie nauczyłeś się pisać po polsku?
gucio5tys jest offline  
Old 25-08-07, 14:42   #24
brzydki27
Guest

Cytat:
nie wygaduj bzdur ok???
masz 27 lat i jestes stary?
a brzydki będziesz jak bedziesz miał organizm zniszczony używkami, a wątpie ze pijesz i ćpasz
tak, jestem stary, łysy, brzydki i zniszczony przez życie ale to temat na inną okazje

Cytat:
no chyba że jest to tolerancyjny acet
nie porównuj braku potępienia z tolerancją w/w problemu... dobra pogadamy kiedy indziej, teraz lece na plotki

Old 25-08-07, 14:42   #25
nauczycielka
Banned

hmmmmm nie martw się poradzisz sobie bez niczego na przykładzie moich kolezanek powiem ci ,że im się udalo. Mam wiel koleżanke, które gdzieś zdradziły męża a to nad morzem, zagranica, a to przystojny ratownik, a to inny nieznajomy. 3/4 tych , które wiem że zdradziły żyje dalej ze swoim partnerem a na wspomnienie o tym nieraz przy kawie śmieją się
nauczycielka jest offline  
Zamknięty Temat
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > SEKS

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania