Pieszczenie piersi, jak to robić?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Duke

    Pieszczenie piersi, jak to robić?

    Jak lubicie żeby pieścić wasze piersi w jaki sposób rękoma itd. proszę o odpowiedź.
  • AlinaK
    Seksualnie Niewyżyty
    • Apr 2007
    • 229

    #2
    Od delikatnych pieszczot do mocniejszych. Mam wrażliwe piersi i sutki, więc nie lubię jak od razu ostro się do nich bierze. Lubię jak facet obejmuje moje piersi i "zagarnia" je od zewnątrz do środka. Lubię jak je unosi dwoma rękoma, stojąc za mną. Lubię jak rozpala mi je pieszcząc sutki wnętrzem dłoni; absolutnie żadnego szczypania zanim się nie rozpalę.
    I coś co dla mnie samej jest zaskoczeniem, lubię gdy idziemy razem (np ulicą) a on mnie obejmuje tak, że sięga ręką pod pachę - do nasady piersi. To mnie trochę łaskocze, ale też podnieca.

    Skomentuj

    • nomosss
      Świętoszek
      • Aug 2007
      • 15

      #3
      No wałsnie czy podnieca was dotyk po piersiach całowanie lizanie?? Z tego co rozmawialem z kobieta kolezanka ja to podnieca bardzo ale nie wiem czy wszystkie
      Tle razy ile kobieta patrzy na faceta yle razy ....

      Skomentuj

      • AlinaK
        Seksualnie Niewyżyty
        • Apr 2007
        • 229

        #4
        Całowanie tak, ale w równym stopniu jak dotyk ogólnie. Co do lizania, to byle bym nie ociekała śliną.

        Skomentuj

        • laleczka12
          Świntuszek
          • Jul 2007
          • 71

          #5
          Napisał Duke
          Jak lubicie żeby pieścić wasze piersi w jaki sposób rękoma itd. proszę o odpowiedź.

          Moj Pan je lize, ssie, caluje, piesci delikatnie, motem mocniej, masuje, a ja to uwielbiam

          Skomentuj

          • lapa1103
            Świętoszek
            • Jul 2007
            • 10

            #6
            Pieszczenie piersi nie jedną kobietę doprowadza do szału w czym tkwi ta tajemnica?? Otóż piersi są jedną z tych stref w których jest zakończonych bardzo dużo nerwów. Aby doprowadzić kobietę do orgazmu nie możemy ugniatać i ściskać jej piersi czy też sutków - to powoduje ból, gdyż jak już wspomniałem wcześniej piersi są bardzo wrażliwe na dotyk.
            Najlepiej jest zacząć piersi delikatnie złapać i objąć rękoma i zniżając się np. z góry językiem rysować linię aż do jej podstaw piersi. Jednym z bardziej wrażliwych miejsc kobiecych piersi są miejsca po bokach u postawy tuż przy pachach i dlatego am też skupiamy dużo uwagę w całowaniu i pieszczeniu. Ustami krążymy od podstawy do okolic sutków ale gdy dopiero tak naprawdę poczujemy że sutki są twarde a partnerka jest coraz bardziej podniecona to wówczas potęgujemy kobiece doznania i delikatnie liżemy sutki. Robić można to w różny sposób np. obejmując pierś ustami zwinnymi ruchami okrążamy językiem sutki.
            Nie którzy mogą sobie pozwolić na delikatne podgryzanie sutków, ale powinniśmy wiedzieć że zbyt mocne pogryzienie spowoduje coś takiego że partnerka będzie się czuła dość niepewnie podczas pieszczot piersi. teraz bym prosił panie by sie wypowiedziały czy to co wyczytałem to prawda ?

            Skomentuj

            • ...aneta...
              Ocieracz
              • Aug 2006
              • 107

              #7
              lubie jak moj facet caluje lize i piesci moje pirsi tylko musi robic to delikatnie nie lubie jak je gryzie lub szczypie sa za bardzo wrazliwe

              Skomentuj

              • laleczka23
                Ocieracz
                • Jun 2007
                • 130

                #8
                Ja myślę,że to dziwna sprawa z tymi cyckami;-)Raz zdarzyło mi się dojść do orgazmu podczas ich pieszczenia więc widocznie zdarza się że mogą być źródłem rozkoszy,ogólnie chyba inne miejsca mam wrażliwsze.Kręcą mnie delikatne "klapsy" i delikatne obejście,a to czy mam sutki twarde czy nie to raczej sprawa tego czy jest mi ciepło czy zimno,niż efekt podniecenia.To ostatnie pisze bo kiedys mialam chlopaka ktory strasznie sie martwił ze nie podniecaja mnie jego pieszczoty bo sutki nie robią mi się twarde,a to zaden wyznacznik:-)

                Skomentuj

                • marihuanaaaaa
                  Ocieracz
                  • Aug 2006
                  • 181

                  #9
                  uwielbiam gdy moj partner delikatnie masuje moje cycuszki
                  Teraz chodz tu do mnie poczuj sie swobodnie przy mnie bądz...

                  Skomentuj

                  • Kruczyca
                    Świętoszek
                    • Aug 2007
                    • 6

                    #10
                    Też lubie delikatne pieszczoty piersi. Lubię jak mój partner delikatnie bawi się sutkiem za pomocą opuszków palców, strasznie mnie to kręci. Uwielbiam też jak delikatnie zatacza kółeczka językiem wokół sutków i ssie. Nie przepadam za mocnymi pieszczotami. Mam dość wrażliwe piersi więc wszelkie ugniatanie i gryzienie poprostu mnie boli

                    Skomentuj

                    • olivia
                      Świntuszek
                      • Jun 2007
                      • 74

                      #11
                      Uwielbiam jak moj facet całuje i liże piersi

                      Skomentuj

                      • szatyneczka
                        Ocieracz
                        • Oct 2005
                        • 119

                        #12
                        Bardzo lubie kiedy mężczyna glaszcze,sciska i masuje moje piersi. Odlatuje kiedy delikatnie piesci języczkiem,przegryza i ssie suteczki.... Ahhhh rozmarzylam sie
                        Nadzieja to cierpliwość czekania,aż spełnią sie wszystkie pragnienia
                        Czasem marze...zamykam wtedy oczy i nie chcę już ich otwierać

                        Skomentuj

                        • Fiołek
                          Świętoszek
                          • Aug 2007
                          • 8

                          #13
                          Uwielbiam jak chłopak ssie moje sutki, caluje i liże to sprawia mi okromną przyjemność czuje sie wtedy w seven heaven

                          Skomentuj

                          • czarniutka_ona
                            Świętoszek
                            • Aug 2007
                            • 19

                            #14
                            najbardziej podnieca mnie delikatny dotyk sutków ,i jak mój [<3] bierze je obiema dłońmi i podnosi je lekko do góry ,tak delikatnie ,delikatniejszego i subtelniejszego mezczyzny niz moj, nie ma !
                            Dotykaj mnie, jak tylko chcesz..

                            Skomentuj

                            Working...