Historia niespełnionego cfela

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lukasicki
    Świętoszek
    • Mar 2016
    • 8

    Historia niespełnionego cfela

    Hej jestem 32l. Jestem Bi i uwielbiam być ****ny cfelem. Ale po kolei . Uwielbiam Panów którzy przed wizytą że mną są nie umyciu i jak ciągne im pałeczki ****ą fest, te nie umyte spoccone odbyty które miałem okazję wylizać oraz brudne stopy dla mnie rewelacja a na końcu w męskiej ****y ryju spust czyli w mojej dla mnie bomba. No ale takiego kolesia miałem tylko raz . Chciałbym trafić swojego Pana który zrobił by zemnie prawdziwą rasową ****e męską i cfela zarazem. Żeby specjalnie nie mył się przez cały czas i kazał siebie zadawalać lizać brudne śmierdzące nogi po 8h tyranii w pracy wylizywać swój śmierdzące i przepocony odbyt a podczas gdy bym go lizał żeby puszczał mi bąki prosto w ryj i mówił wtedy do mnie i jak ty ****ny ****u dobrze ci pamiętaj i tak jesteś zerem i ścierwem moim prywatnym ****dełkiem. Kazał sobie lizać śmierdzące jaja i kutasa jeszcze z resztkami spermy po powszednim ****eniu mnie. Kazał wąchać swoje soxy które nigdy nie zmienia oraz bokserki już tak ztyrane że takich jeszcze nie widzieliście. A do snu kierował mnie jedną ze stopek na łeb zakładał swoje bokserki i mówił dziwko wypierdzielaj spać w nogach i wąchać swojego Pana do rana, ja tylko bym grzecznie odpowiadał tak mój Panie twój **** zrobi co każesz. No i oczywiście żeby ****ł mnie moją ******ką dupę i na przemian raz spószczał się do niej a następnym razem wyciągał swą cudowną pałę z mojej zcfelonej dupy zapodawał do ryja i mówił jak już skończę to masz wywłoko wszystko grzecznie zjeść.Niestety zdaję sobie sprawę że nie znajdę chyba takiego Pana chociaż może. W chwili obecnej wypiłem kilka literków pysznej spermy,kilka razy zostałem zdymany w dupsztala i raz zadowoliłem brudne Pana z czego jestem dumny i śmiem twierdzić że już jestem ****ny ****em ale w 60% chciałbym dobić chociaż do 90%. Niestety niemal żadnego Pana na chwilę obecną i ****em się według siebie nie mylę się przez kilka dni wąchać swoje noszone kilka tygodni gacie i soxy które ostatnio znalazłem w pracy w śmietniku-więcej o tym w artykule nie dokońca spełnione możecie, no oczywiście wale sobie pałę w te skarpetki a później w nich tyram całą zmianę, a żeby szpara nie zmalała w mej *****skiej dupie wkładam sobie rużne zabawki i się walę. Czuję że urodziłem się po to ażeby być ****ny nym cfelem i spełniać mażenia erotyczną Panów bo przecież musi ktoś takim zrobić dobrze. Co wy sądzicie o tym czy jest jeszcze ktoś taki jak ja czy już nie? Pozdrawiam wasz niewyłuzdany ****
    Last edited by Lukasicki; 03-03-16, 23:52.
  • PZ IV
    Ocieracz
    • Dec 2015
    • 152

    #2
    ****a. Ten dalej swoje.

    Skomentuj

    • Kalilah
      Administrator
      • Mar 2012
      • 2689

      #3
      Martintrans, Ty wróciłeś!

      Nie chcę Ci świata zaburzać, ale **** się pisze przez W. Popraw tytuł bo aż boli.
      Edit: aha! Teraz widzę, że to zabieg celowy. Ucieczka przed autokorektą
      My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

      Regulamin forum

      Skomentuj

      • Lukasicki
        Świętoszek
        • Mar 2016
        • 8

        #4
        O tuż to kolego a i T9 też mi szwankuje

        Tak musiałem napisać to jeszcze raz bo nieznam jeszcze dokćadnie tego forum i umieściłem nie potrzebnie artykuł o męskiej dziwce w czyimś artykule. Sorka.
        Last edited by iceberg; 04-03-16, 08:15.

        Skomentuj

        Working...