Bóle w okolicach lewego ramienia serca i drętwienie lewej ręki

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ObSeSSion
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 28

    Microgynon Bóle w okolicach lewego ramienia serca i drętwienie lewej ręki

    1 opakowanie. Wszystko było idealnie w porządku do momentu 13 pigułki czyli gdzieś od czwartku miałam lekki ból łydki. W piątek rano na uczelni dostałam kłuć w okolicy serca i zaczęła mnie boleć lewa ręka (miałam wrażenie, że mnie parzą żyły). Wystraszyłam się ulotki, ale mimo to wzięłam tabletkę jeszcze w piątek i sobotę. Ból ani nie minął ani się nie nasilił. W niedzielę stwierdziłam z chłopakiem, że jest to nie do wytrzymania więc dostawiłam. Teraz pytanie jakich skutków ubocznych po odstawieniu mogę się spodziewać? Chciałam pójść do ginekologa ale jest na urlopie, więc nie mam się kogo poradzić. W dodatku ból jest słabszy ale nie ustąpił. Mam pełno wątpliwości, ponieważ są to moje 1 tabletki. Zraziłam się strasznie...

    Edit. zapomniałam dodać, że od 1 tabletki cały czas mam plamienia.

    Problem w tym, że mój lekarz prawdopodobnie potraktował mnie na chybił trafił =/, ponieważ nie dał mi skierowania nawet na pół badania... Byłam lekko przerażona samą wizytą tam więc się nie upominałam. A teraz gdy się pojawiły te skutki i zaczęłam czytać na ten temat chciałam pójść i wymusić na nim skierowania, ale oczywiście go nie ma...

    Edit, myślałam nawet, że te bóle mogły się pojawić z powodu obecnej sesji. Dość dużo stresu miałam ostatnio w połączeniu z tabletkami mogły dać taki efekt?
    Last edited by sister_lu; 02-08-10, 16:53.
  • anduk
    Koci administrator
    • Jan 2007
    • 3900

    #2
    Udaj się do lekarza i to biegusiem! To nie są żarty.

    ps: zmień ginekologa, to konował jakiś.
    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

    Skomentuj

    • ObSeSSion
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 28

      #3
      Kurcze... bo sprawa jest taka, że mieszkam na małym zadupiu i tak na prawdę do niego mam najbliżej. Mam nadzieję, że jak się w końcu do niego dostane poproszę o te skierowania, zrobię badania to będzie inaczej.

      Skomentuj

      • swawolna_n
        Erotoman
        • Nov 2009
        • 503

        #4
        Możesz iść do internisty. Jak pytałam ginekolożkę o kwestię zakrzepicy przez tabletki, to powiedziała, że powinnam pójść właśnie ido internisty.
        "Mężczyźni myślą o seksie co 5 minut,
        a kobiety cały czas, tylko mają podzielną uwagę."

        Skomentuj

        • Zagubiona
          Ocieracz
          • Jun 2010
          • 183

          #5
          Ja wybieram się właśnie do ginekologa po moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne... wystraszyłam się trochę... Radzę pójść do lekarza i to jak najszybciej...
          Un sourire est comme le soleil, qui consacre la fraîcheur du visage humain...

          Skomentuj

          • swawolna_n
            Erotoman
            • Nov 2009
            • 503

            #6
            Napisał Zagubiona
            Ja wybieram się właśnie do ginekologa po moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne... wystraszyłam się trochę...
            Pamiętaj, żeby badania zrobić przed doborem.
            "Mężczyźni myślą o seksie co 5 minut,
            a kobiety cały czas, tylko mają podzielną uwagę."

            Skomentuj

            • Zagubiona
              Ocieracz
              • Jun 2010
              • 183

              #7
              Tak, zdecydowanie muszę... Chciałabym żeby pomogły też dodatkowo na cerę, by była jak "pupka niemowlęcia", więc tym bardziej poziom hormonów itd...
              Un sourire est comme le soleil, qui consacre la fraîcheur du visage humain...

              Skomentuj

              • ObSeSSion
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 28

                #8
                od rana mam dzis okres. strasznie skapy i boli 2 razy bardziej niz zwykle.

                Skomentuj

                • Zagubiona
                  Ocieracz
                  • Jun 2010
                  • 183

                  #9
                  Kiedy pójdziesz wreszcie do ginekologa?
                  To może być przyczyna odstawienia tabletek, ale że tak powiem martwię sie na odległość o Ciebie...
                  Un sourire est comme le soleil, qui consacre la fraîcheur du visage humain...

                  Skomentuj

                  • ObSeSSion
                    Świętoszek
                    • Feb 2009
                    • 28

                    #10
                    Ale co mi lekarz pomoże. Działanie Microgynonu samo chyba musi minąć. A o objawach jakie wywołał wybieram się powiedzieć jak wróci z urlopu.

                    Edit. miałam na myśli bóle brzucha.

                    Skomentuj

                    • Zagubiona
                      Ocieracz
                      • Jun 2010
                      • 183

                      #11
                      Chcesz pójść do tego konowała, który nie dal Ci skierowania na badania i potraktował jak idiotkę nie znającą swoich praw? No to gratuluję wyboru... Grr, ciśnienie mi skoczyło
                      Un sourire est comme le soleil, qui consacre la fraîcheur du visage humain...

                      Skomentuj

                      • KudlatyMisio
                        Świntuszek
                        • Jul 2007
                        • 56

                        #12
                        ObSeSSion to są częste objawy nadciśnienia zmierz sobie ciśnienie 2 razy dziennie, rano i wieczorem no i jak (jeśli) będziesz mieć te objawy. Mówię to jako doświadczony nadciśnieniowiec - bo to możesz zrobić sama do czasu wizyty u lekarza na pewno nie zaszkodzi, a do lekarza i tak musisz iść.

                        Skomentuj

                        • ObSeSSion
                          Świętoszek
                          • Feb 2009
                          • 28

                          #13
                          Słuchajcie, byłam u lekarza. Powiedział, że badania w kierunku zakrzepicy czy inne wykonuje się wtedy gdy są ku temu przesłanki... a nie zawsze przed zapisaniem tabletek. Poza tym wysłał mnie do internisty jak pisaliście na badanie serducha. Jednocześnie stwierdził, że kłucia wokół serducha niekoniecznie mogły spowodować tabletki.

                          Skomentuj

                          • laleczkaaa
                            Świętoszek
                            • Jul 2007
                            • 9

                            #14
                            jak dla mnie to czysta hipochondria/histeria, jedno opakowanie- 13 tabletka do zakrzepicy Cie na pewno nie doprowadzi co innego 8 lat brania bez przerwy ...

                            Skomentuj

                            • ObSeSSion
                              Świętoszek
                              • Feb 2009
                              • 28

                              #15
                              Cilesit - ciąg dalszych problemów

                              . Mimo wszystko jednak dalej ciagne moja przygode z tabletkami. brałam jakis czas yasmin potem cilest i przy cilescie wystaply podobne objawy... lekarza zmienilam i teraz pani ginekolog wyslala mnie na badania hematologiczne. Miała któraś z was z tym do czynienia? wiem ze moge sie spodziewac po tych badaniach calkowitego wykluczenia hormonow z mojego zycia... mozecie napisac cos wiecej?
                              Last edited by Astraja; 15-12-10, 09:54. Powód: edytowanie posta

                              Skomentuj

                              Working...