W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Fantazja o byciu męską dziwką

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • samczyk_
    Świętoszek
    • Feb 2015
    • 14

    Fantazja o byciu męską dziwką

    Ostatnio nachodzi mnie taka fantazja zeby wcielic sie w role meskiej dziwki ktorej koles proponuje pieniadze w zamian za zaspokajanie go ustami, strasznie mnie to podnieca co o tym sadzicie?
  • mirekmolenda
    Świntuszek
    • Dec 2014
    • 57

    #2
    No to nie jesteś sam w tych marzeniach. Mogę powiedzieć, że raczej typowe. Fantazjowanie towarzyszy ludziom od zawsze, w każdym wieku. Fantazjowałem o tym, by mnie facet totalnie zniewolił, posiadł, jak sukę, by mnie zmuszał do seksu i czym bym to robił ostrzej, tym lepiej. A więc fantazjowanie o męskiej dziwce wydaje mi się tu w miarę w normie :-) RADA: jeśli mogę w ogóle rady dawać, jak już Ci się ta fantazja zacznie z kimś spełniać PAMIĘTAJ o ustaleniu zasad co wolno a co nie, i słowa-wytrychu, np. DOM lub DOŚĆ lub BAZA, na dźwięk którego ewentualna zabawa się skończy gdyby doszło do całkowitego zapomnienia się.

    Bezpieczeństwo ponad wszystko!
    -----------------
    felching
    fisting
    onan

    Skomentuj

    • Michal_symp
      Banned
      • Aug 2013
      • 283

      #3
      Tylko pamiętaj, hasłem-kluczem nie może być słowo "MOCNIEJ".

      :-D

      Skomentuj

      • rose18
        Banned
        • Feb 2016
        • 6

        #4
        Ja też miałem taką fantazję i ją nawet zrealizowałem. Zrobiłem nieznajomemu chłopakowi loda za 150 zł, w jego samochodzie. W ogóle to był mój pierwszy raz z mężczyzną.

        Gdy czekałem na ulicy aż po mnie podjedzie to się tak bałem, że byłem bliski uciec z wyznaczonego miejsca. Zastanawiałem się czy będę umiał potem spojrzeć na siebie w lustrze. Po za tym jestem drobnym chłopcem, który boi się agresji i odmawiać, więc wiedziałem, że jak wsiądę to będę musiał to zrobić.

        Chłopak, który podjechał okazał się mieć 23 lata. Byłem tak zestresowany, że nie pamiętam nawet jak za bardzo wyglądał. Gdy jechaliśmy rozmawialiśmy o jakichś swobodnych tematach jak nasze zainteresowania itp.

        Wyjechaliśmy za miasto, wjechaliśmy daleko w polną drogę. Dostałem pieniądze. Ściągnąłem kurtkę żeby sobie jej nie upaćkać.

        Zapytał mnie czy połykam? A ja bardzo niepewnie odpowiedziałem, że mogę.

        Chłopak był w dresowych spodniach. Położyłem rękę na jego udzie i zacząłem je masować. Potem przesunąłem ją na krocze i poczułem jego twardego kutasa. Nie zwlekając opuściłem jego majtki i spodnie i wtedy już nie miałem żadnych wątpliwości. Wziąłem kutasa i zacząłem go ssać. Było całkiem inaczej niż w mojej fantazji - wyobrażałem sobie, że będzie dociskał moją głowę. Tymczasem miałem całkowitą swobodę. Myślałem też, że głębokie gardło jest łatwiejsze. Tymczasem ciągle się krztusiłem i miałem mdłości.

        Pomimo to tak się zassałem, że musiał mi uświadomić, że spuścił się już z minutę wcześniej. Wtedy dopiero sobie zdałem sprawę, że rzeczywiście mam pełne usta.
        Połknąłem spermę i wylizałem penisa z jej resztek.

        Potem mnie odwiózł. Gdy wróciłem do domu, byłem tak podniecony, że od razu sobie zwaliłem. Było mi niedobrze. Gdy opadło podniecenie dotarło do mnie co zrobiłem, ciągle czułem smak jego spermy w ustach. Myłem je z 10 minut.

        Przez pierwszy tydzień wypierałem myśl o tym jak nie byłem podniecony i przywoływałem ją za każdym razem gdy byłem podniecony ponieważ potęgowała ona to uczucie dziesięciokrotnie. Potem jednak szybko zaakceptowałem to co zrobiłem.

        Z perspektywy czasu powiem, że to było super doświadczenie. Bardzo skrajne emocjonalnie ale wspaniałe. Miałem szczęście i trafiłem też na dobrego partnera więc miałem też trochę szczęścia.

        Być może moja historia będzie dla Was jakąś wskazówką.

        Skomentuj

        • Lukasicki
          Świętoszek
          • Mar 2016
          • 8

          #5
          A moje możecie jest takie

          Chciałbym zostać prywatnym ****em jakiegoś fajnego chłopaka. I cały czas o tym fantazje chciałbym żeby było tak: mój Pan wogole się dla mnie nie mył żeby zajeżdzało od niego kutasa i dupą żeby mnie wyzywał ty męska wywłoko liż mój śmierdzące odbyt a podczas lizania żeby pierdział mi w tważ i mówi wąchać dziwko jesteś zerem a ja bym tylko grzecznie odpowidał wiem mój najdroższy Panie. Żeby wogole nie zmieniał soxuw i po przyjściu z pracy mówił a teraz wyliż Panu jego stronę śmierdzące stopy a następnie waruj że znoszonymi soxami na ryju,żeby na noc na przemian zakładał mi na łeb swoje znoszone bokserki których tygodniami nie zmieniał i kazał spać w nogach. Żeby mnie walił w kakaowe oczko że spóstem w dupie mówiąc mi jesteś zerem suko Pan zaraz zulży sobie w tobie,a ja bym tylko odpowiadał tak Panie urodziłem się tylko po to żeby Ci zulżyć bo jestem twoim prywatnym ****dełkiem. No i oczywiście ażeby kazał sobie robić loda a przy dojściu mówił jak się zlecę to masz męska dziwko wszystko grzecznie zjeść. To mnie jara i kręci i naprawdę pragnę trafić takiego kolesia który mnie sponiewiera i uświadomić że jestem tylko zerem które jest po to żeby było przez niego cfelone. W tej chwili to zcfeliłem się tym że zajumałem kolesiowi w pracy obspermione stopki a innemu fest znoszone buty robocze i Zapierdzielam w nich non stop a po powrocie do domu brędzluję się z nimi a później zasypiam z nimi przyklejonymi do nosa,oczywiście w swojej kadencji zjadłem już kilka litrów miodu o nazwie spermą oraz zostałem wysyłany kilka razy w dupcie . Sorka chłopaki co nie nawidzicie takich życzy ale musiałem się tym z wami podzielić bo normalnie z dnia na dzień jest to silniejsze odemnie i mnie zniewala
          0statnio edytowany przez Lukasicki; 03-03-16, 05:40.

          Skomentuj

          Working...