W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Fetysz rękawiczek połączony z fetyszem kobiecych nadgarstków

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ktoś Jeszcze
    Świętoszek
    • Apr 2019
    • 3

    Fetysz rękawiczek połączony z fetyszem kobiecych nadgarstków

    Witam, jestem Piotr i zacząłem się zastanawiać czy tylko ja jeden na całym świecie mam taki fetysz, pewnie się Wam wyda to dziwne...

    Wiadomo że fetysz rękawiczek sam w sobie jest powszechnie znany ale o takim połączeniu nie ma nigdzie ani słowa.
    Otóż, podnieca mnie jak dziewczynie wyglądają gołe nadgarstki z pomiędzy rękawiczek a długich ale zakrótkich rękawów, najlepiej jak rękawiczki po prostu okrywają całą dłoń ale nie zachodzą na nadgarstek, kończą się tuż przed kostką nadgarstka. A ubranie z długim rękawem to może być praktycznie wszystko, sukienka z długim rękawem, obcisły sweter, żakiet itp.

    Od dziecka widziałem sporo tak ubranych kobiet na filmach z czasów/dziejących się w czasach, kiedy nosiły rękawiczki dla ozdoby.
    Choćby stewardessy Pan Am z lat 60.
    Ale na filmach z lat np. 80. widać czasem bardziej ekstrawaganckie laski tak ubrane, więc myślę że pasuje to różnym typom dziewczyn.
    No i przodują zwłaszcza filmy włoskie i francuskie w tych krajach chyba najwięcej kobiet się tak ubiera.

    Nie wiem czemu, ale zawsze kojarzyło mi się to z damami, uważam też że kobiece ręce są bardzo zmysłowe a odsłonięcie najchudszej ich części (nadgarstków) przy okryciu reszty rąk rękawami a dłoni rękawiczkami, podkreśla ich delikatność. Dlatego moim zdaniem wygląda uroczo.

    Kobiety - jak byście zareagowały gdyby facet Wam z takim czymś wyjechał ? Ja miałem kilka dziewczyn ale wolałem im tego nie mówić żeby nie wyjść przed nimi na dziwaka. Zdarzało się Wam tak ubierać ?

    Faceci - kogoś jeszcze oprócz mnie to jara ?
  • Kalilah
    Administrator
    • Mar 2012
    • 2704

    #2
    Pytanie tylko czy ci się to po prostu podoba i cię kręci czy rzeczywiście mówisz już o fetyszu gdzie tego typu bodźce są ci potrzebne do zaspokojenia się.
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • Ktoś Jeszcze
      Świętoszek
      • Apr 2019
      • 3

      #3
      Napisał Kalilah
      Pytanie tylko czy ci się to po prostu podoba i cię kręci czy rzeczywiście mówisz już o fetyszu gdzie tego typu bodźce są ci potrzebne do zaspokojenia się.
      Nie musi kobieta być tak ubrana, ale gdyby mogła to było by fajnie, po prostu uważam że fajnie to wygląda i dodatkowo mnie podnieca.

      Skomentuj

      Working...