Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Pieszczoty
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 09-06-20, 14:28   #26
Myszka85
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Postów: 5

Płeć: Kobieta
Hmmm.... Dla mnie największe zaskoczenie było wtedy gdy trafiłam na mocno dominującego faceta w łóżku. Nigdy wcześniej nie byłam potraktowana jak "suka", potrafił wydobyć ze mnie tą ciemniejszą stronę na światło dzienne.
Myszka85 jest offline   Reply With Quote
Old 09-06-20, 14:49   #27
Scaramanga
Perwers
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Warszawa
Postów: 849

Płeć: Mezczyzna
To wyznanie aż prosi się o opis szczegółowy
Scaramanga jest offline   Reply With Quote
Old 09-06-20, 15:17   #28
Myszka85
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Postów: 5

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał Scaramanga Zobacz post
To wyznanie aż prosi się o opis szczegółowy
Męskość, zdecydowanie, nie cackanie się to miałam na myśli....
Myszka85 jest offline   Reply With Quote
Old 09-06-20, 15:22   #29
Scaramanga
Perwers
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Warszawa
Postów: 849

Płeć: Mezczyzna
W dzisiejszym świecie z pewnością towar deficytowy.
Scaramanga jest offline   Reply With Quote
Old 09-06-20, 15:29   #30
Myszka85
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Postów: 5

Płeć: Kobieta
Co nas nie zabije to nas wzmocni.... Trochę krzyku i po bólu...
Myszka85 jest offline   Reply With Quote
Old 09-06-20, 15:48   #31
Scaramanga
Perwers
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Warszawa
Postów: 849

Płeć: Mezczyzna
To jak kobiety jednak czasem lubią trochę bólu i trochę przemocy w kontrolowanych warunkach nadal budzi moje zdziwienie. Ale cóż, zwyczajnie późno się o tym dowiedziałem w praktyce
Scaramanga jest offline   Reply With Quote
Old 09-06-20, 16:17   #32
Myszka85
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Postów: 5

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał Scaramanga Zobacz post
To jak kobiety jednak czasem lubią trochę bólu i trochę przemocy w kontrolowanych warunkach nadal budzi moje zdziwienie. Ale cóż, zwyczajnie późno się o tym dowiedziałem w praktyce
Też nie wiedziałam że to lubię, człowiek uczy się całe życie....
Myszka85 jest offline   Reply With Quote
Old 10-06-20, 01:22   #33
anyway90
Erotoman
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Postów: 524

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał Scaramanga Zobacz post
W dzisiejszym świecie z pewnością towar deficytowy.
Ojjjj tak... zdecydowanie
anyway90 jest offline   Reply With Quote
Old 10-06-20, 19:18   #34
Scaramanga
Perwers
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Warszawa
Postów: 849

Płeć: Mezczyzna
Dla równowagi prawdziwej kobiecości też jakby brakuje Dla prawdziwej kobiety warto być prawdziwym mężczyzną i na odwrót...

Ostatnio edytowany przez Scaramanga; 11-06-20 at 02:24.
Scaramanga jest offline   Reply With Quote
Old 12-06-20, 07:44   #35
mientus
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Postów: 607

Płeć: Mezczyzna
Aktualizacja: jej orgazm i reakcja po palcowce na dwie dziurki jednoczesnie.
mientus jest offline   Reply With Quote
Old 12-06-20, 09:40   #36
anyway90
Erotoman
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Postów: 524

Płeć: Kobieta
@mientus, widzę, że Twoje erotyczne CV rozrasta się w zastraszajacym tempie gratulacje!!! Aż miło się czyta o Twoich dokonaniach

Cytat:
Napisał Scaramanga Zobacz post
Dla równowagi prawdziwej kobiecości też jakby brakuje Dla prawdziwej kobiety warto być prawdziwym mężczyzną i na odwrót...
To wszystko przez te pseudofeministyczne ruchy
Działasz w trybie prawdziwy mężczyzna mode off/prawdziwy mężczyzna mode on? Pewnie lepiej „wpadać” na Ciebie, gdy jestes w trybie on?
Żarcik ja to rozumiem doskonale. Sama jak trafiam na leszcza, to wkładam maskę totalnie nieokrzesanego babochłopa chociaz wole być soba

Ostatnio edytowany przez anyway90; 12-06-20 at 09:47.
anyway90 jest offline   Reply With Quote
Old 12-06-20, 10:04   #37
mientus
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Postów: 607

Płeć: Mezczyzna
Palec w dupce zrobil robote i mi i jej. Jakos wcale dlugo to nie trwalo. Najpierw byla proba przy 69 a niedlugo pozniej dupka sie rozluznila i mogla sie po dluuuuuugiej przerwie nacieszyc calym palcem, ktory tam zawedrowal. Oczywiscie pomoglismy sobie zelem.

Jestem zbokiem. Jednak poki co nic nie rowna sie dlugiemu, namietnemu rimmingowi wliczajac w to jezyk, usta, sline, jej palce i dlonie masujace jadra i ten wzgorek tuz pod nimi by na koniec wylizala mi czubek penisa i resztki spermy po wytrysku. Mega. A jak ktos mowi ze to gejowe to nie wie co traci.

Ostatnio edytowany przez sister_lu; 28-02-22 at 20:04.
mientus jest offline   Reply With Quote
Old 16-06-20, 17:23   #38
Scaramanga
Perwers
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Warszawa
Postów: 849

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał anyway90 Zobacz post
To wszystko przez te pseudofeministyczne ruchy
Działasz w trybie prawdziwy mężczyzna mode off/prawdziwy mężczyzna mode on? Pewnie lepiej „wpadać” na Ciebie, gdy jestes w trybie on?
Żarcik ja to rozumiem doskonale. Sama jak trafiam na leszcza, to wkładam maskę totalnie nieokrzesanego babochłopa chociaz wole być soba
Jestem mężczyzną swoich czasów, mode on mam przed lustrem, a mode off mam przy kobietach To jak czasy się zmieniają to temat rzeka. Technologia, struktury i role społeczne mieszają się co pokolenie. Zarówno chłopcy jak i dziewczynki mają mętlik w głowie. Mama zawsze mi powtarzała kobiety to nawet kwiatkiem nie. Za to przeglądając odważniejsze portale randkowe mam wrażenie, że gdybym dusił i policzkował kobiety w łóżku to teraz nie opędzał bym się od smukłych nastolatek
Wiem co czujesz mientusie drogi bo sam wiele fantazji zrealizowałem w stosunkowo późnym wieku. Jako osoba w tym momencie samotna mówię Ci: korzystaj ile wlezie, podobnie nakręcona partnerka to skarb
Scaramanga jest offline   Reply With Quote
Old 16-06-20, 17:32   #39
mientus
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Postów: 607

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Scaramanga Zobacz post
Za to przeglądając odważniejsze portale randkowe mam wrażenie, że gdybym dusił i policzkował kobiety w łóżku to teraz nie opędzał bym się od smukłych nastolatek
Z tego typu laskami tez zdarzalo mi sie rozmawiac. I o ile przedzial wygladowy był od A do Z (wliczajac w to takze ich rzekome fantazje i upodobania w lozku) to juz trudniej bylo to przekuc na realne spotkanie. Te starsze kobiety sa chyba w wiekszosci pod tym wzgledem latwiejsze w obsludze.
mientus jest offline   Reply With Quote
Old 16-06-20, 17:39   #40
Scaramanga
Perwers
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Warszawa
Postów: 849

Płeć: Mezczyzna
Dałem tu nastki jako przykład, im wieksza różnica wieku tym mniejsze prawdopodobieństwo dogadania się. Oczywiście są piękne wyjątki. A ja lubię piękno, co poradzę
Scaramanga jest offline   Reply With Quote
Old 16-06-20, 19:47   #41
anyway90
Erotoman
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Postów: 524

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał Scaramanga Zobacz post
Mama zawsze mi powtarzała kobiety to nawet kwiatkiem nie. Za to przeglądając odważniejsze portale randkowe mam wrażenie, że gdybym dusił i policzkował kobiety w łóżku to teraz nie opędzał bym się od smukłych nastolatek
Może Twoja Mama miała na myśli życie pozaerotyczne? Bo racja, w życiu codziennym raczej nie polecałabym policzkowania, a nawet klapsów. "Przemoc" w sensie erotycznym, w sypialni to jednak zupełnie inna bajka i kwestia. I sądzę, że upodobania w tym zakresie to nie jest jakiś znak obecnych czasów. Myślę, że to było zawsze, jest i będzie zawsze. To dosyć ponadczasowe upodobania.

Myślę, że tak jak jest wiele kobiet, które preferują erotyczną przemoc, tak samo nie brakuje pań, które za policzkowaniem czy podduszaniem nie przepadają Wydaje mi się, że fakt, czy facet potrafi złoić dupsko, czy nie, nie jest kryterium kluczowym przy wyborze partnera Jest jeszcze parę innych cech u mężczyzny, na które zwracana jest uwaga najpierw. Oczywiście dla niektórych dziewczyn tego typu zdolności będą szczególnym atutem, jednak na miejscu mężczyzn unikałabym lasek, które szukają kochanka, bazując tylko na tym jednym kryterium.

Cytat:
Napisał Scaramanga Zobacz post
Dałem tu nastki jako przykład, im wieksza różnica wieku tym mniejsze prawdopodobieństwo dogadania się. Oczywiście są piękne wyjątki. A ja lubię piękno, co poradzę
Ja niestety się z tym kompletnie nie zgadzam. Skąd ten wniosek, że im większa różnica wieku, tym mniej szans na dogadanie się? Ciekawa jestem bardzo. W moim odczuciu w tej materii wszystko zależy od indywidualnych preferencji i nie ma na to zasady. I na pewno dobrze zgrane relacje z różnicą wieku nie stanowią li tylko pięknych wyjątków. Ja na przykład w związku ze sporą różnicą wieku, tę właśnie różnicę poczytuję jako największy atut, zarówno w sferze seksualnej, jak i codziennego życia. Wiek ma tak w ogóle mało do rzeczy, była tu kiedyś zresztą ciekawa dyskusja na ten temat. Liczy się sam człowiek. Można spotkać nieodpępowionego czterdziestolatka i totalnie dojrzałego dwudziestolatka. To samo tyczy się kobiet. Zarówno nastka, jak i kobieta w średnim wieku, może być w łóżku zielona, itd., itd.
anyway90 jest offline   Reply With Quote
Old 17-06-20, 01:16   #42
Scaramanga
Perwers
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Warszawa
Postów: 849

Płeć: Mezczyzna
Ależ oczywiście, że wejdę w polemikę Moje tezy wysnułem z samego faktu różnic w pokoleniach, jak rozumieją pewne podstawowe wartości, na ile rozumieją samych siebie, jakie mieli doświadczenia itp. Oczywiście generalizuję, ale powiedzmy sobie szczerze, że tacy licealiści mówią trochę innym językiem niż studenci, czy osoby po 30tce. Oczywiście osoby wrażliwe, czy pasjonaci znajdą nić porozumienia z każdym. Wtedy atrakcyjne cechy jak wygląd, doświadczenie, szczerość, dojrzałość emocjonalna nie będą ograniczane do rówieśników. Ale osób z taką wrażliwością jest mniej niż więcej. Ile jest 50 latków którzy będą widzieć w 18 latce tylko dzieciaka? Ile jest 18 latek które widząc mężczyznę w wieku jej ojca pomyśli o nim seksualnie? Czy taka para może zaistnieć? Oczywiście, jeśli się dobiorą, to super. A gdyby zmienić wiek na 18 i 30, albo 30 i 50? Czy mniejsza różnica wieku nie będzie bardziej prawdopodobna? Zwykły rozkład Gaussa Par i małżeństw z dużą różnicą wieku jest mniej niż z małą. Oczywiście zawsze to sprawa indywidualna. Zdziecinniali 30, 40, 50 latkowie się zdarzają jak i mega odpowiedzialne i świadome bardzo młode dziewczyny. Sam mam w rodzinie małżeństwo gdzie różnica to prawie 20 lat i są świetnie dobrani. Ale cała reszta to 5 lat różnicy max. Oczywiście gdzieś trzeba się poznawać: szkoła, studia, praca, znajomi. Tam poznaje się większość, zwykle to rówieśnicy. Tym fajniej widzieć, gdy jednak różnica wieku w pewnych przypadkach jest zaletą, bo obydwoje szukali dokładnie tego.

Ostatnio edytowany przez Scaramanga; 17-06-20 at 01:41.
Scaramanga jest offline   Reply With Quote
Old 28-06-20, 22:19   #43
mientus
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Postów: 607

Płeć: Mezczyzna
Aktualizacja.

Znaczace postepy w minetce. Moge ja doprowadzic uzywajac praktycznie tylko ust i jezyka i tylko konczac cala akcje palcem (lub dwoma ). Jej wygiete w palak cialo, krzyk i rozmarzone oczy to zbyt duzo by udawala.

Poza tym naszym wspolnym chyba zaskoczeniem bylo to, ze po naprawde dlugim rimmingu w roznych pozycjach i wytrysku mialem przez dluzszy czas wzwod trudny do opanowania.
mientus jest offline   Reply With Quote
Old 29-06-20, 13:19   #44
Kalilah
Administrator

Demoniczna Bogini

 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 2 687

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał mientus Zobacz post
Jej wygiete w palak cialo, krzyk i rozmarzone oczy to zbyt duzo by udawala.
A byś się zdziwił
__________________
My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

Regulamin forum
Kalilah jest offline   Reply With Quote
Old 29-06-20, 13:36   #45
mientus
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Postów: 607

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Kalilah Zobacz post
A byś się zdziwił
Nie jesli o nia chodzi.
mientus jest offline   Reply With Quote
Old 29-06-20, 15:16   #46
Kalilah
Administrator

Demoniczna Bogini

 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 2 687

Płeć: Kobieta
Nawet sobie nie wyobrażasz ilu facetów tak właśnie myśli, ale to dobrze

kończę ot, sorry
__________________
My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

Regulamin forum
Kalilah jest offline   Reply With Quote
Old 29-06-20, 16:20   #47
mientus
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Postów: 607

Płeć: Mezczyzna
Nie obchodza mnie inni faceci i inne kobiety.
mientus jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-21, 15:21   #48
Lex31
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: południe
Postów: 395

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Kalilah Zobacz post
O zapomniałam na śmierć! Mnie samą niesamowicie zaskoczył mój wytrysk, nie wiedziałam, że to umiem, a na dodatek, że partnerowi się to może podobać.
Kobiecy wytrysk, to chyba dla każdego faceta, taka specjalna nagroda - coś ekstra. Zabawne było, kiedy pewnego razu, zaskoczona tym wytryskiem partnerka zaczęła mnie przepraszać!

A w temacie - zabawy z moim tyłkiem. Broniłem się przed tym długo - jak się okazało - zupełnie niepotrzebnie.
__________________
friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...
Lex31 jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-21, 23:38   #49
mientus
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Postów: 607

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Lex31 Zobacz post
A w temacie - zabawy z moim tyłkiem. Broniłem się przed tym długo - jak się okazało - zupełnie niepotrzebnie.
Rimm czy strapon?
mientus jest offline   Reply With Quote
Old 18-01-22, 05:23   #50
Azul
Perwers
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Miasto: wielkopolska
Postów: 839

Płeć: Kobieta
Chyba podbiję temat. Może znajdzie się coś nowego co Was zaskoczyło?
Mnie kilka rzeczy, w takiej kolejności:
- kiedy mimo pierwszych, nie fajnych doświadczeń z seksem zostałam któregoś dnia umiejętnie i umiarkowanie zdominowana. Jak mnie to nakręciło!
- kiedy samej mi się zdarzył wytrysk i ten odjazd wraz z nim. Nieziemski...
- kiedy trafiłam na mężczyznę, który potrafił tak przeplatać bycie czułym i dominującym, że mnie to absolutnie rozłożyło na łopatki. Nie znam drugiego takiego... po prostu mnie omotał tym. Nie sądziłam, że tak się da. Do tej pory na samą myśl wszystko we mnie odżywa.
__________________
Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.
Azul jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Pieszczoty

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:12.
   Archiwum