W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Mój pierwszy raz

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ace_Levy
    Świętoszek
    • May 2006
    • 10

    Mój pierwszy raz

    Witam

    Mam taki problem, a mianowicie chcę zacząć współżycie, ale niewiem jak do tego się zająć. Mam lat 15 i niech nikt mi nie mówi, że za młody jestem bo mnóstwo ludzi w tym wieku zaczeło współżycie. Chodzi mi o to, że ja jestem w 100% pewny tego, ze chcę, ale boję się wpadki. Poradźcie mi proszę co mam zrobić. Jestem nieco tchórzliwy i boję się że wpadne u rodziców, albo coś pójdzie nie tak z zabezpieczeniami. Boję się, że np. "pójdą" wszystkie zabezpieczenia i dach runie mi na łeb ;P

    Mam kilka problemów z tym związanych:
    1.Wpadka (rodzice)
    2.Zabezpieczenia (dzecko)
    3.Zaproponowanie (czyli co i jak)

    Bardzo bym prosił o odpowiedzenie mi na te podpunkty.
  • Ace_Levy
    Świętoszek
    • May 2006
    • 10

    #2
    a jak zacząć grę wstępną?? co zrobić?? jak mówiłem jestem wtydliwy oraz trchę się boję porażki ( chce, ale sie poprostu boję )


    EDIT: jaki rodzaj UNIMILów

    Skomentuj

    • thomas83
      Ocieracz
      • May 2005
      • 178

      #3
      OK. Po kolei:

      Generalnie radziłbym nie zważać na innych, co to mają po 15 lat i już się bzykają, bo jak zaczną palić, pić, ćpać to też weźmiesz z nich przykład?? Żyj swoim życiem i nie patrz na innych.
      Również nie jestem za rozpoczęciem seksu w wieku 15 lat, bo bez obrazy, ale nie sądzę byś był do tego gotowy psychicznie (o twojej partnerce nie wspominając...). Zastanów się - gdyby coś nie wyszło - zostaniesz ojcem w takim wieku?? Super wizja....
      Ale dobra:
      1. Rodzice - tu musisz wybadać sprawę. Kiedy jej albo twoich nie będzie w domu. Ew. znajdźcie sobie takie miejsce, gdzie na pewno was nie złapią (domek na działce, ustronne miejsce na plaży, pokój na imprezie....)
      2. Zabezpieczenie - teoretycznie gumy, chociaż może któraś koleżanka z BT doradzi coś twej partnerce (o ile wiem to jakieś żele, pianki itp.). Z gumek polecam jednak chyba DUREX, w końcu za coś płacisz tę kasę. Aha, jeśli chcesz inwestować to polecam żel nawilżający, który nie gryzie się z gumą, a ZNACZNIE pomaga (no i podkręca troszkę...)
      3. Zaproponowanie - a ona tego chce i zna twoje zamiary?? Jeśli tak, to myślę, że możecie zacząć od zwykłych pieszczot, które staną się bardziej i bardziej intensywne. Później można zadać magiczne pytanie: czy jesteś pewna, że tego chcesz? czy jesteś gotowa?

      Aczkolwiek wszystko zależy od tego, jak daleko posunęliście się w swoich harcach.

      Ufff.... ależ się rozpisałem. Napisz co i jak, jak już załatwisz wszystko ;-)
      (chociaż nadal odradzam)
      pzdr
      a licznik postów bije...

      Skomentuj

      • Ace_Levy
        Świętoszek
        • May 2006
        • 10

        #4
        ja jestem pewien i nie patrze na innych. tylko mówię, że inni w tym wieku też to robią. Chce to robić, bo chcę tego od siebie, a nie dla szpamu. Co do ojca.. od tego są gumy xD Nadal chce wiedzieć jaki rodzaj gum wybrać.

        Skomentuj

        • thomas83
          Ocieracz
          • May 2005
          • 178

          #5
          Gdyby gumy miały chronić przed ojcem, nikt by nie wymyslił piguł. Gumy pękają stary. Chciałbyś by twój dzieciak był efektem pękniętej gumy? Taka sama siara jak sperma przeniesiona z ręki do pochwy.

          A co do gum. Chyba nie ma sprawdzonych modeli. Jedyne co przychodzi mi do głowy, to gumy do seksu analnego, czyli pogrubione. Może toto mocniejsze jest?
          Aha, nie oszczędzaj na gumach, lepiej wydać i te 10 zł więcej, a być pewniejszym.
          No i kup tańsze aby nauczyć się nakładać, co wbrew pozorom nie jest takie łatwe.
          No i chyba nie muszę mówić o tym, gdzie nie powinno kupować się gum...


          ****a, czuję się jak starszy brat, którym nigdy nie byłem i nie będę... ;-)

          Zresztą jak chcesz pogadać to wal do mnie na PM-a. Jeszcze jakiś czas nie będę kładł się spać..
          0statnio edytowany przez thomas83; 03-05-06, 00:06.
          a licznik postów bije...

          Skomentuj

          Working...