W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Boje sie pierwszego razu

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • 18nastka
    Świętoszek
    • Jun 2007
    • 2

    Boje sie pierwszego razu

    hej mam problem mam nadzieje że pomozecie mi podjąc decyzje jestem z chłopakiem już ponad 3 miesiące i wiem że on chciałby juz uprawiac sex tylko że ja bardzo sie tego boje chciałabym spróbowac ale boje sie że bede tego póxniej załowac jak to jest wy sie nie bałyście?
  • Abegan
    Erotoman
    • Sep 2006
    • 591

    #2
    Nie spiesz się z tym - zdążysz. Nie oddawaj mu się "bo trzeba", bo się obrazi czy coś... Zrób to z kims, kogo będziesz pewna na 100 proc., że z nim chcesz związać życie.
    Abegan

    Skomentuj

    • Monia21:)
      Świętoszek
      • Mar 2007
      • 32

      #3
      Popieram wypowiedz Abegana. Nie ma sie co śpieszyć jesteście razem dopiero trzy miesiące. Poczekaj jeszcze troche byś mogła być pewna że to ten odpowiedni na pierwszy raz. Jak dla mnie to nie jesteś jeszcze na to gotowa i nie rób tego tylko dlatego ze On chce. Rób to co uważasz dla siebie za najlepsze

      Skomentuj

      • jakubbi
        Świętoszek
        • Jun 2007
        • 1

        #4
        Napisał Abegan
        Nie spiesz się z tym - zdążysz. Nie oddawaj mu się "bo trzeba", bo się obrazi czy coś... Zrób to z kims, kogo będziesz pewna na 100 proc., że z nim chcesz związać życie.
        Święte słowa.

        Skomentuj

        • MONNA
          Świętoszek
          • Jun 2007
          • 5

          #5
          Myślę że skoro masz takie wątpliwości to powinnaś poczekać...nie ma sie do czego spieszyć. Lepiej poczekać niz żałowć!

          Skomentuj

          • Yoshua
            Perwers
            • Mar 2007
            • 1374

            #6
            popieram Abegana w całości.
            Od siebie dodam tylko, że jeśli facet się obrazi bo Ty nie chcesz, to nie jest Ciebie wart.
            " - Fajny masz korek od wanny.
            - Taki tam...
            - ...Ale gra empetrójki"

            Skomentuj

            • bruk tejlor
              Perwers
              • Feb 2006
              • 825

              #7
              najlepiej zrobic to wtedy kiedy juz sie nie bedziesz bala. Lepiej poczekac, przeciez nikt cie nie goni. A jesli on naciska to znaczy ze tym bardziej nalezaloby poczekac. 3 miesiace to niewiele.

              Skomentuj

              • viper_88
                Erotoman
                • Mar 2005
                • 417

                #8
                Zgadzam się ze zdaniem Abegana w 99% Najlepiej jest to zrobić z kimś, do kogo naprawdę coś się czuje. Sam jestem jeszcze przed pierwszym razem i zamierzam rozstropnie wybrać tą/tego pierwszego. Poza tym, tak jak inni już stwierszili, jeżeli on by na ciebie naciskał i chciałby to zrobić ot tak po prostu by cię tylko (bez urazy) zaliczyć, to w takim razie jest praktycznie niczego wart.

                Napisałem, że zgadzam się z Abagenem w 99%, ponieważ stwierdzenie, że czuje się, iż jest to ta osoba, z którą chciałoby bądź też czuje się, że spędzi się całe życie, jest powiedziane w pewien sposób nad wyrost. Takiej rzeczy nigdy nie można stwierdzić, a co najwyżej tylko przypuszczać. Moim zdaniem wystarczy, byście znali się przynajmniej pół roku lub nawet trochę więcej, a co najważniejsze, byś upewniła się, że czujesz do niego coś "na wzór" miłości

                Skomentuj

                • Szlajfka
                  Perwers
                  • Oct 2005
                  • 1057

                  #9
                  Do pierwszego razu nie jest potrzebna wielka miłość, ale nie można tego robić jesli się nie jest pewnym że się tego chce. Jeśli się boisz, że będziesz żałować to daj sobie spokój na razie. I nie przejmuj się facetem, jeśli kocha to zrozumie, a jeśli nie zrozumie to daj se siana z takim
                  Nadzieja umiera ostatnia....

                  Skomentuj

                  • Lubartowiak
                    Erotoman
                    • Oct 2006
                    • 487

                    #10
                    Możliwe że to jakiś podrywacz i wkurza go że nie może Cie zaliczyć ale trzyma się Ciebie bo stanowisz dla niego wyzwanie, lepiej uważaj, jeżeli pierwszy raz stanowi dla Ciebie coś szczególnego może lepiej nie ryzykuj:-)
                    "Są ludzie, którzy nigdy nie byliby zakochani, gdyby nie słyszeli o miłości" La Rochefoucauld

                    Skomentuj

                    • anduk
                      Koci administrator
                      • Jan 2007
                      • 3900

                      #11
                      Napisał Lubartowiak
                      Możliwe że to jakiś podrywacz i wkurza go że nie może Cie zaliczyć ale trzyma się Ciebie bo stanowisz dla niego wyzwanie, lepiej uważaj, jeżeli pierwszy raz stanowi dla Ciebie coś szczególnego może lepiej nie ryzykuj:-)
                      Przecież ona nie napisała, że on nalega tylko , że by chciał. Nie można od razu zakładać, że każdy facet to zboczeniec
                      If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                      Skomentuj

                      • Lubartowiak
                        Erotoman
                        • Oct 2006
                        • 487

                        #12
                        Ja nie napisałem, że zboczeniec.
                        Akurat znam taki przypadek z autopsji, że chłopak który nie stroni od dziewczyn (podrywacz) związał się na stałe z taką jedną, która nie chce z nim współżyć, on w środku, w sobie nie może tego znieść ale dalej kombinuje by mu sie udało i chyba jej nie zostawi dopóki nie zrealizuje swojego celu
                        "Są ludzie, którzy nigdy nie byliby zakochani, gdyby nie słyszeli o miłości" La Rochefoucauld

                        Skomentuj

                        • glizdziarz
                          Banned
                          • Sep 2005
                          • 1981

                          #13
                          Są wątpliwości to nie ma seksu. Proste

                          Skomentuj

                          • evika
                            Perwers
                            • Nov 2006
                            • 1083

                            #14
                            Dla mnie sprawa jest prosta: Boisz się, znaczy,ze nie chceesz dostatecznie mocno, i nie jestes jeszcze gotowa.

                            Skomentuj

                            • przemo90
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Apr 2006
                              • 223

                              #15
                              ja też się boje, boję się że wpadnie dziewczyna i życie będzie przerypane.

                              Skomentuj

                              Working...