W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Niepokojący problem ze wzwodem podczas pierwszego razu

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Greedo
    Banned
    • Dec 2006
    • 1657

    #16
    Jeżeli podczas masturbacji osiągasz pełen wzwód a podczas seksu nie, to przyczyny najprawdopodobniej nie leżą w organizmie. Jeszcze lepszym sprawdzianem dla erekcji są nocne erekcje członka występujące w fazie snu REM, jeżeli pojawiają się to problem leży w psychice, jeżeli nie może to być problem fizyczny.

    Z tym podnoszeniem się i staniem do nie do końca tak jak myślisz. Proces tworzenia się erekcji, może być po prostu zaburzony, przebiegać nieprawidłowo, dlatego uzyskanie pełnej erekcji jest niemożliwe. Ciężko o sytuację w której cały ten proces od początku do końca by nie występował.

    Skomentuj

    • Uxerre
      Banned
      • Sep 2010
      • 12

      #17
      "Jeszcze lepszym sprawdzianem dla erekcji są nocne erekcje członka występujące w fazie snu REM, jeżeli pojawiają się to problem leży w psychice, jeżeli nie może to być problem fizyczny."

      Jeśli dobrze to zrozumiałem, to mogę odpowiedzieć krótko - kiedy budzę się rano, to mam mocne wybrzuszenie w majtkach. Czasami (bardzo rzadko) nawet aż bolało tak stał. Czyli jednak to jest problem w psychice...

      Skomentuj

      • Greedo
        Banned
        • Dec 2006
        • 1657

        #18
        Prawdopodobnie tak. Tyle że z psychiką jest ciężko walczyć

        Opowiedz mi coś o Twojej partnerce jak ona to wszystko widzi.

        I jeszcze jedno, dalej się masturbujesz?

        Skomentuj

        • Uxerre
          Banned
          • Sep 2010
          • 12

          #19
          Napisał Greedo
          Prawdopodobnie tak. Tyle że z psychiką jest ciężko walczyć

          Opowiedz mi coś o Twojej partnerce jak ona to wszystko widzi.

          I jeszcze jedno, dalej się masturbujesz?
          Tak, wciąż się masturbuję. Podobno tym mogę wydłużyć czas stosunku, bo nie będę tak szybko dochodził. Nie czuję wstydu wobec niej. Tak naprawdę mamy bliższe kontakty od listopada, więc to dosyć długo. Musi to być kłopot podpsychiczny. Głupio się z tym czujemy obydwoje, w szczególności, kiedy słyszę komentarz "" flak się zrobił" Nie mam pojęcia co o tym sądzić...

          Skomentuj

          • Greedo
            Banned
            • Dec 2006
            • 1657

            #20
            Aktualnie to masz problem z utrzymaniem wzwodu a nie wytrzymałością seksualną, więc odstaw masturbację.

            Skomentuj

            • Soter17
              Świntuszek
              • Jan 2012
              • 71

              #21
              Napisał Uxerre
              Tak, wciąż się masturbuję. Podobno tym mogę wydłużyć czas stosunku, bo nie będę tak szybko dochodził. Nie czuję wstydu wobec niej. Tak naprawdę mamy bliższe kontakty od listopada, więc to dosyć długo. Musi to być kłopot podpsychiczny. Głupio się z tym czujemy obydwoje, w szczególności, kiedy słyszę komentarz "" flak się zrobił" Nie mam pojęcia co o tym sądzić...
              Nie przesadzaj z masturbacja, może być tak że masz problem z tym że tylko sam się możesz zadowolić, więc lepiej przestań się masturbować.
              Lepiej dochodzić szybko niż w ogóle. I lepiej poprawić sobie sprawność przy stosunku z dziewczyna, niż przez masturbacje, mało kto na początku może kochać się po pól godziny-godzinę , potrzeba praktyki i stosunek nie polega tylko na tym żeby "zajechać" dziewczynę, jest dużo sposobów by zadowolić swoją kobietę.

              Skomentuj

              • Uxerre
                Banned
                • Sep 2010
                • 12

                #22
                Hmmm... Okej, to w takim razie przestaję się masturbować. Myślę, że to pomoże. Jeśli nie, to ponownie powrócę do tematu. Dziękuję za pomoc.

                Skomentuj

                Working...